/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje na golasa - pomysły.
Autor Wiadomość
forestdamp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-23, 10:17   Wakacje na golasa - pomysły.

:mrgreen: i nie chodzi tu o naturyzm! Mam gołą VT600 i taką ją kocham, bez szyb, frędzelków, sakiew. To mój pierwszy prawdziwy motocykl i pierwsze wakacje na min przedemną. Pytanie do zaawansowanych jeźdźców brzmi: jak widzicie choćby krótki, kilkudniowy wypad bez sakiew, w 2 osoby. Jak TO się robi, czy TO się robi, czy można tak z plecakiem, co zabrać, gdzie jechać, jak daleko. Chcę koniecznie motorem a nie chcę inwestować w sakwy bo i tak to zaraz ściągnę....Do boju, pełna wyżywka na temacie.
 
 
Shadok 
Administrator


Motocykl: VT 1100 '85,'86,'07
Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 1952
Skąd: Dziecinów
Wysłany: 2008-04-23, 10:31   

Spox... Jak mawiał Kot Jinx...

Problem jest prosty - facet się ubierze w skóry, ew. za pazuchę wsadzi skarpetki na zmianę i zapasowe gatki i jazda...

Ale jeśli jedziesz z kobietą , to pytanie, czy jej rzeczona "pazucha" jej i twoja wystarczy... I to nie dlatego, że ja to marudzę coś na kobiety, ale kobiety mają swoje słabości (za które je przecież cenimy) które objawiają sie m.in. koniecznością posiadania nieco większej powierzchni ładunkowej.

Jeśli zatem wystarczy wam plecak - to można tak do oporu... 8-)
_________________
Zawsze ktoś nas podgląda,
raz są to poeci, raz szpicle.
 
 
 
forestdamp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-23, 10:35   

Shadok napisał/a:
Spox... Jak mawiał Kot Jinx...

Problem jest prosty - facet się ubierze w skóry, ew. za pazuchę wsadzi skarpetki na zmianę i zapasowe gatki i jazda...

Ale jeśli jedziesz z kobietą , to pytanie, czy jej rzeczona "pazucha" jej i twoja wystarczy... I to nie dlatego, że ja to marudzę coś na kobiety, ale kobiety mają swoje słabości (za które je przecież cenimy) które objawiają sie m.in. koniecznością posiadania nieco większej powierzchni ładunkowej.

Jeśli zatem wystarczy wam plecak - to można tak do oporu... 8-)




Majtki rzeczywiście nie problem (prawa/lewa/wietrzenie na lusterkach i od nowa) :-)
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2008-04-23, 10:38   

Z kobietą na wakacje i tak się w sakwy nie spakujesz i to nie wiem jak duże by były. Znam taką co w " kredensa" ( kufry 80L) się nie może spakować jadąc na 3 dni.

Jak nie chcesz ubierać go w sakwy to zostaje hak i przyczepka :mrgreen:
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-04-23, 11:26   

renegade26 napisał/a:
Z kobietą na wakacje i tak się w sakwy nie spakujesz i to nie wiem jak duże by były. Znam taką co w " kredensa" ( kufry 80L) się nie może spakować jadąc na 3 dni.

Jak nie chcesz ubierać go w sakwy to zostaje hak i przyczepka :mrgreen:


Albo plecak na plecach plecaczka :-) Ewentualnie zamontowanie jakiejś podpórki pod plecaczek plecaczka :-)
 
 
andryszek 
vel andrys


Motocykl: Yamacha XJ 900S
Wiek: 59
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 661
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2008-04-23, 13:08   

Ja zamontowalem tylko sam stelaz - i jesli jade z plecaczkiem, to plecaczek ma plecaczek - a do golego stelaza dopinam skorzany kufer, a rzemieniami spiwor, namiot, karimate itp... ;-)

Tak wiec jestem goly - a jesli trzeba - sie ubieram, ale lekko, zeby szybko taki przyodziewek mozna bylo zrzucic :mrgreen:
_________________
Andryszek - www
 
 
Sowa 
SOWA


Motocykl: GS 1150 ADV -dr 650 SE
Wiek: 50
Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1286
Skąd: warszawa\suwałki
Wysłany: 2008-04-23, 21:00   Re: Wakacje na golasa - pomysły.

forestdamp napisał/a:
:mrgreen: i nie chodzi tu o naturyzm! Mam gołą VT600 i taką ją kocham, bez szyb, frędzelków, sakiew. To mój pierwszy prawdziwy motocykl i pierwsze wakacje na min przedemną. Pytanie do zaawansowanych jeźdźców brzmi: jak widzicie choćby krótki, kilkudniowy wypad bez sakiew, w 2 osoby. Jak TO się robi, czy TO się robi, czy można tak z plecakiem, co zabrać, gdzie jechać, jak daleko. Chcę koniecznie motorem a nie chcę in



westować w sakwy bo i tak to zaraz ściągnę....Do boju, pełna wyżywka na temacie.




jak plecaczek ma silne ręce i przechodzi test pudziana to można i na golasa bez sakw - tylko jeszcze musisz u sw. piotra piwkiem stabilną temperaturę w okresie wyjazdu wybłagać

:mrgreen:
_________________
nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
 
 
 
sTVoorki 


Motocykl: VT 600
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 215
Skąd: Milanówek
Wysłany: 2008-04-28, 14:27   

No muszę tu stanąć w obronie kobiet - my mamy trochę mniej miejsca "za pazucha", ze względu na "naturalny bagaż" ;)

..., a tak poza tym, to jak się jedzie z dziewczyną na kilka dni, to gatki i skatpetki na zmianę można by ze sobą zabrać (to taka dobra rada od kobiety).
_________________
Shadow - bez cienia wątpliwości!!!
 
 
Belgu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 22:48   

sTVoorki napisał/a:
No muszę tu stanąć w obronie kobiet - my mamy trochę mniej miejsca "za pazucha", ze względu na "naturalny bagaż" ;)


oj nie wszystkie... nie wszystkie...
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2008-04-28, 22:52   

sTVoorki napisał/a:
No muszę tu stanąć w obronie kobiet - my mamy trochę mniej miejsca "za pazucha", ze względu na "naturalny bagaż" ;)





I tu się nasuwa pytanie :

Piersi u kobiety są ozdobą czy ciężarem?

Bo jak by były ozdobą to by nosiły na wierzchu a jeśli ciężarem to na plecach :mrgreen:
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
forestdamp
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-04-30, 08:20   

sTVoorki napisał/a:
No muszę tu stanąć w obronie kobiet - my mamy trochę mniej miejsca "za pazucha", ze względu na "naturalny bagaż" ;)

..., a tak poza tym, to jak się jedzie z dziewczyną na kilka dni, to gatki i skatpetki na zmianę można by ze sobą zabrać (to taka dobra rada od kobiety).




No w końcu między innymi dla tego bagażu wozimy Was plecaczki
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 10:21   

duży plecak turystyczny na plecach plecaczka i jedziesz :-)
 
 
forestdamp
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 10:30   

A co porabiacie w deszczu? Nie wierzę, że ciuchy z membranami pozwalają jeździć w deszczu, woda się zawsze wciśnie pod wdzianko. Przystnek autobusowy, butla, herbatka i czekamy? Wozicie butle, menaszki etc.?! Ech, chyba pożyczę przyczepę ;-)
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 10:37   

raz w deszczu jechałem z Rcuciane Nidy do Ostródy i az tak nie zmokłem (w skórach), ale to tylko w tedy bo sie spieszyłem przed zmrokiem. Ogolnie jak mnie napotyka deszcz to staram sie znalezc suche miejsce czyli na trasie to najczesciej stacja CPN i jakas kawka albo żarełko. Ale z cukru nie jestem i czasami jak delikatny deszcz to sie nie zatrzymuje. Pamietam jak kiedys w ostródzie stałem na CP i widze ze deszcz zaraz bedzie ale mowie zdążę (jechałem na zlot jakies 7 km) tylko wyjechałem to zaczeło padac ale mowie spoko tam zajade to pod parasole sie wpasuje... no i stałem jakies 20 minut na mega deszczu bo nie mogłem zjechac poniewaz jechał jeden za drugim az policja jechala i zatrzymała na chwile ruch zebym mogł zjechac... w tedy to miałem wode w majtkach i w butach... :-) wiec jak juz deszc to lepiej w nim jechac niz na nim stac :-)
 
 
Belgu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 14:24   

Wracalem ze Zlotu EKG w Przybrodzinie kilka tygodni temu z czego ostatnie 100km

w deszczu... jechalem w kurtce materialowej Modeki i nie przemoklem. Fakt, ze deszcz

nie byl wielki ale mimo wszystko uciazliwy...

A zawsze mozna kupic sobie kombinezon przeciwdeszczowy.

Ja taki mam ale woze tylko jak jezdze w skorach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM