/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Honda SHADOW VT750 - jakie opony zakupić? dylemat problem
Autor Wiadomość
Marcin Racibory 
Marcin


Motocykl: Honda Shadow VT500C 1985 vt 1100 z1988
Wiek: 53
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 553
Skąd: Nowe Racibory
Wysłany: 2009-09-02, 08:57   

Ja mam z przodu Metzeler Lasertec .Nawet fajnie się prowadzą i całkiem dobrze odprowadzają wodę podczas deszczu.
_________________
Ze mną jak z dzieckiem.

Za rączkę i na piwo.
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-09-02, 19:20   

marcin k napisał/a:
ja śmigam na heidenau. nie narzekam




K 65? :twisted:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
MarasM 


Motocykl: VT 750 C2 02
Wiek: 40
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 107
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-09-03, 09:29   

Ja jeżdżę na Bridgestone Exedra (zarówno przód i tył). Za komplet trzeba zapłacić ~1000plnuff, ale warto. Motocykl aż się wgryza w asfalt. Niedawno wymieniałem na nowe i sporo szukałem w necie, żeby było najtaniej. Kupiłem tu:



http://www.motohurt.com/opona,168.html

http://www.motohurt.com/opona,116.html



i dostałem nowe opony (nie leżakowane) o ponad 150plnuff za komplet taniej niz w jakimkolwiek innym sklepie w necie.
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-13, 16:55   

Poszukuję DUNLOP D404, póki co najtaniej znalazłem TU . Miał ktoś do czynienia z tą firmą :?:
 
 
darlen1 
misiek


Motocykl: -vtx1800 c 03- bmw1600gtl bmw 1250 gs
Wiek: 56
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 582
Skąd: trojmiasto-gdynia
Wysłany: 2010-02-13, 17:00   

ja mam opony, dunlop, z przodu i tylu, sprawdzone, polecam :-D
 
 
 
yanucha 


Motocykl: VF 750 C 97
Wiek: 59
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2780
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-13, 22:19   

Carlos miał chyba na myśli firmę-sprzedawcę, a nie firmę - DUNLOP :lol:
_________________
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
 
 
czoko112 


Motocykl: VT 750 C2 99
Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2010-02-14, 10:29   

potfur napisał/a:
Skipolo - jak na razie na forum 100% dobrych opinii o shinko - sam jeżdżę na nich i jestem zachwycony.

Leokadius - ile jeszcze razy trzeba Ci odpowiedzieć na to samo pytanie ?


Ja również jeżdżę na oponach tej firmy i jestem zadowolony, więc czasami niska cena a towar jak najbardziej dobry :-)
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 13:51   

Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9492
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2010-02-14, 14:16   

Carlos napisał/a:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:




Dlaczego kolego Carlos, z taką pogardą wypowiadasz się o oponach tej m-ki :?: Czy użytkowałeś te opony, czy możesz przedstawić na ich temat obiektywna opinię :?:

Wiele osób z Forum użytkuje opony tej m-ki, i wszyscy są zadowoleni. :lol:

Nie zawsze drogie, znaczy najlepsze. :lol: Ja użytkowałem opony kilku marek i np. mogę powiedzieć, że opona m-ki DURO, nie jest gorsza od opony m-ki MICHELIN Commander, a kosztuje o połowę, albo i więcej mniej. :lol: Na oponie Duro nigdy nie miałem uślizgu, czy na suchym, czy na mokrym, a na Michelinie, niestety zdarzyło mi się, dobrze, że bez konsekwencji. :lol:

No ale każdy jeździ na czym chce. :lol: Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Zibi665 
dVa gary


Motocykl: VTX-1800 F '06
Wiek: 68
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 2458
Skąd: Libiąż, KCH
Wysłany: 2010-02-14, 15:50   

Todek napisał/a:
Carlos napisał/a:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:




Dlaczego kolego Carlos, z taką pogardą wypowiadasz się o oponach tej m-ki :?: Czy użytkowałeś te opony, czy możesz przedstawić na ich temat obiektywna opinię :?:

Wiele osób z Forum użytkuje opony tej m-ki, i wszyscy są zadowoleni. :lol:

Nie zawsze drogie, znaczy najlepsze. :lol: Ja użytkowałem opony kilku marek i np. mogę powiedzieć, że opona m-ki DURO, nie jest gorsza od opony m-ki MICHELIN Commander, a kosztuje o połowę, albo i więcej mniej. :lol: Na oponie Duro nigdy nie miałem uślizgu, czy na suchym, czy na mokrym, a na Michelinie, niestety zdarzyło mi się, dobrze, że bez konsekwencji. :lol:

No ale każdy jeździ na czym chce. :lol: Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:




Dokładnie.



A trzeciemu ,,Hanka'' ha,ha,ha
_________________
To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 16:16   

Todek napisał/a:
Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:


I analogicznie jednego śmieszy to drugiego tamto. Mnie na przykład nazwanie opon SHINKO oponami świnko bawi i nie ma w tym ani grama pogardy ... ot gra słówek :shock:

Jak sam napisałeś "każdy jeździ na czym chce" - ja na DUNLOPACH i nie dlatego że droższe, tylko takich używam teraz i jestem zadowolony. Ba, wręcz szukam jak najtaniej i stąd mój post, ale oprócz komentarzy "wokółtematowych" póki co żadnej informacji na forum uzyskać nie mogę :-/

P.S. A propos pyrelii ... tradycyjna włoska potrawa, makaron z ziemniakami ;-)
 
 
elmo
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-18, 09:37   

Jako że nic tak nie poprawia humoru jak zakupy, kupiłem dunlopa d404. po negocjacjach cena staneła na 500 zł, 37 tydzień roku 09, ale czar prysł jak znalazłem napis "made in indonesia"

Dwa lata temu kupowałem na przód i była jeszcze z Japonii, mam więc pytanie czy to jakaś opona z trzeciego gatunku, masakra jakaś, dać przed założeniem na mszę, czy tylko przeniesiono produkcję a oponka jest całkowicie dobra? Smieszne bo w tym roku kupiłem zimówki dunlopa do auta i są z niemiec. Skąd są wasze oponki?
 
 
wściekły joe 
wściekły


Motocykl: HD Street Glide '06
Wiek: 50
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 644
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-18, 14:47   

Carlos napisał/a:
Todek napisał/a:
Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:


I analogicznie jednego śmieszy to drugiego tamto. Mnie na przykład nazwanie opon SHINKO oponami świnko bawi i nie ma w tym ani grama pogardy ... ot gra słówek :shock:

Jak sam napisałeś "każdy jeździ na czym chce" - ja na DUNLOPACH i nie dlatego że droższe, tylko takich używam teraz i jestem zadowolony. Ba, wręcz szukam jak najtaniej i stąd mój post, ale oprócz komentarzy "wokółtematowych" póki co żadnej informacji na forum uzyskać nie mogę :-/

P.S. A propos pyrelii ... tradycyjna włoska potrawa, makaron z ziemniakami ;-)






http://www.ceneo.pl/Opony...p_P0-137640.htm



wyklikaj sobie tylko rozmiar
_________________
Pozdrawiam
 
 
wściekły joe 
wściekły


Motocykl: HD Street Glide '06
Wiek: 50
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 644
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-18, 14:49   

Carlos napisał/a:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:




Jeżeli masz te same rozmiary to;



http://www.ogumienie.com/...45994&ref=ceneo
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM