Honda SHADOW VT750 - jakie opony zakupić? dylemat problem
Odpowiedz do tematu

:
Ja mam z przodu Metzeler Lasertec .Nawet fajnie się prowadzą i całkiem dobrze odprowadzają wodę podczas deszczu.

Ze mną jak z dzieckiem.

Za rączkę i na piwo.
:
marcin k napisał/a:
ja śmigam na heidenau. nie narzekam




K 65? :twisted:

:
Ja jeżdżę na Bridgestone Exedra (zarówno przód i tył). Za komplet trzeba zapłacić ~1000plnuff, ale warto. Motocykl aż się wgryza w asfalt. Niedawno wymieniałem na nowe i sporo szukałem w necie, żeby było najtaniej. Kupiłem tu:



http://www.motohurt.com/opona,168.html

http://www.motohurt.com/opona,116.html



i dostałem nowe opony (nie leżakowane) o ponad 150plnuff za komplet taniej niz w jakimkolwiek innym sklepie w necie.

Carlos
[Usunięty]
:
Poszukuję DUNLOP D404, póki co najtaniej znalazłem TU . Miał ktoś do czynienia z tą firmą :?:

:
ja mam opony, dunlop, z przodu i tylu, sprawdzone, polecam :-D

:
Carlos miał chyba na myśli firmę-sprzedawcę, a nie firmę - DUNLOP :lol:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
:
potfur napisał/a:
Skipolo - jak na razie na forum 100% dobrych opinii o shinko - sam jeżdżę na nich i jestem zachwycony.

Leokadius - ile jeszcze razy trzeba Ci odpowiedzieć na to samo pytanie ?


Ja również jeżdżę na oponach tej firmy i jestem zadowolony, więc czasami niska cena a towar jak najbardziej dobry :-)

Carlos
[Usunięty]
:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:

:
Carlos napisał/a:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:




Dlaczego kolego Carlos, z taką pogardą wypowiadasz się o oponach tej m-ki :?: Czy użytkowałeś te opony, czy możesz przedstawić na ich temat obiektywna opinię :?:

Wiele osób z Forum użytkuje opony tej m-ki, i wszyscy są zadowoleni. :lol:

Nie zawsze drogie, znaczy najlepsze. :lol: Ja użytkowałem opony kilku marek i np. mogę powiedzieć, że opona m-ki DURO, nie jest gorsza od opony m-ki MICHELIN Commander, a kosztuje o połowę, albo i więcej mniej. :lol: Na oponie Duro nigdy nie miałem uślizgu, czy na suchym, czy na mokrym, a na Michelinie, niestety zdarzyło mi się, dobrze, że bez konsekwencji. :lol:

No ale każdy jeździ na czym chce. :lol: Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
Carlos napisał/a:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:




Dlaczego kolego Carlos, z taką pogardą wypowiadasz się o oponach tej m-ki :?: Czy użytkowałeś te opony, czy możesz przedstawić na ich temat obiektywna opinię :?:

Wiele osób z Forum użytkuje opony tej m-ki, i wszyscy są zadowoleni. :lol:

Nie zawsze drogie, znaczy najlepsze. :lol: Ja użytkowałem opony kilku marek i np. mogę powiedzieć, że opona m-ki DURO, nie jest gorsza od opony m-ki MICHELIN Commander, a kosztuje o połowę, albo i więcej mniej. :lol: Na oponie Duro nigdy nie miałem uślizgu, czy na suchym, czy na mokrym, a na Michelinie, niestety zdarzyło mi się, dobrze, że bez konsekwencji. :lol:

No ale każdy jeździ na czym chce. :lol: Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:




Dokładnie.



A trzeciemu ,,Hanka'' ha,ha,ha

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
Carlos
[Usunięty]
:
Todek napisał/a:
Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:


I analogicznie jednego śmieszy to drugiego tamto. Mnie na przykład nazwanie opon SHINKO oponami świnko bawi i nie ma w tym ani grama pogardy ... ot gra słówek :shock:

Jak sam napisałeś "każdy jeździ na czym chce" - ja na DUNLOPACH i nie dlatego że droższe, tylko takich używam teraz i jestem zadowolony. Ba, wręcz szukam jak najtaniej i stąd mój post, ale oprócz komentarzy "wokółtematowych" póki co żadnej informacji na forum uzyskać nie mogę :-/

P.S. A propos pyrelii ... tradycyjna włoska potrawa, makaron z ziemniakami ;-)

elmo
[Usunięty]
:
Jako że nic tak nie poprawia humoru jak zakupy, kupiłem dunlopa d404. po negocjacjach cena staneła na 500 zł, 37 tydzień roku 09, ale czar prysł jak znalazłem napis "made in indonesia"

Dwa lata temu kupowałem na przód i była jeszcze z Japonii, mam więc pytanie czy to jakaś opona z trzeciego gatunku, masakra jakaś, dać przed założeniem na mszę, czy tylko przeniesiono produkcję a oponka jest całkowicie dobra? Smieszne bo w tym roku kupiłem zimówki dunlopa do auta i są z niemiec. Skąd są wasze oponki?

:
Carlos napisał/a:
Todek napisał/a:
Jednemu podoba się Zośka, a drugiemu Maryśka. :lol:

:mrgreen:


I analogicznie jednego śmieszy to drugiego tamto. Mnie na przykład nazwanie opon SHINKO oponami świnko bawi i nie ma w tym ani grama pogardy ... ot gra słówek :shock:

Jak sam napisałeś "każdy jeździ na czym chce" - ja na DUNLOPACH i nie dlatego że droższe, tylko takich używam teraz i jestem zadowolony. Ba, wręcz szukam jak najtaniej i stąd mój post, ale oprócz komentarzy "wokółtematowych" póki co żadnej informacji na forum uzyskać nie mogę :-/

P.S. A propos pyrelii ... tradycyjna włoska potrawa, makaron z ziemniakami ;-)






http://www.ceneo.pl/Opony...p_P0-137640.htm



wyklikaj sobie tylko rozmiar

Pozdrawiam
:
Carlos napisał/a:
Geee ... czytajcie ze zrozumieniem. Ja nie mam dylematu typu dunlop czy świnko czy pyrelii tylko .... szukam DUNLOP D404 najtaniej i pytam o opinie o sklepie internetowym motolizak.pl :!:




Jeżeli masz te same rozmiary to;



http://www.ogumienie.com/...45994&ref=ceneo

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group