/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Globi
2007-09-26, 10:45
Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO
Autor Wiadomość
Daniel (Bob)
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-09-20, 12:52   Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO

Drodzy koledzy i koleżanki,

czy ktoś jest w stanie podać mi wymiary:

oringów na tłoczkach hamulcowych w przednim hamulcu modelu VT 1100 C3 AERO rok produkcji 1998. - tak żebym przed rozebraniem całości mógł sobie pójść do sklepu i kupić odpowiednie oringi.

W tym modelu Shadowki jest zacisk ruchomy dwutłoczkowy, ponoć na każdym tłoczku są 2 oringi, nie wiem dokładnie bo nie rozbierałem, tak mi pan w sklepie motocyklowym powiedział- zamówiłem oryginalne zestawy naprawcze w tym sklepie, ale od prawie 3 tyg. czekam i nic, więc pomyślałem sobie, że pies ich trącał i kupię zwykłe oringi, tylko muszę znać wymiary żeby dobrać odpowiednie.

Będę wdzięczny za info.
 
 
Shadok 
Administrator


Motocykl: VT 1100 '85,'86,'07
Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 1953
Skąd: Dziecinów
Wysłany: 2007-09-20, 13:20   

Wydaje mi się, że w zaciskach nie ma typowych o-rigów a "kwadrat-ringi", czyli takie o przekroju kwadratowym. No i pytanie, czy normalna guma o-ringowa wytrzymałaby kontakt z płynem hamulcowym?

A gdzie zamawiałeś?

Pozdrawiam
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2007-09-20, 13:25   Re: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO

Daniel (Bob) napisał/a:
Drodzy koledzy i koleżanki,

czy ktoś jest w stanie podać mi wymiary:

oringów na tłoczkach hamulcowych w przednim hamulcu modelu VT 1100 C3 AERO rok produkcji 1998. - tak żebym przed rozebraniem całości mógł sobie pójść do sklepu i kupić odpowiednie oringi.

W tym modelu Shadowki jest zacisk ruchomy dwutłoczkowy, ponoć na każdym tłoczku są 2 oringi, nie wiem dokładnie bo nie rozbierałem, tak mi pan w sklepie motocyklowym powiedział- zamówiłem oryginalne zestawy naprawcze w tym sklepie, ale od prawie 3 tyg. czekam i nic, więc pomyślałem sobie, że pies ich trącał i kupię zwykłe oringi, tylko muszę znać wymiary żeby dobrać odpowiednie.

Będę wdzięczny za info.
Tu zamawiałeś?

Jak nie to zamów - realizują szybko i bez bólu
 
 
Daniel (Bob)
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-24, 15:52   Re: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO

Dzięki Kolego, zamówiłem, przysłali, wymieniłem i hamulec jak nówka ;-)

POZDRAWIAM
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2007-10-25, 08:19   Re: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO

Daniel (Bob) napisał/a:
Dzięki Kolego, zamówiłem, przysłali, wymieniłem i hamulec jak nówka ;-)

POZDRAWIAM


Polecam się :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM