Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO
Odpowiedz do tematu

Daniel (Bob)
[Usunięty]
: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO
Drodzy koledzy i koleżanki,

czy ktoś jest w stanie podać mi wymiary:

oringów na tłoczkach hamulcowych w przednim hamulcu modelu VT 1100 C3 AERO rok produkcji 1998. - tak żebym przed rozebraniem całości mógł sobie pójść do sklepu i kupić odpowiednie oringi.

W tym modelu Shadowki jest zacisk ruchomy dwutłoczkowy, ponoć na każdym tłoczku są 2 oringi, nie wiem dokładnie bo nie rozbierałem, tak mi pan w sklepie motocyklowym powiedział- zamówiłem oryginalne zestawy naprawcze w tym sklepie, ale od prawie 3 tyg. czekam i nic, więc pomyślałem sobie, że pies ich trącał i kupię zwykłe oringi, tylko muszę znać wymiary żeby dobrać odpowiednie.

Będę wdzięczny za info.

:
Wydaje mi się, że w zaciskach nie ma typowych o-rigów a "kwadrat-ringi", czyli takie o przekroju kwadratowym. No i pytanie, czy normalna guma o-ringowa wytrzymałaby kontakt z płynem hamulcowym?

A gdzie zamawiałeś?

Pozdrawiam

: Re: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO
Daniel (Bob) napisał/a:
Drodzy koledzy i koleżanki,

czy ktoś jest w stanie podać mi wymiary:

oringów na tłoczkach hamulcowych w przednim hamulcu modelu VT 1100 C3 AERO rok produkcji 1998. - tak żebym przed rozebraniem całości mógł sobie pójść do sklepu i kupić odpowiednie oringi.

W tym modelu Shadowki jest zacisk ruchomy dwutłoczkowy, ponoć na każdym tłoczku są 2 oringi, nie wiem dokładnie bo nie rozbierałem, tak mi pan w sklepie motocyklowym powiedział- zamówiłem oryginalne zestawy naprawcze w tym sklepie, ale od prawie 3 tyg. czekam i nic, więc pomyślałem sobie, że pies ich trącał i kupię zwykłe oringi, tylko muszę znać wymiary żeby dobrać odpowiednie.

Będę wdzięczny za info.
Tu zamawiałeś?

Jak nie to zamów - realizują szybko i bez bólu

Daniel (Bob)
[Usunięty]
: Re: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO
Dzięki Kolego, zamówiłem, przysłali, wymieniłem i hamulec jak nówka ;-)

POZDRAWIAM

: Re: Oring tłoczka do przedniego hamulca w VT 1100 C3 AERO
Daniel (Bob) napisał/a:
Dzięki Kolego, zamówiłem, przysłali, wymieniłem i hamulec jak nówka ;-)

POZDRAWIAM


Polecam się :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group