/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzucila palenie
Autor Wiadomość
gru
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 07:49   Rzucila palenie

czolem



Wracam wczoraj z trasy, wjazd do miasta, zatrzymanie na swiatlach, postoj jakies 1.5 minuty. Przy ruszaniu moto dlawi sie i gasnie. Odpalam, powtorka...

W koncu udaje mi sie ruszyc, przez chwile silnik pracuje nierowno, dlawi sie, w koncu wraca do normy.

Nastepne swiatla, to samo, tym razem definitywnie. Udaje mi sie odpalic, ale dodanie gazu powoduje zdlawienie silnika. Zjazd na parking, fajeczka, niech sobie niunia ostygnie...

Po 10 minutach proba. Zapala i utrzymuje sie na wolnych obrotach, ale co dodam gazu to sie dusi i gasnie. Robie kilka prob ktore doprowadzaja do tego ze juz nawet odpalic nie chce, wiec coz... niosl wilk razy kilka... podobno spacery sa zdrowe ;-)



Pomysly? Po mojemu zalalem swiece, ale czemu? Gdzie szukac przyczyny?



Dodam ze juz wczesniej mialem niepokojace objawy. Jak sie np za traktorem przez chwile turlalem na dwojce i pozniej wyprzedzajac probowalem odkrecic, to wlasnie na poczatku bylo duszenie, nierowna praca, dopiero po chwili maszyna zaczynala jechac normalnie
 
 
andryszek 
vel andrys


Motocykl: Yamacha XJ 900S
Wiek: 59
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 661
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2009-07-03, 08:50   

Po sprawdzeniu świec i drożności układu paliwowego - zajrzyj do filtra powietrza. Przy tej pogodzie (a może jechałeś w deszczu) jest on bardzo wilgotny?

Mokry filtr był przyczyną podobnych objawów w mojej 700-tce...
_________________
Andryszek - www
 
 
gru
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-03, 08:58   

andryszek napisał/a:
Po sprawdzeniu świec i drożności układu paliwowego


ok, sprawdze

Cytat:
Przy tej pogodzie (a może jechałeś w deszczu) jest on bardzo wilgotny?


nie, to raczej nie to. costam siapilo przez chwile, ale potem zrobilem jakies 50km i bylo ok. dopiero po zatrzymaniu zaczely sie problemy. dla pewnosci zerkne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM