/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Globi
2009-04-03, 14:38
wyciek płynu chłodniczego
Autor Wiadomość
White
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 13:10   wyciek płynu chłodniczego

hej mam taki problem iz ostatnio grzebalem troche przy silniku i w ogole i nie wiem czy obruszalem to i cieknie czy po prostu od nowego plynu... mianowicie sprawa wyglada tak iz... zalalem caly uklad chlodniczy nowym plynem motul cos tam.. taki jakis zielony oczojebny ;] no i wsyzstko fajnie odbulkał sie odpowietrzyl tylko tak troszke mi ucieka go w miejscu gdzie rułka z tymże płynem wchodzi do 2 cylindra (po stronie zmiany biegów) nie leci tego jakis bardzo duzo powiedzmy łyzeczka na dzien czy 2... niemniej zdaloby sie to jakos uszczelnic.. wie ktos w ogole co tam uszczelnia tą rułke jakis oring? bo zdaloby sie to jakos tak zrobic zeby nie spuszczac znow tego plynu ;/.. w ogole nie wiem czy ta rulke da rady wyciagnac bez odkrecenia cylindra bo jak ja ciagnolem w dol to w pewnym momencie zaparła sie o blok silnika i koniec... ma ktos jakis pomysl a jesli nie to myslicie ze gdybym juz spuscil ten plyn wyciagnol te rurke ile sie da i obsmarowal silikonem wysokotemperaturowym to by cos dało?
 
 
Krzysiek__
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-31, 18:26   

hm.. ja jak rozkrecalem silnik to wyjmowalem te przewody, sa tam zwykle oringi ( do kupienia hydraulicznym ) wymiana bedzie wymagala spuszczenia wody a czy wyjmiesz to bez demontazu silnika to nie wiem bo tak jak pisalem - ja silnik mialem wyjety z innych przyczyn
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2008-05-31, 20:15   

Mi wyszła bez problemów tzn musiałem odkręcić wydech, tłoczek sprzęgła, porozpinałem wszystkie te rułki, powyciągałem i obsmarowałem silikonem i jest OK.

Ciekło mi z jednej jak zacząłem grzebać to dla spokojności obleciałem wszystkie. I wcale nie musi być wysokotemperaturowy. Zwykły do silników tam jest przecież max 100 stopni a zwykły ma temp 250 albo 300 zależy od firmy. Tylko musisz dobrze wyczyścić, odtłuścić i uważać żeby silikon nie wleciał ci do silnika.
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM