/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
VTX 1300 problem ze ssaniem i nagrzewaniem...
Autor Wiadomość
Adamski666
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-11, 00:59   VTX 1300 problem ze ssaniem i nagrzewaniem...

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, czy u Was też występuje ten sam problem.

Zapalam zimne moto na ssaniu. Chodzi ze 3 minuty. chowam ssanie, i jest ok. Obroty w normie. Ruszam i zaczyna rzucać silnikiem. Dostaje "czkawki". Szczególnie na małych obrotach i prędkościach. Jak docisnę jest dobrze, ale serce mnie boli tak katować jeszcze zimny silnik. Wyciągam ssanie na 5mm i problem znika. Silnik pracuje normalnie. Po kilku kilometrach zaczyna strzelać w tłumik. Chowam ssanie, ale jak zwalniam, to znowu dostaje "czkawki". Wyciągam ssanie i strzela, ale jedzie płynnie. No i po 10 kilometrach mogę schować ssanie i jest na reszcie ok. Rozmawiałem z innymi posiadaczami VTX 1300 i mówili, że mają podobnie. Może wielkość cylindrów zasilanych gaźnikiem i płyn chłodzący wydłużają proces nagrzewania? Może problem tkwi gdzie indziej? Podzielcie się swoimi radami.

Dziękuję :thx:
 
 
robert.xii 


Motocykl: vtx 1800 f
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 70
Skąd: polandia
Wysłany: 2009-09-12, 12:20   

czesc,



a temperatura na zewnatrz ma wplyw na objawy?



r
 
 
Adamski666
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-14, 09:05   

Jasne, im chłodniej tym rozgrzewanie trwa dłużej. Ale nawet w upalne dni musi zrobić około 8 km.
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-22, 07:44   

Twój problem to normalna rzecz w VTX-ie , jest na to jedna rada .....nie baw się ssaniem, wyciągnij je i jazda.....po jakimś czasie schowa się samo a wtedy silnik będzie miał już odpowiednią temperaturę!

VTX faktycznie nagrzewa się długo.....ale raz rozgrzany bardzo długo utrzymuje odpowiednią temperaturę .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM