/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Silnik
Autor Wiadomość
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-25, 11:21   

Bushi napisał/a:
mial tylko silnik i to nie chcetnie chcial mi to sprzedac nawet... ale dobrze z pogadalem i mam:) od jutra zaczynam skladac :-D


To zapytaj przy okazji o tarczę hamulcową :)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-28, 16:06   

nie ma... zlozylem silnik odpalilem i sie przejechalem

jest gitarra:) tylko zostalo kilka regulacji zrobic i zlikwidowac wyciek plynu chlodniczego:P ale mam nadzieje ze pomozecie w ostródzie:)
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-29, 15:02   

[quote="Bushi"]nie ma... zlozylem silnik odpalilem i sie przejechalem

jest gitarra:) tylko zostalo kilka regulacji zrobic i zlikwidowac wyciek plynu chlodniczego:P ale mam nadzieje ze pomozecie w ostródzie:)[/quote

Pomożemy. choć jak Ci cieknie z magistrali przy silniku to najlepiej było to jednak zrobić na wyjętym silniku. Spóścić płyn dobrze odtłuścić dać uszczelki i sporo silikonu. porządnie to zrobić bo będzie ciekło. Mateusz to już przerabiał :)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-31, 23:22   

juz chyba nie cieknie :-P albo wyciekł juz całkowicie ;-) Pogadamy w Tardzie :-)
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-09-01, 08:01   

[quote="Cezar"]
Bushi napisał/a:
nie ma... zlozylem silnik odpalilem i sie przejechalem

jest gitarra:) tylko zostalo kilka regulacji zrobic i zlikwidowac wyciek plynu chlodniczego:P ale mam nadzieje ze pomozecie w ostródzie:)[/quote

Pomożemy. choć jak Ci cieknie z magistrali przy silniku to najlepiej było to jednak zrobić na wyjętym silniku. Spóścić płyn dobrze odtłuścić dać uszczelki i sporo silikonu. porządnie to zrobić bo będzie ciekło. Mateusz to już przerabiał :)


ŻADNEGO SYLIKONU W MAGISTRALE. Wyjąć rurki można spokojnie beż wyciągania silnika - trzeba tylko ściągnąć bak. Kupić o-ringi 12x3, oczyścić króćce z rdzy i syfu dokładnie, założyć o-ringi, przesmarować płynem i wcisnąć. Żadnych wycieków a wszystko siedzi dokładnie.
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-09-01, 17:20   

Mateusz napisał/a:


ŻADNEGO SYLIKONU W MAGISTRALE. Wyjąć rurki można spokojnie beż wyciągania silnika - trzeba tylko ściągnąć bak. Kupić o-ringi 12x3, oczyścić króćce z rdzy i syfu dokładnie, założyć o-ringi, przesmarować płynem i wcisnąć. Żadnych wycieków a wszystko siedzi dokładnie.




Nie mówię w magistralę... :) Ja swoje tak uszczelniłem z powodu marnej jakości uszczelek tam. Na pewno silikon nie dostał sie do środka a też i nic nie cieknie ;-)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-09-02, 08:20   

Cezar napisał/a:
Mateusz napisał/a:


ŻADNEGO SYLIKONU W MAGISTRALE. Wyjąć rurki można spokojnie beż wyciągania silnika - trzeba tylko ściągnąć bak. Kupić o-ringi 12x3, oczyścić króćce z rdzy i syfu dokładnie, założyć o-ringi, przesmarować płynem i wcisnąć. Żadnych wycieków a wszystko siedzi dokładnie.




Nie mówię w magistralę... :) Ja swoje tak uszczelniłem z powodu marnej jakości uszczelek tam. Na pewno silikon nie dostał sie do środka a też i nic nie cieknie ;-)


Każdy kawałek rurki to magistrala :-) A poza tym takie o-ringi tańsze są od sylikonu :-) Nawet te z wysokotemperaturowej sylikonowej mieszanki :-) .... Hmmmm w sumie tez sylikon tylko zestalony od razu :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM