Silnik
Odpowiedz do tematu

:
Bushi napisał/a:
mial tylko silnik i to nie chcetnie chcial mi to sprzedac nawet... ale dobrze z pogadalem i mam:) od jutra zaczynam skladac :-D


To zapytaj przy okazji o tarczę hamulcową :)

Jadę jadę na motorze...
Bushi
[Usunięty]
:
nie ma... zlozylem silnik odpalilem i sie przejechalem

jest gitarra:) tylko zostalo kilka regulacji zrobic i zlikwidowac wyciek plynu chlodniczego:P ale mam nadzieje ze pomozecie w ostródzie:)

:
[quote="Bushi"]nie ma... zlozylem silnik odpalilem i sie przejechalem

jest gitarra:) tylko zostalo kilka regulacji zrobic i zlikwidowac wyciek plynu chlodniczego:P ale mam nadzieje ze pomozecie w ostródzie:)[/quote

Pomożemy. choć jak Ci cieknie z magistrali przy silniku to najlepiej było to jednak zrobić na wyjętym silniku. Spóścić płyn dobrze odtłuścić dać uszczelki i sporo silikonu. porządnie to zrobić bo będzie ciekło. Mateusz to już przerabiał :)

Jadę jadę na motorze...
Bushi
[Usunięty]
:
juz chyba nie cieknie :-P albo wyciekł juz całkowicie ;-) Pogadamy w Tardzie :-)

:
[quote="Cezar"]
Bushi napisał/a:
nie ma... zlozylem silnik odpalilem i sie przejechalem

jest gitarra:) tylko zostalo kilka regulacji zrobic i zlikwidowac wyciek plynu chlodniczego:P ale mam nadzieje ze pomozecie w ostródzie:)[/quote

Pomożemy. choć jak Ci cieknie z magistrali przy silniku to najlepiej było to jednak zrobić na wyjętym silniku. Spóścić płyn dobrze odtłuścić dać uszczelki i sporo silikonu. porządnie to zrobić bo będzie ciekło. Mateusz to już przerabiał :)


ŻADNEGO SYLIKONU W MAGISTRALE. Wyjąć rurki można spokojnie beż wyciągania silnika - trzeba tylko ściągnąć bak. Kupić o-ringi 12x3, oczyścić króćce z rdzy i syfu dokładnie, założyć o-ringi, przesmarować płynem i wcisnąć. Żadnych wycieków a wszystko siedzi dokładnie.

:
Mateusz napisał/a:


ŻADNEGO SYLIKONU W MAGISTRALE. Wyjąć rurki można spokojnie beż wyciągania silnika - trzeba tylko ściągnąć bak. Kupić o-ringi 12x3, oczyścić króćce z rdzy i syfu dokładnie, założyć o-ringi, przesmarować płynem i wcisnąć. Żadnych wycieków a wszystko siedzi dokładnie.




Nie mówię w magistralę... :) Ja swoje tak uszczelniłem z powodu marnej jakości uszczelek tam. Na pewno silikon nie dostał sie do środka a też i nic nie cieknie ;-)

Jadę jadę na motorze...
:
Cezar napisał/a:
Mateusz napisał/a:


ŻADNEGO SYLIKONU W MAGISTRALE. Wyjąć rurki można spokojnie beż wyciągania silnika - trzeba tylko ściągnąć bak. Kupić o-ringi 12x3, oczyścić króćce z rdzy i syfu dokładnie, założyć o-ringi, przesmarować płynem i wcisnąć. Żadnych wycieków a wszystko siedzi dokładnie.




Nie mówię w magistralę... :) Ja swoje tak uszczelniłem z powodu marnej jakości uszczelek tam. Na pewno silikon nie dostał sie do środka a też i nic nie cieknie ;-)


Każdy kawałek rurki to magistrala :-) A poza tym takie o-ringi tańsze są od sylikonu :-) Nawet te z wysokotemperaturowej sylikonowej mieszanki :-) .... Hmmmm w sumie tez sylikon tylko zestalony od razu :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group