/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Silnik
Autor Wiadomość
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-13, 11:34   Silnik

Najprawdopodobniej wyjebalo mi panewki... oplaca sie to naprawiac czy lepiej silnik kupic drugi?

Ile taki silnik moze kosztowac badz tez ile moge dostac za motocykl z wrakiem silnika?

Nie jest to pewne na 100% ale wszystko na to wskazuje...



Jak wroce ze szpitala we wtorek to zajrze do Shadowki i bedzie moze cos wiecej wiadomo...



Nie wiem co robic... załamka :cry: :cry:
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-07-14, 07:45   Re: Silnik

Bushi napisał/a:
Najprawdopodobniej wyjebalo mi panewki... oplaca sie to naprawiac czy lepiej silnik kupic drugi?

Ile taki silnik moze kosztowac badz tez ile moge dostac za motocykl z wrakiem silnika?

Nie jest to pewne na 100% ale wszystko na to wskazuje...



Jak wroce ze szpitala we wtorek to zajrze do Shadowki i bedzie moze cos wiecej wiadomo...



Nie wiem co robic... załamka :cry: :cry:


Panewki się robi i nie ma co za mocno kombinować. Chyba, że to nie tylko panewki. Silnik można kupić za ok. 1000 zł. Ale nie masz pewności, w jakim stanie. A panewek poszukaj TUTAJ
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 12:25   

Moze jednak nie panewki... podczas pobytu w szpitalu tata mojej lubej wykrecil swiece i te w tylnim cylindrze rozjebane w proch i zapieczone zawory.... wiec juz zawory ruszyl... popiol i odlamki ze swiecy sie dostaly wszedzie wiec wymiana oleju... mam nadzieje ze na tym sie skonczy...
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 10:41   

Nietsty zbyt pieknie to wygladalo :cry:

Okazało sie ze glowica, cylinder, tłok, zawór... kurde :cry: a ja juz za 2 tygodnie moge z nowy jezdzic... Powie mi ktos przyblizony koszt tego wszystkiego bo musze sie zapozyczyc u kogos :cry:
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-07-18, 11:02   

Bushi napisał/a:
Nietsty zbyt pieknie to wygladalo :cry:

Okazało sie ze glowica, cylinder, tłok, zawór... kurde :cry: a ja juz za 2 tygodnie moge z nowy jezdzic... Powie mi ktos przyblizony koszt tego wszystkiego bo musze sie zapozyczyc u kogos :cry:
ebay i szukasz :-)
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-18, 19:54   

znalazlem tylko głowice ale najbardziej mi teraz jest potrzebny Tłok ze sworzniem i pierscieniami i 2 zawory ssace i wydechowy, nie orientuje sie nikt gdzie mozna dostac nowe?? a moze ktos ma uzywki i odsprzeda?? :cry: :cry:



cylinder jest ok a głowice bym oddal do renowacji wiec potrzebuje tylko tych czesci pilnie... :cry:
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-07-21, 09:58   

Bushi napisał/a:
znalazlem tylko głowice ale najbardziej mi teraz jest potrzebny Tłok ze sworzniem i pierscieniami i 2 zawory ssace i wydechowy, nie orientuje sie nikt gdzie mozna dostac nowe?? a moze ktos ma uzywki i odsprzeda?? :cry: :cry:



cylinder jest ok a głowice bym oddal do renowacji wiec potrzebuje tylko tych czesci pilnie... :cry:




Jak nowe to TU . Ja kupowałem u nich zawór wydechowy i pierścienie. W 10 dni miałem towar w domu. :-)
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-21, 10:24   

w jakiej walucie sa te ceny i jaki jest koszt przesyłki??

Ile zaplaciles za to wszystko z przesylka?



Narazie szukam po polsce uzywek, moze uda sie cos tanio kupic... na wrzesien musze miec motór zrobiony
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-07-21, 10:34   

Bushi napisał/a:
w jakiej walucie sa te ceny i jaki jest koszt przesyłki??

Ile zaplaciles za to wszystko z przesylka?



Narazie szukam po polsce uzywek, moze uda sie cos tanio kupic... na wrzesien musze miec motór zrobiony


W euro, przesyłka kurierem kosztowała coś kolo 20 euro. Ja płaciłem kredytówką i wyszedłem na plus :-)
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-21, 11:03   

zobacze jak to bedzie wygladalo w polsce... ale i tak jeszcze tłok głowica i cylinder musze załatwic :-/
 
 
Roadrunner 
Łukasz


Motocykl: BMW
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 1209
Skąd: Legionowo/Ostróda
Wysłany: 2008-07-21, 12:04   

Zadzwoń tu: http://www.autoszlif.olsztyn.pl/



Warsztaty z ćwierci części naszego kraju przywożą tu elementy silnika do naprawy. Złych opini na temat usług tej firmy nie słyszałem. Zapytaj czy będą w stanie Ci pomóc. Zadzwonić nie zaszkodzi, a może akurat Ci pomogą.
_________________
Say no to slow.
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-08, 01:56   

O w mordę a co się stało że tak soki z cytryny poszły? :/ Zawór Ci wpadł do cylindra?

Marna sytuacja ale nie beznadziejna.

Naprawa pewnie ok 2k Cię wyniesie myślę... Nie wiem jak uszkodzona jest głowica i cylinder?

Mam jakby co tylko nówki dwa uszczelniacze na zawory ssące i komplet starych zaworów ale jednak używek bym nie polecił.

Szukaj raczej całej uzbrojonej używanej głowicy. Cylindry oba daj do szlifu żeby były równe, głowice tak samo. Planowanie z zachowaniem jednakowej wysokości.

Z tłokiem będzie myślę gorzej.

Jakbyś miał kogoś w stanach kto może Ci zamówić i wysłać części do Polski to zamawiaj z www.servicehonda.com Dolar tani jak barszcz a ceny są zajebiście niskie w porównaniu z Polskimi. NO i to nowe i oryginalne części.

Powodzenia
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-23, 18:30   

MAM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: okazalo sie ze znajomy ma taki silnik u siebie w garazu wiec za 1000zl mam to czego potrzebowalem :-) mam nadzieje ze na shadowisko przyjade cytryną :mrgreen:
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-24, 18:30   

NO i fajnie.. A znajomy nie ma może na zbyciu zacisku hamulca przedniego tudzież uszczelniaczy tłoczków hamulcowych? tych mniejszych?
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-24, 23:53   

mial tylko silnik i to nie chcetnie chcial mi to sprzedac nawet... ale dobrze z pogadalem i mam:) od jutra zaczynam skladac :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM