/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nakładka na zbiorniczek płynu ham. I inne nakładki kuryakyn
Autor Wiadomość
Kamo04
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-11-28, 10:44   Nakładka na zbiorniczek płynu ham. I inne nakładki kuryakyn

witam wszystkich. Mam pytanie: orientuje się ktoś czy nakładka na zbiorniczek płynu hamulcowego i nakładki na panele z przyciskami przy manetkach firmy kuryakyn pasują do c2 z 95 roku? Mam chęć sobie takie kupić żeby zakryc brzydkie aluminium. Ale na stronie kuryakyn piszą że pasują do modeli od 99 roku:-( prawda to?
 
 
Jamcio 


Motocykl: BMW R 1150 GS 02
Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 2161
Skąd: Klembów zamość
Wysłany: 2009-11-28, 11:38   

Zapytaj Trolla. Widziałem u niego takową nakładkę na zbiorniczku płynu hamulcowego.
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-11-28, 11:43   

Ja na Twoim miejscu (jako że coraz trudniej o to, żeby sobie polatać Cieniem) to na coraz dłuższe wieczory proponowałbym takie rozwiązanie: zakup sobie pastę polerską (chyba gradacji 800, a najlepiej i 800 i 1000) do tego filc polerski w postaci adaptacyjnej do wiertarki. A później to już trochę wyczucia i możesz zrobić aluminium (a szczególnie pokrywki od zbiorniczków, a także obudowy przycisków) dające efekt lustra (najlepiej się poleruje płaskie rozległe powierzchnie). Wiem co piszę, bo sam polerowałem na "lustro" w.w. elementy i był to banał, a naprawdę efekt jest świetny! Później to jeszcze polerowałem elementy silnika (trzeba było ściągać 20-letni lakier zabezpieczający), medaliony, pokrywy, dekle i coś tam jeszcze, ale nie pamiętam już :-D Ale oczywiście to tylko sugestia... :mrgreen: Po prostu fajnie coś czasami podłubać samemu przy Cieniu, a nie tylko dokupować nowe elementy. Takie dłubańsko daje naprawdę dużo radochy, a szczególnie efekt końcowy ;-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Jamcio 


Motocykl: BMW R 1150 GS 02
Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 2161
Skąd: Klembów zamość
Wysłany: 2009-11-28, 11:56   

hehehehe i wyszło Kamo żeś leń :mrgreen:
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-28, 12:52   

z tym leniem to się nie zgodzę. Tyle co ja na moja niunie czasu poświęcam... Dziewczyna jej nie trawi:-) polerke już robiłem, ale róg zbiorniczka mam przytarty-brak jakieś 3mm i pokrywki i samego zbiorniczka. Więc tu albo całkowita wymiana albo nakładka. Kuryakyn ma takowe...
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-11-28, 13:06   

Z mojego rozeznania wynika, że obudowa przełączników może pasować. :lol: Natomiast obudowa zbiorniczka płynu hamulcowego, raczej nie będzie pasowała. :-( W tych starszych modelach jest inny zbiorniczek, taki bardziej kwadratowy. Dekielek na zbiorniczek napewno jest inny. :-(
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-28, 13:18   

mój jest bardziej prostokątny;-) nie mam gdzie i z kim porównać zbiorniczka. Brak takich maszyn na moim terenie:-( sklep zgodził się wysłać nakładki i gdyby nie pasowało te mogę oddać. Ale najpierw szukam info
 
 
Doc 


Motocykl: VT 750 C2 ACE 02
Wiek: 52
Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-05, 12:46   

Witam.

Co do osłony zbiorniczka - ja mam na swojej VT 750 C2 z 2002 wchodzi bez problemów.

Uwaga natomiast na osłony przełączników - one są robione na USA a tam jest zupełnie inny układ przełączników (światła i zapłon) na prawej manetce. Czyli, żeby na europejskie moto dopasować to trzeba bawić się w wycinankę no i w polerowanie wystającego aluminium - w sumie warto ale trochę pracy trzeba włożyć.
_________________
Mój Cień
 
 
Kamo04
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-07, 11:55   

Doc napisał/a:
Witam.

Co do osłony zbiorniczka - ja mam na swojej VT 750 C2 z 2002 wchodzi bez problemów.

Uwaga natomiast na osłony przełączników - one są robione na USA a tam jest zupełnie inny układ przełączników (światła i zapłon) na prawej manetce. Czyli, żeby na europejskie moto dopasować to trzeba bawić się w wycinankę no i w polerowanie wystającego aluminium - w sumie warto ale trochę pracy trzeba włożyć.








Jak bardzo inny układ przełączników? MOja 1100c2 jest niby ze Szwajcarii ale na siedzeniu ma oryginalny napis Made in USA ;-) Więc ciekawe czy przeróbki będą potrzebne
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-12-07, 13:41   

Wersje moto z USA nie maja włącznika do świateł. :lol: Jeżeli w Twoim moto światła zapalają się po przekręceniu kluczyka i świecą przednie kierunki, to powinno pasować. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM