/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kropla oleju pod tylną głową
Autor Wiadomość
powolny 
Show must go on


Motocykl: VT 750
Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 311
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2018-06-09, 09:32   Kropla oleju pod tylną głową

Proszę o pomoc . Otóż wczoraj wróciłem z Włoch ,na szczęście motocykl dał radę , Dał pomimo to ,że dwa dni prędzej ,po jeździe w baaardzo gorący dzień zauważyłem kropelkę oleju na żeberku tylnego cylindra ,zaraz pod głowicą . Wytarłem i tego dnia już było OK . Jednak ,pomimo że rano wyło sucho ,na pierwszym postoju znowu był mały ślad oleju ,po wytarciu ,sucho do zakończeni jazdy .Prawdopodobnie upały zrobiły przeciek i na zimnym silniku się poci ,a jak się zagrzeje jest (na razie ) spoko .Stąd moje pytani czy wystarczy tylko ( dynamometrem) spróbować dokręcić ?? ,czy trzeba wymieniać ?? ,a jeżeli tal ,to czy uszczelkę pod cylindrem też muszę zamawiać ?? i gdzie mogę dostać takowe ?? . Uff ,ale się napisałem ,ale może ktoś miał podobny problem i da znać jak Hanię przywrócić do pełnej sprawności . Dużo nią podróżuję i musi być dopieszczona ,bo nic tak nie psuje wyprawy ,jak awaria motora .
 
 
powolny 
Show must go on


Motocykl: VT 750
Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 311
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2018-07-19, 21:16   

Wprawdzie na forum nie ma linków ,ale sprawa się toczy . Wielkie dzięki dla Marudy :thx: za pomoc wiedzowo -mentalną ,silnik na stole głowica już splanowana ,bo ktoś coś troszkę poprawiał i spaprał :-x . Przynajmniej teraz będzie ( raczej :-)8 ) dobrze zrobione ( mam nadzieje bo cholernie lubię te moje motocyklowe narzędzia do robienie przyjemności :ride: ) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM