/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe wydechy-kupno z USA
Autor Wiadomość
braveheart 
Adrian

Motocykl: Kiedys VT600 * Teraz: Warrior 1700
Wiek: 34
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 22
Skąd: Tarnowskie Gory
Wysłany: 2010-07-27, 10:09   Nowe wydechy-kupno z USA

Witam jestem tu nowy.

Chcialbym prosic o pomoc. A mianowicie chodzi mi o to ze chce kupic nowe wydechy do shadow vt 600 i znalazlem na ebay.com bardzo lade wydechy za przystepna cene.Tylko mam duzo dylematow co do zakupu na taka odleglosc.Kupowal juz ktos moze na ebay-u z ameryki jakies wieksze rzeczy?? najbardziej chodzi mi o opinie na temat tego czy jest to bezpieczne, ewentualne dodatkowe koszty i jak dokonac samego przegiegu kupna.Bo wiem ze najpierw trzeba poslac pieniadze a potem czekac na paczke a mam zamiar udac 1600zl z tego co tam pisza to wydech kosztuje 1200 a koszt wysylki 400zl i wyslac tyle pieniedzy w ciemno to troche strach.A u nas na allegro koles sprzedaje te same po 900zl wiecej i tez trzeba mu najpierw przelac pieniadze i czekac 2-3tyg..czyli wiadomo gdzie kupuje.

I prosze mi nie pisac o przerobieniu oryginalnego bo to nie wchodzi w gre. Ewentualnie poslucham porad jak dobrze idzie wykonac wydech od podstaw(z jakiego materialu itp) tak aby mial piekny glosny dzwiek.

Serdecznie pozdrawiam
 
 
Grzechoo 

Motocykl: Honda
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 276
Skąd: RRS
Wysłany: 2010-07-27, 10:44   

Witaj.

Ja mam wydechy z USA, kupowałem na eBay od prywatnego gościa. Wymieniliśmy tochę mailów, podesłał dodatkowe fotki, podyskutowaliśmy o motocyklach. Wysłałem mu pieniążki, on solidnie zapakował paczkę i podesłał. Jeśli chodzi o dodatkowe koszty to przy odbiorze zapłaciłem cło i vat. Jeśli wydechy planujesz kupować od jakieś firmy to ja bym się na Twoim miejscu nie obawiał. Tam są raczej solidni ludzie, wcześniej tu na miejscu w Polsce mogą Cię oszukać niż w USA :-/ Takie moje prywatne zdanie ;-)
 
 
braveheart 
Adrian

Motocykl: Kiedys VT600 * Teraz: Warrior 1700
Wiek: 34
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 22
Skąd: Tarnowskie Gory
Wysłany: 2010-07-27, 11:04   

hmmm..kurde wlasnie tego sie obawialem ze dojdzie jeszcze clo i podatek...z tego co wiem to podatku jest 22% z ceny a ile clo wychodzi??
 
 
Grzechoo 

Motocykl: Honda
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 276
Skąd: RRS
Wysłany: 2010-07-27, 11:07   

O ile pamiętam to cło wychodzi jakieś 3% albo 4% :roll:
 
 
braveheart 
Adrian

Motocykl: Kiedys VT600 * Teraz: Warrior 1700
Wiek: 34
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 22
Skąd: Tarnowskie Gory
Wysłany: 2010-07-27, 11:26   

a to jeszcze nie jest tak duzo..a jakie kupiles te wydechy?? i ile wtedy zaplaciles za nie:D wogole orientujesz sie gdzie mozna kupic lub kto sie zajmuje wysunieciem podnozkow wraz z hamulcem i biegami???
 
 
Grzechoo 

Motocykl: Honda
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 276
Skąd: RRS
Wysłany: 2010-07-27, 11:48   

Kupiłem wydechy Cobra Classic Slashcut :-) wyszło mnie to około 1000 zł już ze wszystkimi kosztami. Jeśli chodzi o wysunięcie podnóżków to jest temat na forum:

http://www.shadow.org.pl/...opic.php?t=4396
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM