/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuje impulsatorów do vt750-84
Autor Wiadomość
Słoniu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 12:55   poszukuje impulsatorów do vt750-84

witam ,dajcie mi namiary na dobre źródło gdzie mogę kupić dobre impulsatory ,kupiłem na allegro i gość nawet nie sprawdził i sprzedał mi walnięte,takie też mogę sprzedać ,moje na zimnym działają wzorowo.
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-04-23, 13:18   Re: poszukuje impulsatorów do vt750-84

Słoniu napisał/a:
witam ,dajcie mi namiary na dobre źródło gdzie mogę kupić dobre impulsatory ,kupiłem na allegro i gość nawet nie sprawdził i sprzedał mi walnięte,takie też mogę sprzedać ,moje na zimnym działają wzorowo.




:evil: :evil: :evil: ręce opadają... a już miałem nadzieję, że zrobisz maszynę... Potem, jak będę miał więcej czasu, to poszperam jeszcze w sieci... Pozdrawiam.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Słoniu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-23, 14:07   

masz racje ,przekopałem allegro i dzwoniłem do kilku osób,naprawdę nie mają a jak maja to jedną dobrą sztukę ,która mnie nie ratuje ,nie bedę bawił sie w lutowania ,po drugie nie zaznaczyłem którą sztuke mam walniętą, a jak wiesz na zimnym silniku działają mi dwa impulsatory ,jestem wściekły jak pies ,bo myślałem że dzisiaj złoże motorek :twisted:
 
 
piotrok
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-27, 23:14   

Słoniu mam namiary na gościa z Tychów który deklaruje że może ściągnąć każdą część do cienia. Daj znac na priv jeżeli potrzebujesz namiarów.
 
 
keras
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-27, 23:23   

dopiero co wymieniałem w madzi. masz może foto jak to wygląda w shadole? ciekawy jestem czy to nie te same... jeśli te same, to miałem odpowiedź od 3 osób które chciały takie sprzedać.... ja skorzystałem tylko z oferty jednej z nich...



za używki dałem 130zł, pozostali chcieli 160 i 180.
 
 
Słoniu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 07:03   

już mam impulsatory ,ale wyskoczył następny problem ze sprzęgłem ,ciągnie po założeniu ,proawie go wcale nie ma ,nie wiem gdzie zrobiłem coś nie tak ,czy tarcze sprzęgłowe jeżeli przetasuje to ma znaczenie? :-(
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2010-04-28, 07:31   

piotrok napisał/a:
Słoniu mam namiary na gościa z Tychów który deklaruje że może ściągnąć każdą część do cienia. Daj znac na priv jeżeli potrzebujesz namiarów.


A zębatki trzeciego biegu do vt1100 z 86 roku też?
 
 
piotrok
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 21:44   

Mateusz napisał/a:
piotrok napisał/a:
Słoniu mam namiary na gościa z Tychów który deklaruje że może ściągnąć każdą część do cienia. Daj znac na priv jeżeli potrzebujesz namiarów.


A zębatki trzeciego biegu do vt1100 z 86 roku też?


Najlepiej samemu zapytać - namiary puszczam na priv ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM