poszukuje impulsatorów do vt750-84
Odpowiedz do tematu

Słoniu
[Usunięty]
: poszukuje impulsatorów do vt750-84
witam ,dajcie mi namiary na dobre źródło gdzie mogę kupić dobre impulsatory ,kupiłem na allegro i gość nawet nie sprawdził i sprzedał mi walnięte,takie też mogę sprzedać ,moje na zimnym działają wzorowo.

: Re: poszukuje impulsatorów do vt750-84
Słoniu napisał/a:
witam ,dajcie mi namiary na dobre źródło gdzie mogę kupić dobre impulsatory ,kupiłem na allegro i gość nawet nie sprawdził i sprzedał mi walnięte,takie też mogę sprzedać ,moje na zimnym działają wzorowo.




:evil: :evil: :evil: ręce opadają... a już miałem nadzieję, że zrobisz maszynę... Potem, jak będę miał więcej czasu, to poszperam jeszcze w sieci... Pozdrawiam.

Słoniu
[Usunięty]
:
masz racje ,przekopałem allegro i dzwoniłem do kilku osób,naprawdę nie mają a jak maja to jedną dobrą sztukę ,która mnie nie ratuje ,nie bedę bawił sie w lutowania ,po drugie nie zaznaczyłem którą sztuke mam walniętą, a jak wiesz na zimnym silniku działają mi dwa impulsatory ,jestem wściekły jak pies ,bo myślałem że dzisiaj złoże motorek :twisted:

piotrok
[Usunięty]
:
Słoniu mam namiary na gościa z Tychów który deklaruje że może ściągnąć każdą część do cienia. Daj znac na priv jeżeli potrzebujesz namiarów.

keras
[Usunięty]
:
dopiero co wymieniałem w madzi. masz może foto jak to wygląda w shadole? ciekawy jestem czy to nie te same... jeśli te same, to miałem odpowiedź od 3 osób które chciały takie sprzedać.... ja skorzystałem tylko z oferty jednej z nich...



za używki dałem 130zł, pozostali chcieli 160 i 180.

Słoniu
[Usunięty]
:
już mam impulsatory ,ale wyskoczył następny problem ze sprzęgłem ,ciągnie po założeniu ,proawie go wcale nie ma ,nie wiem gdzie zrobiłem coś nie tak ,czy tarcze sprzęgłowe jeżeli przetasuje to ma znaczenie? :-(

:
piotrok napisał/a:
Słoniu mam namiary na gościa z Tychów który deklaruje że może ściągnąć każdą część do cienia. Daj znac na priv jeżeli potrzebujesz namiarów.


A zębatki trzeciego biegu do vt1100 z 86 roku też?

piotrok
[Usunięty]
:
Mateusz napisał/a:
piotrok napisał/a:
Słoniu mam namiary na gościa z Tychów który deklaruje że może ściągnąć każdą część do cienia. Daj znac na priv jeżeli potrzebujesz namiarów.


A zębatki trzeciego biegu do vt1100 z 86 roku też?


Najlepiej samemu zapytać - namiary puszczam na priv ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group