/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbiornik paliwa Shadow
Autor Wiadomość
drut 


Motocykl: Honda shadow 1100Aero c3
Wiek: 38
Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 59
Skąd: M-ko/Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-08, 14:55   Zbiornik paliwa Shadow

Wiatm mam takie dziwne pytanie czy ktos moze podczas demontowania zbiornika (chodzi mi dokladnie o zbiornik od shadow vt1100)zastanawial sie o co chodzi tej rurce ktora jest po parawej stronie z tylu zbiornika tzn na pewno to jest odpowietrzenie ale jak bardzo powinna ta rurka byc drożna?czekajac na swoja kolejke do synchronizacje zaczynam sam grzebac przy moto i rozne eksperymenty w postaci zastepczego zbiornika paliwa: butelki wykazaly ze moje problemy(podczas gazowania sie dusil)wynikaja raczej z braku dostatecznej ilosci paliwa,podczas spuszczania paliwo lecialo ale tak jakos..jak otworzylem szczelny wlew tooo dooopiero lecialo ale sie rozpisalem bez senu:)senk w tym ze dmucham w ta rurke i cos tam wylatuje powietrze wlewem ale predzej mi oczy z orbit wyeca chyba.jak to z nia jest powinno sie delikatnie ja przedmuchac ??sprezarki,druciki i inne jakos nie daja rady jej lepiej udroznic....
 
 
 
maly_tomi 
dr inż. Klapek


Motocykl: VT 1100 C3 99
Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 1162
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-04-08, 17:18   

Ja w swojej teraz mam zdjęty bak. Jak wrócę do domu (piątek) to sprawdzę jak to jest w moim moto.
_________________
Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
 
 
 
drut 


Motocykl: Honda shadow 1100Aero c3
Wiek: 38
Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 59
Skąd: M-ko/Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-08, 22:21   

Teraz raczej juz z pewnoscia moge powiedziec ze moje problemy wynikaly z niedroznego odpowietrzenia..na wiolnych chodzil ok bo potrzebowal malo paliwa podczas przygazowki potzebowal wieciej ale pewnie podcisnienie ktore powstalo nie dawalo tyle zupy..dzis zrobilem ponad 20km z otwartym wlewem :-| i jest narazie ok!!!!powinienem ten post wrzucic do tematu krztusi sie powyzej 120km ale nie o to chodzi..jak to mozliwe zeby odpowietrzenie sie zapchalo??czeka mnie rozciecie uszceli pewnie b jazda z otwartym wlewem paliwa jest troche dziwna szczegolnie przy zatankowanym na full:)waznie ze motocyk dziala juz!!!j
 
 
 
maly_tomi 
dr inż. Klapek


Motocykl: VT 1100 C3 99
Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 1162
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-04-08, 22:28   

A przetkanie tego nie idzie?



Moze jakis robaczek zrobil sobie tam gniazdko :P
_________________
Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
 
 
 
drut 


Motocykl: Honda shadow 1100Aero c3
Wiek: 38
Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 59
Skąd: M-ko/Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-09, 15:01   

maly_tomi napisał/a:
A przetkanie tego nie idzie?



Moze jakis robaczek zrobil sobie tam gniazdko :P




no wlasnie jak juz mowa o robaczku musze zatrudnic jakiegos robaczka z kilofkiem co zna sie na robocie moze byc mrowka albo cos w tym stylu byle ze swoim kilofem albo mlotkeim..place gotowka
 
 
 
Dziubek 


Motocykl: VT 1100 C 86 AVO Sport `57 Pannonia TLF'61
Wiek: 48
Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 613
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2008-04-10, 18:36   

Tylko nie pal w czasie jazdy :mrgreen:
 
 
 
Maras
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 20:06   

drut napisał/a:
[...]powinienem ten post wrzucic do tematu krztusi sie powyzej 120km ale nie o to chodzi..


W sumie tego nie brałem pod uwagę, ale do tej pory koza chodziła cacy. Próbowałem też jechać na 4 z wiekszymi obrotami silnika i nie krztusiła się, ale sam już nie wiem - może za krótko jechałem. Teraz mam jeszcze inny problem - bak przecieka i wacha kapie. Muszę to gdzieś pospawać.



Pozdro

Maras
 
 
bodek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-07, 10:20   

drut napisał/a:
no wlasnie jak juz mowa o robaczku musze zatrudnic jakiegos robaczka z kilofkiem co zna sie na robocie moze byc mrowka albo cos w tym stylu byle ze swoim kilofem albo mlotkeim..place gotowka


Mrówka Zet :-P .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM