/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Która szyba do C2 750 ?
Autor Wiadomość
Blanki 

Motocykl: VZR 1800R
Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 228
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-25, 13:35   

Ja miałem szybę z MMG i bardzo ją mile wspominam a co do drgań to kwestia ustawienia i doboru do postury
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3676
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-25, 13:39   

zizolec napisał/a:
.... MGG jak dla mnie odpada sprawdziłem i szarpie za kask ale chroni przed muchami


Może to kwestia wymiarów szyby, jakie były Twoje ? Ja mam też MGG i jestem zadowolony.
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
zizolec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-25, 13:42   

regulacja w MGG do Shadow 750 ... gdzie ?

proszę spójrz na stronie producenta jak wygląda obecne mocowanie z nierdzewki ciętej laserowo do 750 i przemyśl swoje słowa :))))





Pozdro
 
 
zizolec
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-25, 13:51   

Ok to może ja miałem jakąś pierwszą szybę z lini 43x58 i była tragedia, pewno wersja testowa, a testowa to chu....owa :)



więc kupiłem w USowie



http://www.chromeworld.co...tails.aspx?pid={0ae0ebf3-da4d-49e3-8487-0e8ff327ed79}&gid={6779cc5b-e225-4ba9-8023-255b5abc00cd}&GroupName=Honda+Shadow+Spirit+750+Windshields&pname=National+Cycle+Billet+Windshield+Trim+&Referer=&Alias=&ptct=SGR-SR&CTitle=&



i to była prawdziwa ulga :)

National Cycle zupełnie inaczej profiluje te szyby i wykończenie ładniejsze.



Pozdrawiam
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3676
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-25, 14:55   

zizolec napisał/a:
Ok to może ja miałem jakąś pierwszą szybę z lini 43x58 i była tragedia, pewno wersja testowa, a testowa to chu....owa :)



W takim razie moja jest zdecydowanie większa i przy moich wymiarach jest w porządku.
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
o_rest 
Piotrek 750

Motocykl: VT 750 Shadow A.C.E
Wiek: 48
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Lublin LU
Wysłany: 2010-04-11, 00:53   

Witam w temacie szyby do Vt 750 C2 . Mam od paru dni takie moto i zastanawiam się nad b. cenowo szybą .



link

atrahttp://www.allegro.pl..._itd.htmlkcyjna



Wiem że nieorginalna to ponoś zawirowania, może gorsza jakość po latach ale czy na pierwsze 2-3 sezony nie bedzie ok . Może ktoś z was zakupił takową na allegro.? Biestety kasa nie pozwoli mi na zakup takiej 700-1300



atrahttp://www.allegro.pl..._itd.htmlkcyjna



wchodzi w grę jeszcze używka ale jest mała

oto link

http://www.allegro.pl/ite..._vt_750_c2.html



Prosz o informacje jestem początkujący i wszelkie sugestie chetnie usłyszę .

z góry dzieki.
 
 
margus 
Mariusz


Motocykl: XT 750 Transalp
Wiek: 55
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2010-04-11, 13:06   

o_rest napisał/a:
Witam w temacie szyby do Vt 750 C2 . Mam od paru dni takie moto i zastanawiam się nad b. cenowo szybą .



link

atrahttp://www.allegro.pl..._itd.htmlkcyjna



Wiem że nieorginalna to ponoś zawirowania, może gorsza jakość po latach ale czy na pierwsze 2-3 sezony nie bedzie ok . Może ktoś z was zakupił takową na allegro.? Biestety kasa nie pozwoli mi na zakup takiej 700-1300



atrahttp://www.allegro.pl..._itd.htmlkcyjna



wchodzi w grę jeszcze używka ale jest mała

oto link

http://www.allegro.pl/ite..._vt_750_c2.html



Prosz o informacje jestem początkujący i wszelkie sugestie chetnie usłyszę .

z góry dzieki.


W ubiegłym roku kupiłem taką samą od tego sprzedawcy:

http://www.allegro.pl/ite...er_chopper.html

Do Chełma nie masz daleko, cena bardzo atrakcyjna, chłopaki prowadzą też serwis - może pomogą w montażu.

Z szyby byłem zadowolony (sprzedałem razem z moto jesienią 2009)
 
 
o_rest 
Piotrek 750

Motocykl: VT 750 Shadow A.C.E
Wiek: 48
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Lublin LU
Wysłany: 2010-04-11, 18:20   

dzieki bardzo, pewnie skorzystam za tydzień będę w Chełmie . A moasz może zdjęcia jak Twoja maszyna się prezentowała z szybą ?
 
 
ticky 
Ciułający kasiore


Motocykl: VT 1100 C2 Sabre 06
Wiek: 32
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 570
Skąd: Karwieńskie Błota I
Wysłany: 2010-04-11, 20:28   

o_rest, masz moto od paru dni, a już chcesz szybę zakładać szybę, bo jak podejrzewam za bardzo Tobie 'wieje'. (mogę się mylić) Na początku mi tez za mocno wiało ale wszystko było kwestią czasu i zjechaniu kilkuset kilometrów. Odpowiednie mięśnie się wzmocnią i nic nie będzie przeszkadzało. Oczywiście przy optymalnej prędkości;]
 
 
 
margus 
Mariusz


Motocykl: XT 750 Transalp
Wiek: 55
Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 104
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2010-04-11, 20:41   

o_rest napisał/a:
dzieki bardzo, pewnie skorzystam za tydzień będę w Chełmie . A moasz może zdjęcia jak Twoja maszyna się prezentowała z szybą ?


To jest dokładnie taka sama jak ta ze wskazanych prze Ciebie aukcji. Nie wierz w te hasła typu „Import z USA”. Wszystko to ta sama chińszczyzna.

Jeżeli chcesz foty to przyślij mi na priv swój e-mail
 
 
o_rest 
Piotrek 750

Motocykl: VT 750 Shadow A.C.E
Wiek: 48
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Lublin LU
Wysłany: 2010-04-11, 21:51   

oewnie to prawda , ale kupiłem golasa a z szybą jakoś fajniej wygląda. Jeszcze sakwy, ioparcie z. bagaznikiem, gmole juz zamówilem. pozdr.
 
 
shadowDJ
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-04, 22:46   

Witam

Kupiłem szybę Dakota z Nationale cycles. Szyba extra, prezentuje się wspaniale, ale jest jest ale. Szyba była mierzona od reflektora i miała mieć 465 ma na reflektor. Po montażu okazało się że jest o 5 cm wyższa, gdyż nie można jej niżej zamontować. Końcówkę szyby mam na wysokości oczy, widzę co jest 100 m przede mną, ale już bliżej to muszę patrzyć przez szybę. Zastanawiam się czy zostawić ją na wysokości oczu, czy podnieś, aby widzieć wszystko przez szybę. Ps. podnieść można ale w dół nie da rady. Proszę o radę tych co jeżdżą z szybą, co jest lepsze?
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2010-05-04, 22:51   

shadowDJ napisał/a:
Witam

Kupiłem szybę Dakota z Nationale cycles. Szyba extra, prezentuje się wspaniale, ale jest jest ale. Szyba była mierzona od reflektora i miała mieć 465 ma na reflektor. Po montażu okazało się że jest o 5 cm wyższa, gdyż nie można jej niżej zamontować. Końcówkę szyby mam na wysokości oczy, widzę co jest 100 m przede mną, ale już bliżej to muszę patrzyć przez szybę. Zastanawiam się czy zostawić ją na wysokości oczu, czy podnieś, aby widzieć wszystko przez szybę. Ps. podnieść można ale w dół nie da rady. Proszę o radę tych co jeżdżą z szybą, co jest lepsze?


nie podnoś szyby bo w czasie deszczu nic nie będziesz widział( znam to z doświadczenia ) najlepiej gdyby szyba była ok. 5-7 cm niżej niż linia poziomu oczek
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
dzinks 
Rafał


Motocykl: CRF1000L
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 2473
Skąd: Strzelce Kraj. / FSD
Wysłany: 2010-05-05, 08:31   

lelumboss napisał/a:


nie podnoś szyby bo w czasie deszczu nic nie będziesz widział( znam to z doświadczenia ) najlepiej gdyby szyba była ok. 5-7 cm niżej niż linia poziomu oczek




Muszę własnie zmieżyć jak jest w naszej Hani, bo przy 110-120 głowa wpada w bardzo nie przyjemne drgania. Moto kupiliśmy w zeszłym roku w salonie Hondy i od razu zamontowali nam ich "niby produkt". Jak najlepiej sprawdzić ustawienie, czy te 5-7 cm poniżej oczu powoduje przyjemniejszą jazdę? Jakie są graniczne ustawienia?
 
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2010-05-05, 09:33   

dzinks napisał/a:
lelumboss napisał/a:


nie podnoś szyby bo w czasie deszczu nic nie będziesz widział( znam to z doświadczenia ) najlepiej gdyby szyba była ok. 5-7 cm niżej niż linia poziomu oczek




Muszę własnie zmieżyć jak jest w naszej Hani, bo przy 110-120 głowa wpada w bardzo nie przyjemne drgania. Moto kupiliśmy w zeszłym roku w salonie Hondy i od razu zamontowali nam ich "niby produkt". Jak najlepiej sprawdzić ustawienie, czy te 5-7 cm poniżej oczu powoduje przyjemniejszą jazdę? Jakie są graniczne ustawienia?


Najlepiej w tunelu aerodynamicznym( patrz -żart) :mrgreen: w praktyce to pozostaje metoda prób i błędów-trzeba regulować wysokość i sprawdzać czy przy 120 nie trzepie ci po kasku powietrze. :mrgreen:
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM