/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Membrany.
Autor Wiadomość
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2010-02-06, 20:12   Membrany.

Ponieważ wiosna zbliża się wielkimi krokami zabrałem się za kilka robótek przy Hance...

Przebieg jaki zrobiłem upoważnia do sprawdzenia/regulacji mni. gaźników i tu pojawił się problem...

Otóż mój mechanik stwierdził, że membrany w gaźnikach należałoby już wymienić.

Sprawdzałem w ofercie HONDY - 720zł/sztuka :shock:

Przejżałem allegro i nic; u niemców 172EUR/sztuka.

W KLASIE nie mają, Moto-Akcesoria też nie.

Wiecie może gdzie coś takiego dorwać w rozsądnej cenie???





Podobno pasują od Transalpa ale też nic nie znalazłem :cry:
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2010-02-06, 20:23   

Ta membrana ma symbol kat. 16111-MR1-004, i w USA kosztuje około 90$, to jest około 270 zeta za sztukę. :lol: To u nas w serwisie Hondy powinna kosztować na moje oko około 350 zł sztuka, ale nie 720. :lol: Może to jest cena kompletu? :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-02-06, 20:35   

Ghoust, oczywiście, że mamy namiary :lol: Warto zapamietać tą stronę ja od nich brałem do swojego Cienia... wyszło za wszystko 368zł. Jak widzę do Twojego Cienia jest za 34,90EUR/szt... Akceptują też wpłaty z Polskiego banku i wysyłają oczywiście też do Polski. Pozdrawiam. :-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2010-02-06, 21:02   

Todek napisał/a:
...w serwisie Hondy powinna kosztować na moje oko około 350 zł sztuka, ale nie 720. :lol: Może to jest cena kompletu? :lol:


Być może, że coś pomyliłem ale... ja prosty chłop jestem i jak za ceną pisze 1szt. to chyba chodzi o sztukę :-/

W poniedziałek przedzwonie jeszcze to się dokładnie dowiem.



Todek napisał/a:
Ta membrana ma symbol kat. 16111-MR1-004, i w USA kosztuje około 90$, to jest około 270 zeta za sztukę. :lol:


Taa... tylko zanim Od "Wuja Sma" dotrze to sezon już wpełni...



Swoją drogą tak się zastanawiam ile takie membrany wytrzymują? Jak kupowałem moto to gość mówił, że wymieniał(stare, popękane mam w domu) a było to tylko dwa lata temu. No chyba, że ze względu na cenę założył używane.
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-02-07, 05:05   

GhoustDragon napisał/a:
Todek napisał/a:
...w serwisie Hondy powinna kosztować na moje oko około 350 zł sztuka, ale nie 720. :lol: Może to jest cena kompletu? :lol:


Być może, że coś pomyliłem ale... ja prosty chłop jestem i jak za ceną pisze 1szt. to chyba chodzi o sztukę :-/

W poniedziałek przedzwonie jeszcze to się dokładnie dowiem.



Todek napisał/a:
Ta membrana ma symbol kat. 16111-MR1-004, i w USA kosztuje około 90$, to jest około 270 zeta za sztukę. :lol:


Taa... tylko zanim Od "Wuja Sma" dotrze to sezon już wpełni...



Swoją drogą tak się zastanawiam ile takie membrany wytrzymują? Jak kupowałem moto to gość mówił, że wymieniał(stare, popękane mam w domu) a było to tylko dwa lata temu. No chyba, że ze względu na cenę założył używane.




Jeżeli membrany są zrobione z dobrej gatunkowo gumy, to powinny naprawdę długo posłużyć. Na te z mojego poprzedniego posta koleś udziela 2 lata gwarancji. Na Twoim miejscu bym się nawet nie zastanawiał.... :-D I oczywiście płacisz tutaj za SAME membrany bez tego cylinderka... Trzeba więc poprzednie zdjąć i nowe wkleić w to miejsce na dołączony do membran klej. :-) Poza tym wszystko na tamtej stronie jest - nawet instruktażowe wideo. :-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
maka 
Krzysiek


Motocykl: był VT 700 C 85 ; XL 1000 V, VT 1100 C 88
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 751
Skąd: Kurów //LPU
Wysłany: 2010-02-14, 12:10   

Divastion napisał/a:
Ghoust, oczywiście, że mamy namiary :lol: Warto zapamietać tą stronę ja od nich brałem do swojego Cienia... wyszło za wszystko 368zł. Jak widzę do Twojego Cienia jest za 34,90EUR/szt... Akceptują też wpłaty z Polskiego banku i wysyłają oczywiście też do Polski. Pozdrawiam. :-)




A do mojego tam nie widzę membrany, czy można by zamontować coś podobnego od innego modelu?
 
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-02-14, 16:28   

maka napisał/a:
Divastion napisał/a:
Ghoust, oczywiście, że mamy namiary :lol: Warto zapamietać tą stronę ja od nich brałem do swojego Cienia... wyszło za wszystko 368zł. Jak widzę do Twojego Cienia jest za 34,90EUR/szt... Akceptują też wpłaty z Polskiego banku i wysyłają oczywiście też do Polski. Pozdrawiam. :-)




A do mojego tam nie widzę membrany, czy można by zamontować coś podobnego od innego modelu?




Trzeba zapytać :lol:
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM