/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
główny bezpiecznik zapłonu
Autor Wiadomość
tobi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-24, 06:54   główny bezpiecznik zapłonu

Ostatnio po sobotniej jeździe schowałem moto do garażu... a w niedziele rano chciałem zrobić kolejna rundę... niestety motocykl nie odpalił... szukałem parę minut przyczyny i przypomniałem sobie o wyczytanym na forum bezpieczniku głównym zapłonu... znalazłem dziada a on cały... sprawdzając, czy może nie zaśniedziało, wykręciłem go a on rozpadł mi się w rekach jak mokry papier... na razie zastąpiłem go 1/4 przewodu miedzianego, żeby do domu dojechać, bo nocowałem poza domem... i pytanie główne brzmi: skąd dorwać taka aluminiowa blaszkę??? Czym to można uzupełnić??? Ten nowy bezpiecznik musi być o nominale 30A, więc jak to dobrać??? próbowałem zwykły rozebrać i rozgiąć, ale nic z tego ... z czego to dorobić lub z czego wziąć???



Kolego, prośba o używanie polskich znaków, znaków przestankowych i nie używanie wulgaryzmów.
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-04-28, 07:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof7712 


Motocykl: Shadow VT1100C SC32 1996r
Wiek: 46
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 317
Skąd: Krosno
Wysłany: 2009-04-28, 06:18   

Heja u mnie było coś wcześniej grzebane przy tym bezpieczniku strasznie przytopiona obudowa- kupiłem obudowe na bezpieczniki płytkowe starąwyciołem i zastąpiłem nowym z płytkowym 30 A na razie hula i nic sie nie dzieje :-D
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2009-04-28, 07:28   Re: główny bezpiecznik zapłonu

tobi napisał/a:
Ostatnio po sobotniej jezdzie schowalem moto do garazu... a w niedziele rano chcialem zrobic kolejna runde... niestety motocykl nie odpalil... szukalem pare minut przyczyny i przypomnialem sobie o wyczytanym na forum bezpieczniku głównym zapłonu... znalazlem dziada a on caly... sprawdzajac czy moze nie zasniedzialo wykrecilem go a on rozpadl mi sie w rekach jak mokry papier... narazie zastapilem go 1/4 przewodu miedzianego zeby do domu dojechac bo nocowalem poza domem... i pytanie głowne brzmi skad dorwac taka aluminiowa blaszke??? czym to mozna uzupelnic??? Ten owy bezpiecznik musi byc o nominale 30A takze jak to dobrac??? probowalem zwykly rozebrac i rozgiac ale nic z tego... z czego to dorobic lub z czego wziac???


Wlutować gniazdo pod bezpiecznik płytkowy 30A i mieć to z głowy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM