/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Olej Motul z Allegro i filtr do niego
Autor Wiadomość
janus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-07, 23:03   Olej Motul z Allegro i filtr do niego

Witam



Dzisiaj poskładałem po zimie swojego cienia wymieniłem olej w lagach i uszczelniacze tez zmieniłem i wypadało by wymienić olej i filtr, jako że w mojej okolicy nie ma za wielu sklepów w których można kupić olej postanowiłem kupić przez allegro i znalazłem coś takiego

Motul 5100

Tak mnie zastanawia ten filtr czy to normalnie że pasuje aż do tylu modeli motocykli, jak uważacie warto kupować ??
 
 
Kamila 
*KAMA*


Motocykl: honda vt500 85' brak. teraz para kulos
Wiek: 41
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 167
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-04-07, 23:42   

Ja zamawiam w inter cars on line bo jakos nie chce mi sie wierzyc w niektore produkty z allegro :-/

leje Motul 5000 i jest OK,filtr tez z resztą z inter carsu jest, ale wybór należy do ciebie.

Przesylka to jedyne 10zeta
 
 
pepe2 
Paweł

Motocykl: VT 750 C2 01
Wiek: 55
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 134
Skąd: Jura
Wysłany: 2009-04-08, 13:35   

Ja też kupuję olej i filtr w inter carsie i nie miałem nigdy kłopotów , a taki sam filtr to widziałem ostatnio u kumpla w hornecie .Widać honda postawiła na unifikację .
_________________
Możliwe że jestem tu tylko na chwilę
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2009-04-08, 21:15   

Wejdź sobie na http://sklep.intercars.com.pl/ (wspomniany w postach powyżej InterCars).

Tam w wyszukiwarce wybierasz swój model, rok itd i po prawej stronie wyświetlają ci się części. Wybierasz filtry i jako olejowy otrzymójesz między innymi K&N HF-303. Z prawej strony masz opcję zamienniki i stosowane w... Tam możesz sprawdzić w jakich jeszcze innych maszynach jest stosowany taki filtr- ale uprzedzam że jest ich ja mrówków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Podpowien jeszcze, że taki sam filtr jest np. w Mitsubishi, Mazda, Subaru czy Oplu 1,5TD i Oplu Combo 1,7D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



JAk coś jest do wszystkiego to.... wcale nie musi być do niczego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
janus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-09, 09:45   

Nieźle, nie myslałem że aż takie uniwersalne są filtry, jednak nie kupię tego oleju przez allegro znalazłem dobry sklep 50km w sumie aż tak daleko nie jest a i okazja do przejechanią się będzie poza tym olej też w dobrej cenie motul ten sam za 119 i filtr za 20 parę złotych więc wyjdzie mnie na to samo :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM