/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
kicha w gaznik przy większych obrotach
Autor Wiadomość
Czemson0024
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-19, 20:56   kicha w gaznik przy większych obrotach

Witam Szanownych Kolegów. Na wstępie powiem że jestem nowy na tym forum i CIENIA mam od 7 miesięcy i mam problem, mianowicie na wolnych obrotach chodzi ciut nie równo i jak lekko doda się gazu to kicha w gaźnik. chcę zaznaczyć że świece i filtr powietrza jest nowy co prawda filtra paliwa nie wymieniłem ale już jest kupiony i będę go montował. Motocykl został przywieziony z USA i tam latał nim 68letni Pan i tak myślę że gaźniki nigdy nie były synchronizowane bo po zdjęciu baku wszystkie śrubki są zaznaczone żółtą farbą i nie widać oznak regulacji. Może po czyszczeniu i zsynchronizowaniu gaźników Cień przestanie kichać?to Mój CIeńhttp://www.youtube.com/wa...re=channel_page [/quote]



Proszę używać polskich znaków i poprawnej ortografii. Jeśli są problemy proszę uruchomić opcję sprawdzania pisowni, lub używać np. Mozilli do pisania na forum. Dziękuje :-) . MOD
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-03-20, 07:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Krzysztof7712 


Motocykl: Shadow VT1100C SC32 1996r
Wiek: 46
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 317
Skąd: Krosno
Wysłany: 2009-03-19, 21:09   

Podstawa regulacja i czyszczenie gażników i zobaczysz jak bedzie chodził.............
 
 
 
sierżant
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 09:43   

witaj fajnie chodzi są tacy co by chcieli żeby tak "zasysała" moja przy zamknięciu gazu strzela z wydechu i jest spoko nic z tym nie robię :mrgreen:
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9492
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-03-20, 18:54   

Moja tez przy zamknięciu manetki gazu, postrzeliwuje w rurki, i mi się to bardzo podoba. :lol: :lol: :chytrusek:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM