/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeróbka modelu 85-86
Autor Wiadomość
Miki01 
Miki01


Motocykl: VT 1100C 86, HD Electra FLHT 06
Wiek: 46
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 555
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-18, 22:38   

Czołem Zwierzak!

U mnie kiera znacznie poszła w górę :chytrusek: więc za 3-4 tyg przekonam się jak się lata z łąpkami wgórze... Jak się uda to i ramę ciut obniżę zobaczę... natomiast zastanawia mnie czy i jakie modyfikacje wprowadziliście w silniku, bo nie ukrywam mam "coś" w planach ;-) Zależy mi przede wszystkim na momencie..

pzdr :thx:
 
 
zwierzak
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-18, 22:41   

No i tu koniec moich wywodów:D Bo silnika nie ruszaliśmy. Zajęliśmy się kwestiami stylistyki jedynie. A kiera do góry to zajebiście:D
 
 
Miki01 
Miki01


Motocykl: VT 1100C 86, HD Electra FLHT 06
Wiek: 46
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 555
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-19, 00:12   

Wiesz Brachu,

z kierą na booooki już się najeździełem (prawie 140cm) i kilka lusterek niechcący "przestawiłem :oops: Zresztą nigdy wcześniej wysokiej kierownicy nie miałem ( a sprzętów w życiu kilka.. siąt.... Ten Shadow jest w pewnym sensie spełnieniem niespełnionych marzeń sprzed lat.... Teraz mam już możliwości... Nie chcę za bardzo rozbudzać wyobraźni wszystkich, aby nie rozczarować nikogo ;-) Robię wydumkę wg własnych inspiracji, a czy się będzie widzieć komuś czy nie, to trudno.. Ważne dla mnie, że kiera w górze :mrgreen: i "kilka" nieseryjnych dodatków razem z lakierem przybędzie... CO do "serca" to na ten sezon planuję Dyno Jet-y i KN-a no i mam fachowca od tłumików co je wykonuje, także jestem zmuszony jedno z drugim zsynchronizować :mrgreen: aby efekt był.

Pzdr
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2009-03-19, 07:17   

Miki01 napisał/a:
Wiesz Brachu,

z kierą na booooki już się najeździełem (prawie 140cm) i kilka lusterek niechcący "przestawiłem :oops: Zresztą nigdy wcześniej wysokiej kierownicy nie miałem ( a sprzętów w życiu kilka.. siąt.... Ten Shadow jest w pewnym sensie spełnieniem niespełnionych marzeń sprzed lat.... Teraz mam już możliwości... Nie chcę za bardzo rozbudzać wyobraźni wszystkich, aby nie rozczarować nikogo ;-) Robię wydumkę wg własnych inspiracji, a czy się będzie widzieć komuś czy nie, to trudno.. Ważne dla mnie, że kiera w górze :mrgreen: i "kilka" nieseryjnych dodatków razem z lakierem przybędzie... CO do "serca" to na ten sezon planuję Dyno Jet-y i KN-a no i mam fachowca od tłumików co je wykonuje, także jestem zmuszony jedno z drugim zsynchronizować :mrgreen: aby efekt był.

Pzdr


Tylko Dyno i KN czy jakieś większe przeróbki? A, i nie bądź taki nieśmiały - pochwal sie fotami :-) Ja sam mam 1100 z 86 więc tym bardziej chętnie zobaczę :-)
 
 
Miki01 
Miki01


Motocykl: VT 1100C 86, HD Electra FLHT 06
Wiek: 46
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 555
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-19, 15:24   

Wiatj Mati,

fotki zapodam, jak poskładam go do kupy. Na razie stoi rama z silnikiem, koła polakierowane z nowymi oponami i dwa kartony nowych części. W przyszłym tygodniu składam do kupy i pasuje wszystkie elementy, potem rozbieram i do lakiernika... Jak złożę, to zapodam foty, no i mam nadzieję, na osobiste spotkanie na otwarciu :lol: Taki mini zlocik Shadow-ów 85-86r :chytrusek: :mrgreen:

Pzdr
 
 
zwierzak
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-26, 19:06   

I co i co i co???? Jeździ już?
 
 
Miki01 
Miki01


Motocykl: VT 1100C 86, HD Electra FLHT 06
Wiek: 46
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 555
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-27, 00:24   

Jeździłby, gdyby mój szanowny mechanik nie zaniemógł na zdrowiu :-( Młody chłopak, a padło mu na zdrowiu i niestety bike przestał prawie 3 tygodnie nie tknięty :evil: A w Hondzie odwracali trochę kota.... No ale w czwartek przyjęli dodatkowego mechanika i po kolejnych ustaleniach prace dalej ruszyły... też czekam z niecierpliwością bo jeszcze lakiernik mnie czeka, choć większość rzeczy już ma, ale czeka na tylni błtniki lampę... Przewody w oplocie już są, kiera i pozostałe podyfikacje min. nowe łożyska itd. Jak zrobię jakiś wielki krok to odrazu napiszę... Nawet Córuś moja kask od Taty dostała (8lat :-D ) wbrew woli kochanej małżonki..

Pozdro i dzięki za zainteresowanie
 
 
yanucha 


Motocykl: VF 750 C 97
Wiek: 59
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2780
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-04-27, 00:28   

Miki01 napisał/a:
.. Nawet Córuś moja kask od Taty dostała (8lat :-D ) wbrew woli kochanej małżonki..



To Pani Małżonka chciała, aby córuś bez kasku jeździła :roll: :lol: :?:
_________________
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
 
 
Miki01 
Miki01


Motocykl: VT 1100C 86, HD Electra FLHT 06
Wiek: 46
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 555
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-27, 16:04   

Nie no Yanucha, nie tak :mrgreen: Cała rodzina ma dziwny wyraz twarzy jak słyszy , że młoda ze mna chce i jeździ :-D Mnie tylko serce rośnie..
 
 
Michael Jordan
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-29, 13:31   

zwierzak napisał/a:
No cóż, żeby nie wyglądało na jakąś kryptoreklamę;) Zdjęcia są na www.husar-cycles.pl w dziale MOTOCYKLE




Cześć,



nie za często tu zaglądam, bo jakoś więcej na foum.motocyklistow.pl jestem, ale powiem, że bardzo fajna ta shadowka :) Znaczy się zrobiłeś z nią jedną rzecz, która mi ciągle chodzi po głowie: wydłużyłeś tył tego cudeńka. I dalej jest na wałku. Jeśli dobrze widzę na fotkach to po prostu przesunąłeś mocowanie tylnego wahacza (też bym tak zrobił), ale czy mógłbyś bardziej szczegółowo opowiedzieć jak przedłużyłeś wał? Jakąś wstawkę dorobiłeś czy co? Może masz zdjęcia?

Moja wizja przeróbki shadowki jest podobna do Twojej z tym, że: siedzonko na sprężynach, głowki ramy nie ruszać a zamiast tego zawieszenie "trapezowe" (czy jak tam się ono zwie) - też wysunęłoby się koło do przodu i kierownica nie tyle wysoka co taka szersza, typu butterfly. Ale Twój sprzęcik jest bardzo miodny i tak :D

Pozdrawiam

MJ
 
 
zwierzak
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-10, 17:44   

A tu niespodzianka. Tył pozostał nietknięty. Właśnie główkę ramy wysunęliśmy do przodu i trochę położyliśmy. Rama ogólnie powędrowała niżej, amory tylne skrócone zostały. Nie ma co wydłużać wahacza bo i tak długi już jest:)
 
 
Licho 
Krzyś :)


Motocykl: VT 1100 C spirit 00
Wiek: 44
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 647
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-05-11, 14:53   

Miłośników rasowych czopów bardzo lubię :) Sprzęt jest bardzo ładnie zrobiony i uważam że w żadnym miejscu nie przesadzony i to chyba główna zaleta - proporcje. Ja jak na razie moim moto porwałem się na zmianę kiery na wyższą i trochę szersza, wysokość widac w avatarze. Na tak zaawansowane przeróbki chyba nigdy sie nie zdobęde, za mało wiedzy :-|
_________________
Kupiłem LOKOMOTYWĘ :)
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2009-05-11, 14:55   

Miki, jak tam Twoja przeróbka??? Strasznie jestem ciekaw wyglądu :-)
 
 
Miki01 
Miki01


Motocykl: VT 1100C 86, HD Electra FLHT 06
Wiek: 46
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 555
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-11, 21:04   

Kurcze mati,

mój mechanik ma problemy zdrowotne i niestety prace utknęły na prawie miesiąc... :-x Od tygodnia przyszedł nowy i zabrał się do pracy, gdyż zostały dosłownie duperele, jak przeróbka kierunkowskazów, mam już dotoczoną półkę pod nową lampę, no i mocowanie tylnego błotnika (nowego i głębokiego). Jak to pójdzie do końca tygodnia, to tylko lakier (+ grafika) i składanie do kupy, potem strojenie nowych wydechów, powrót na regulację gaźników i ogień :mrgreen: Teoretycznie do końca maja powinienem wyjechać.... Dzięki, że pytasz, mam nadzieję, że efekt Cię miło zaskoczy :-D

Pzdr
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2009-05-12, 07:51   

Miki01 napisał/a:
Kurcze mati,

mój mechanik ma problemy zdrowotne i niestety prace utknęły na prawie miesiąc... :-x Od tygodnia przyszedł nowy i zabrał się do pracy, gdyż zostały dosłownie duperele, jak przeróbka kierunkowskazów, mam już dotoczoną półkę pod nową lampę, no i mocowanie tylnego błotnika (nowego i głębokiego). Jak to pójdzie do końca tygodnia, to tylko lakier (+ grafika) i składanie do kupy, potem strojenie nowych wydechów, powrót na regulację gaźników i ogień :mrgreen: Teoretycznie do końca maja powinienem wyjechać.... Dzięki, że pytasz, mam nadzieję, że efekt Cię miło zaskoczy :-D

Pzdr


Czekam z niecierpliwością :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM