/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Skradziono motocykl Honda Transalp - Lublin
Autor Wiadomość
radzik 


Motocykl: Trampek
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 128
Skąd: Wrocław DW
Wysłany: 2013-12-23, 11:11   Skradziono motocykl Honda Transalp - Lublin

Mam nadzieję, że piszę w dobry miejscu, jeśli nie przepraszam moderację za przysporzenie im roboty.
Może ktoś gdzieś przyuważy przypadkiem, ale złapie jakieś info. Wiadomo, każda pomoc w takiej sytuacji się liczy.

Cytat:
UWAGA==>Najprawdopodobniej w nocy z wtorku na środę skradziono z garażu w Lublinie (okolice polibudy) mój motocykl: czerwona Honda Transalp Gdyby ktokolwiek cokolwiek słyszał proszę o szybki kontakt. 601 925 905. Dane i cechy charakterystyczne moto: Rok 97, Kolor czerwony oryginał poza błotnikiem, gmole czarne z lekkimi przytarciami, akcesoryjna obniżana kanapa corbin, stopka centralna z ułamaną nóżką, grzane manetki daytona, błotnik przedni w kolorze a'la bordo metallic trochę popękany, 2-3 letnie opony michelin anakee 2 prawie bez śladów zużycia z racji minimalnego przebiegu, nowy deflektor od Darkojaka, szyba wysoka givi, 3 kufry około 40 litrów kappa-jeden boczny uszkodzone-wyłamane mocowanie, kufer centralne uszkodzona (naderwana) gąbka, oparcia pasażera, naklejka PL na jednym z kufrów, mocowanie kufrów miałem zdjęte i zostało w garażu, Nowe akku yuasa, nowy regler, przekażnik rozrusznika. Brak gaźników (zostały mi do założenia), brak obudowy zegarów (również zostały w garażu) Pisze o wszystkim gdyby coś gdzieś u kogoś widział do rozbiórki itd... Poza tym wzięli też rower-górski Author Traction, kolor czarny z elementami czerwonego, na srebrnym osprzęcie shimano deore. Był to złożony przeze mnie składak więc rózni się trochę od standardowego (osprzęt) Gdyby ktokolwiek widział coś przy okazji bardzo proszę o kontakt. 601925905 Łukasz. Sorry jeśli nie w tym miejscu ale troche mi leb paruje nadal. Fotki moto są tu:http://imgur.com/3uXKWv5,wPPZQOq,rap8dUo,TvuBMEo,68j2PA2,vZWshOj,yTenes2,I5LC817


_________________
Gość lewa w górę :!:

Kilka fotek :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM