/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Oparcie tylnego siedzenia
Autor Wiadomość
accobra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-26, 15:54   Oparcie tylnego siedzenia

Moja ośmio-letnia córka, która zarzekała się, że nie będzie ze mną jeździć na motorze, zmieniła zdanie :chytrusek: Ale wiążą się z tym pewne problemy: ponieważ córa jest jeszcze mała, postanowiłem dorobić dla niej oparcie z tyłu razem z półką na torbę podróżną i ew z podłokietnikami...Mam do Was pytanie: może ma ktoś coś takiego na wzór, ew. rysunki z wymiarami i szczegółami konstrukcyjnymi takiego oparcia. Jeśli nie byłoby problemu, mogę podjechać na terenie W-wy lub okolic i obejżeć organoleptycznie coś takiego...Nowe kosztuje sporo i na razie na to mnie nie stać, a zrobią mi to w pracy (pozostanie tylko do zrobienia chrom lub nikiel)...Za wszelkie info z góry wielkie dzięki :-)

Pozdrawiam.

PS: masa ludzi na motorach w Bieszczadach...Coś pięknego:-) W przyszłym roku też tak będę:-)
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-26, 16:46   

jedź na bajzel przypatrz się, porób zdjecia później dopasuj bo VT500V mozesz sobie z tektury zrobić zarys wstępny i daj do wycięcia.

Ja nie widziałem sisibar w VT500C u nas.. chyba :)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-08-27, 08:17   

Cezar napisał/a:
jedź na bajzel przypatrz się, porób zdjecia później dopasuj bo VT500V mozesz sobie z tektury zrobić zarys wstępny i daj do wycięcia.

Ja nie widziałem sisibar w VT500C u nas.. chyba :)


Nie?????? :-P
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-27, 11:03   

Mateusz napisał/a:
Cezar napisał/a:
jedź na bajzel przypatrz się, porób zdjecia później dopasuj bo VT500V mozesz sobie z tektury zrobić zarys wstępny i daj do wycięcia.

Ja nie widziałem sisibar w VT500C u nas.. chyba :)


Nie?????? :-P




tak słabą mam pamięć? :)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-08-27, 11:42   

Cezar napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Cezar napisał/a:
jedź na bajzel przypatrz się, porób zdjecia później dopasuj bo VT500V mozesz sobie z tektury zrobić zarys wstępny i daj do wycięcia.

Ja nie widziałem sisibar w VT500C u nas.. chyba :)


Nie?????? :-P




tak słabą mam pamięć? :)


A w - obecnie - Bartkowej? :-) W Całowaniu robione :-)
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-27, 12:30   

eee nawet na oczy nie widziałem jeszcze :) Także moje stwierdzenie jest zgodne z prawdą :)
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
bart1973 
Warchoł i renegat


Motocykl: Honda CBF 1000 F '12
Wiek: 50
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 1191
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-27, 13:17   

Fakt u mnie jest obecnie... jak by coś to zapraszam do obejrzenia... :-)

Nawet nie wiedziałem, że to taki unikat... :mrgreen:
_________________


Ojciec - to brzmi dumnie!!!
 
 
 
accobra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-27, 14:58   

bart1973 napisał/a:
Fakt u mnie jest obecnie... jak by coś to zapraszam do obejrzenia... :-)

Nawet nie wiedziałem, że to taki unikat... :mrgreen:




Dzięki Bart1973:) Na pewno skorzystam:) Podaj mi swój numer tel. to się zdzwonimy, umówimy, podjadę i obejżę.

Pozdrawiam.
 
 
accobra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-27, 15:06   

No to fajny temat zadałem:-) Nie myślałem, że Bart rzeczywiście jest rodzynkiem :-D . Ale w połowie sierpnia, będąc na wakacyjnych "występach gościnnych" w Bieszczadach, śmignęła mi shadowka 500 z takim oparciem...Nie wiem tylko który to był rocznik, bo wyglądała jak nówka (nie tak jak moja:-( ) i nie zdążyłem się wpatrzeć na szczegóły. I wyglądał motorek z tym b.fajnie...Na Ebay'u w USA też zaobserwowałem coś takiego i w opisie było, że oryginał, ale niekompletne to było i jakieś takie mocno sfatygowane...Także pozostaje mi tylko odwiedzić Barta:)

Dzięi Wam shadowmaniacy :-) za odpowiedzi:-)

Pozdrawia serdecznie:-)
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-08-27, 15:10   

accobra napisał/a:
No to fajny temat zadałem:-) Nie myślałem, że Bart rzeczywiście jest rodzynkiem :-D . Ale w połowie sierpnia, będąc na wakacyjnych "występach gościnnych" w Bieszczadach, śmignęła mi shadowka 500 z takim oparciem...Nie wiem tylko który to był rocznik, bo wyglądała jak nówka (nie tak jak moja:-( ) i nie zdążyłem się wpatrzeć na szczegóły. I wyglądał motorek z tym b.fajnie...Na Ebay'u w USA też zaobserwowałem coś takiego i w opisie było, że oryginał, ale niekompletne to było i jakieś takie mocno sfatygowane...Także pozostaje mi tylko odwiedzić Barta:)

Dzięi Wam shadowmaniacy :-) za odpowiedzi:-)

Pozdrawia serdecznie:-)


Tylko pamiętaj, że Bartowe to samoróba :-) Na bazie oryginalnego niskiego relingu z 500 :-) Zresztą jak się z nim umówisz to sam zobaczysz. Ktoś na allegro sprzedawał, ale chciał jakieś kosmiczne pieniądze.
 
 
accobra
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-27, 15:17   

Mateusz napisał/a:
Tylko pamiętaj, że Bartowe to samoróba :-) Na bazie oryginalnego niskiego relingu z 500 :-) Zresztą jak się z nim umówisz to sam zobaczysz. Ktoś na allegro sprzedawał, ale chciał jakieś kosmiczne pieniądze.




No wlaśnie..Pisałem, że drogie to diabelstwo. Dla tego zdecydowałem się, na zrobienie "temi ręcami i temi palcyma" a dokładnie wykorzystując siłe roboczą pracowników:-) firmy w której pracuję :-) Muszę mieć tylko jakieś rysunki, szkice i wymiary...
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-08-27, 15:42   

accobra napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Tylko pamiętaj, że Bartowe to samoróba :-) Na bazie oryginalnego niskiego relingu z 500 :-) Zresztą jak się z nim umówisz to sam zobaczysz. Ktoś na allegro sprzedawał, ale chciał jakieś kosmiczne pieniądze.




No wlaśnie..Pisałem, że drogie to diabelstwo. Dla tego zdecydowałem się, na zrobienie "temi ręcami i temi palcyma" a dokładnie wykorzystując siłe roboczą pracowników:-) firmy w której pracuję :-) Muszę mieć tylko jakieś rysunki, szkice i wymiary...


Zgłoś się do Tomiego - może jeszcze nie wywalili rysunku dla wycinarki plazmowej ... bo ja robiłem "na oko" przy pomocy kawałka tektury. A dopiero to Tomi przeniósł na kompa :-)
 
 
igner 
Łukasz Beskitos :)

Motocykl: był VT 500 C 84 a teraz śmigło
Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 501
Skąd: Brześć Kujawski
Wysłany: 2008-08-27, 18:35   

nie wiem o jakie chodzi oparcie ale ja w swojej coś takiego mam-plecaczek sobie chwali-tzn. jeszcze nigdy mi nie spadł :-D i wygląda jak oryginalne-widać jej na moim "artystycznym" zdjęciu w galerii na stronie głównej



tak teraz myślę i wczytuję się i Tobie chyba chodziło o coś większego :oops:
 
 
maly_tomi 
dr inż. Klapek


Motocykl: VT 1100 C3 99
Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 1162
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-08-27, 18:44   

Mateusz napisał/a:
accobra napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Tylko pamiętaj, że Bartowe to samoróba :-) Na bazie oryginalnego niskiego relingu z 500 :-) Zresztą jak się z nim umówisz to sam zobaczysz. Ktoś na allegro sprzedawał, ale chciał jakieś kosmiczne pieniądze.




No wlaśnie..Pisałem, że drogie to diabelstwo. Dla tego zdecydowałem się, na zrobienie "temi ręcami i temi palcyma" a dokładnie wykorzystując siłe roboczą pracowników:-) firmy w której pracuję :-) Muszę mieć tylko jakieś rysunki, szkice i wymiary...


Zgłoś się do Tomiego - może jeszcze nie wywalili rysunku dla wycinarki plazmowej ... bo ja robiłem "na oko" przy pomocy kawałka tektury. A dopiero to Tomi przeniósł na kompa :-)




Rysunki jeszcze gdzieś powinny być na kompie, tylko trzeba je poprawić o te 4mm :P
_________________
Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
 
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-08-28, 07:54   

maly_tomi napisał/a:




Rysunki jeszcze gdzieś powinny być na kompie, tylko trzeba je poprawić o te 4mm :P


No o tym nie pisałem, bo to samo przez się się rozumiało :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM