/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztat/serwis okolice Warszawy
Autor Wiadomość
Kamil75 

Motocykl: VT 750 RC 50 C5
Wiek: 48
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Mrozy
Wysłany: 2012-04-01, 16:47   Warsztat/serwis okolice Warszawy

Witam.
Poszukuję dobrego i niedrogiego warsztatu (serwisu motocyklowego), który ogarnąłby moją Szadołkę :-) przed sezonem. Jestem właścicielem motorku od jesieni i nie chciałbym potem ujać i urwić, że coś zaniedbałem i stoję na trasie. Chodzi mi o jakby to nazwać "ogólny przegląd" czyli jakaś synchronizacja gaźników, regulacja zaworów itp. Najlepiej gdyby to był jakiś warsztacik ze wschodniej strony Wisły w okolicach Wawy:-)
Będę wdzięczny za wszelkie namiary.
Pozdrawiam
_________________
V&H, K&N, DynoJet, Mega Fun.
 
 
memune 

Motocykl: VTX 1800 Custom
Wiek: 53
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: Warszawa Ząbki
Wysłany: 2012-04-05, 23:22   Warszt

Ja wstawiam tu:

http://www.showbikes.pl Radzymińska 200 Warszawa, namiary na ich stronie (niestety od wczoraj Marcin już dla nich nie pracuje i szukają mecha)

lub

http://gprk.pl/ (Garaż pod Ryżym Koniem - a w zasadzie były jego garaż) namiary na Mateusza na stronie www. Warszawa, Mińska 25

Przedzwoń, pogadaj popytaj o ceny i zadecyduj. W mojej ocenie nie są to serwisy, które robią coś "na druty" Wstawiałem do nich kiedyś VT500C a teraz mojego Spirita 750.

pozdrawiam
 
 
Kamil75 

Motocykl: VT 750 RC 50 C5
Wiek: 48
Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Mrozy
Wysłany: 2012-04-06, 06:52   

Dzięki za namiary memune Dostałem też kilka informacji na pw więc tak jak piszesz muszę podzwonić, porównać ceny i coś zdecydować. Na razie pogoda jest okrutna i nie sprzyja "wietrzeniu uzębienia" :-) Miejmy nadzieję, że niedługo to się zmieni i wtedy parcie na "przegląd" będę miał większe. Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt.
_________________
V&H, K&N, DynoJet, Mega Fun.
 
 
Yarpen 


Motocykl: Shadow VT700c 85r
Wiek: 43
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-04-06, 08:23   

Ja zrobiłem trzy tygodnie temu gruntowny przegląd (regulacja i synchronizacja gaźników, wymiana opon, płynów, uszczelniaczy w lagach, uszczelki pod lewym deklem itd) w Michałowicach koło Warszawy.
Firma nazywa się Motomax i jest super. Za tyle rzeczy do roboty i części (moje były tylko opony) koleś zgarnął jedynie 800 pln. Nawet przyjechał z przyczepką pod garaż aby zabrać Hankę do siebie, ponieważ pogoda właśnie była marna. W innych warsztatach krzyczeli sobie o połowę więcej.
Dobrze zrobiona robota i zero reklamacji. Jestem zadowolony. :chytrusek:
Tu namiary: http://www.motomax.waw.pl...ontact&Itemid=3
_________________
Yarpen
 
 
Witek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-06, 13:59   

A ja polecam warsztat na Mińskiej 25 w tym samym miejscu co sklep z oponami motogumy.pl. Najpierw trafiłem tam wymienić opony a potem z awarią ładowania w mojej Tenerze - i jednych i drugich mogę polecić - chłopakom się chce pracować i są solidni - nie są może najtańsi na świecie ale zawsze można negocjować - telefon do serwisu 505077398 (chyba Mateusz)
 
 
memune 

Motocykl: VTX 1800 Custom
Wiek: 53
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: Warszawa Ząbki
Wysłany: 2012-04-06, 22:35   Warszat/serwis okolice Warszawa

Huberta z http://www.motogumy.pl/ także polecam (Mińska 25) W vt500c kupiłem u niego gumę - niestety okazała się wadliwa - wymiana bezproblemowa w ramach gwarancji
 
 
lopes 

Motocykl: Shadow vt 750
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-13, 20:13   

Witam
Może trochę nie w temacie ale nigdzie nie mogę znaleźć gum zabieraka zębatki do mojej
750 Spiryt
Proszę o jakieś namiary
Dziękuje
 
 
memune 

Motocykl: VTX 1800 Custom
Wiek: 53
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: Warszawa Ząbki
Wysłany: 2012-04-14, 11:38   

W sklepach Hondy nie mają?
 
 
lopes 

Motocykl: Shadow vt 750
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-04-14, 14:18   

Witam
Co to znaczy w sklepach hondy ?
Przeglądałem parę sklepów mają do jakiś ,,cbr " ale do shadowa nie
pozdro
 
 
Yarpen 


Motocykl: Shadow VT700c 85r
Wiek: 43
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-04-15, 08:28   

Tu masz parę informacji:
http://www.shadow.org.pl/...pic.php?t=11367
_________________
Yarpen
 
 
ilfrin 

Motocykl: VT 700 (1985r)
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 11
Skąd: Warszawa, Lublin
Wysłany: 2013-03-07, 15:36   

Chcialem odkopac temat, bo niestety serwis Showbikes z Radzyminskiej 200 juz nie dziala (teraz tylko sprzedaja maszyny).

Potrzebuje gdzies oddac pod opieke swoja wiekowa shadowke. Ktos moze cos polecic. Tylko w miare w granicach administracyjnych warszawy ...

Kolega mi cos wspominal o jakims nieoficjalnym serwisie Yamahy, ze tam dobrze robia, przy Ordona 2a, pan Adam, ale nie wiem, niby ten moj motor to prom kosmiczny nie jest i pewnie mlotkiem da sie naprawic, ale wolalbym kogos kto zna je od podszewki.

Mozecie cos podpowiedziec?
 
 
Dziki HTL 


Motocykl: VTX 1800F1 `07
Wiek: 48
Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 1606
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-03-07, 15:52   

widzę w Twoim opisie Warszawa / Lublin. Jak byś chciał w okolicach Lublina, to owszem znam solidnych magików i mogę dać namiar, ale w Warszawie niestety już inni koledzy muszą się wypowiedzieć.
_________________
Honda - The Power of Dreams
 
 
pabloo 


Motocykl: Yamaha Road Star XV 1700 MidnightStar
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 192
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-07, 16:10   

jeśli chcesz zrobić podstawowy serwis (płyny oleje itp.) to zapraszam do mnie - Warszawa Białołęka - tanio i szybko :) Jak chcesz namiary to pisz nitol@op.pl
_________________
SERWIS MOTOCYKLI https://www.facebook.com/...321190111249440
 
 
ilfrin 

Motocykl: VT 700 (1985r)
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 11
Skąd: Warszawa, Lublin
Wysłany: 2013-03-07, 16:35   

Dziki: tak, chodzi mi o Warszawe, do Lublina od 15 lat zagladam tylko by odwiedzic rodzicow od swieta, w opisie dalem tak ze wzgledu na patriotyzm lokalny :)

pabloo: no nie planuje remontu generalnego, ale chcialbym by ktos znajacy te maszynke posluchal itp, bo ma ona juz pare lat i lepiej wykrywac tutaj problemy wczesniej niz pozniej ... z rzeczy ktore wiem ze potrzebuje zrobic to jest:
- okresowy przeglad i wymiana plynow
- zaradzic na strzelajacy lewy wydech (jak sie rozgrzeje silnik to przy odpuszczeniu gazu nieelegancko strzela
- zamontowac manetki podgrzewane Oxford (dostalem w prezencie, bo lubie jezdzic jeszcze w listopadzie ;)) )
- przeczyscic linke od tylnego swiatla stop bo nie odpuszcza i ciagle sie swieci
- wymienic nakretke od sruby mocujacej amortyzator na oryginalna, bo zgubilem i nakrecilem cokolwiek by sie nie zabic
- zdiagnozowac dlaczego bierze olej, wielkich wyciekow nie widze, ale tez slepy jestem wiec moze cos leje sie, jesli trzeba remont silnika to trudno bede dolewal, taka juz natura staruszka, ale jesli to cos prostego to naprawic

jak to brzmi?
 
 
Dziki HTL 


Motocykl: VTX 1800F1 `07
Wiek: 48
Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 1606
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-03-07, 19:17   

ilfrin napisał/a:
- zdiagnozowac dlaczego bierze olej, wielkich wyciekow nie widze, ale tez slepy jestem wiec moze cos leje sie, jesli trzeba remont silnika to trudno bede dolewal, taka juz natura staruszka, ale jesli to cos prostego to naprawic




jak to brzmi?

ten punkt dość złowrogo jeśli faktycznie nigdzie się nie leje
_________________
Honda - The Power of Dreams
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM