/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
VT 125 regulacja gaźnika
Autor Wiadomość
Adamko
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-20, 12:43   VT 125 regulacja gaźnika

Poszukuje w Łodzi lub jego okolicy speca od regulacji i czyszczenia gaźnika. Moja trochę za dużo pali jak wyczytałem na forum dlatego chciałbym ją wyregulować. Sam nie mam kompletnie pojęcia jak to robić dlatego wolę oddać do fachowca (byle nie był jak programu "Usterka" :mrgreen:
 
 
Daniel_A
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-23, 19:47   

Ja to bym chyba liczył na serwisówkę hondy tam powinni mieć kogoś do tego a poza tym można by było sprawdzić łatwo na miejscu do jakiego stopnia polepszyła sie ekonomia spalania (jeśli serwis posiada dany sprzęt choć jest on chyba obowiązkowy w serwisach).
 
 
Adamko
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-26, 18:08   

Daniel_A napisał/a:
Ja to bym chyba liczył na serwisówkę hondy tam powinni mieć kogoś do tego a poza tym można by było sprawdzić łatwo na miejscu do jakiego stopnia polepszyła sie ekonomia spalania (jeśli serwis posiada dany sprzęt choć jest on chyba obowiązkowy w serwisach).


Dzięki za poradę, tylko że w salonie to mają takie terminy że szkoda gadać :-(
 
 
Daniel_A
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-26, 22:15   

W sumie racja ale może też Pan sie skierować do stacji samochodowej jednak wiadomo że to nie da takiej pewności jednak tam też mogą zrobić bardzo istotne badanie sprawdzające regulacje czyli emisji spalin. Jednak samoistna regulacja nie jest ,,chyba'' trudna mając jeden gaźnik i za pomocą forum można samemu w miare go ustawić jednak to polecam w ostateczności :-/
 
 
yanucha 


Motocykl: VF 750 C 97
Wiek: 59
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2780
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-05-26, 23:13   

Adamko napisał/a:
Daniel_A napisał/a:
Ja to bym chyba liczył na serwisówkę hondy tam powinni mieć kogoś do tego a poza tym można by było sprawdzić łatwo na miejscu do jakiego stopnia polepszyła sie ekonomia spalania (jeśli serwis posiada dany sprzęt choć jest on chyba obowiązkowy w serwisach).


Dzięki za poradę, tylko że w salonie to mają takie terminy że szkoda gadać :-(




Nie wiem czy sprawdzałeś terminy na ul. Rojnej ( na samym końcu) lub w Brzezinach. Jeżeli nie, i jesteś zainteresowany, to się odezwij na priva.
_________________
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM