/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Śruba do siedzenia, przedniego i tylnego
Autor Wiadomość
EMIL
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 00:21   Śruba do siedzenia, przedniego i tylnego

Witam. Zauważyłem że mam za szeroką tylną kanapę w moim C2 750. Wydaje mi się ze jest jakaś szersza po tym jak widziałem na zdjęciach.

Zgubiłem oryginalną śrubę która mocuje przednie siedzenie i jest jednoczesnie przednim punktem zaczepienia drugiego siedzenia.

I teraz własnie nie wiem jak jest to rozwiązane w oryginalnym 750 i czy faktycznie w 1100 jest ona większa. Teraz poradziłem sobie ale strasznie nie wygodne.

Dzwoniłem po paru rozbitkach ale nikt nie ma takiej śruby. Mam trochę z tym problem.
 
 
ShadowMen 
Marcin


Motocykl: VT750 C2 ACE 97
Wiek: 38
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 263
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-03-01, 00:38   Re: Śruba do siedzenia, przedniego i tylnego

EMIL napisał/a:
Witam. Zauważyłem że mam za szeroką tylną kanapę w moim C2 750. Wydaje mi się ze jest jakaś szersza po tym jak widziałem na zdjęciach.

Zgubiłem oryginalną śrubę która mocuje przednie siedzenie i jest jednoczesnie przednim punktem zaczepienia drugiego siedzenia.

I teraz własnie nie wiem jak jest to rozwiązane w oryginalnym 750 i czy faktycznie w 1100 jest ona większa. Teraz poradziłem sobie ale strasznie nie wygodne.

Dzwoniłem po paru rozbitkach ale nikt nie ma takiej śruby. Mam trochę z tym problem.




Ja znalazłem do swojego motocykla VT750 C2 na www.dwa-kola.pl - kosztuje (śruba, dysk 8x20) 13,42 zł śruba ta pierwsza, a ta z tyłu śruba (śruba z kołnierzem 6x16) kosztuje 12,20. Tutaj masz rysunek http://www.sklep.motorist...7,VT750C2V,5739 (wybierz - grupa rysunków: rama; rysunek: F-14 Siedzenie)

Możesz zmienić rocznik, choć nie wiem jaki jest twój rocznik bo nie ma w opisie profilu.



Edit:

Hmm tak się przyglądam, nie ma śruby na mojej liście z cyfrą 10. A mam tą właśnie śrubę. Jest tylko z nr 6 (dziwna), ale nie wiem jak wygląda to jego mocowanie z siedzeniem dla pasażera. Zadzwoń do firmy i się zapytaj. Może mają taką śrubę...
_________________
...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
 
 
 
ciachu 


Motocykl: Shadow 90 99, GL 1800 17
Wiek: 51
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 3676
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-01, 09:25   Re: Śruba do siedzenia, przedniego i tylnego

EMIL napisał/a:
Witam. Zauważyłem że mam za szeroką tylną kanapę w moim C2 750. Wydaje mi się ze jest jakaś szersza po tym jak widziałem na zdjęciach...


Tylna kanapa w najszerszym miejscu (w tylnej części) powinna mieć około 24 cm.
_________________
UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

 
 
EMIL
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 11:49   

http://www.allegro.pl/ite...dow_ace_99.html



Mam dokładnie takie. I przez to nie mogłem załozyć sisiybara :(



Dzięki za pomoc zamówiłem własnie sobie. U mnie potrzebna jest śruba nr 7. Dzięki raz jeszcze bo nie wiedziałem tak naprawde gdzie szukać.
 
 
ShadowMen 
Marcin


Motocykl: VT750 C2 ACE 97
Wiek: 38
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 263
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2010-03-01, 17:44   

EMIL napisał/a:
http://www.allegro.pl/item936145176_kanapa_siedzenie_fotel_honda_vt_1100_shadow_ace_99.html



Mam dokładnie takie. I przez to nie mogłem załozyć sisiybara :(



Dzięki za pomoc zamówiłem własnie sobie. U mnie potrzebna jest śruba nr 7. Dzięki raz jeszcze bo nie wiedziałem tak naprawde gdzie szukać.




:-) na zdrowie
_________________
...bo życie jest po to, żeby spełniać swoje marzenia...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM