/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
VT-sprawy
Autor Wiadomość
Globi 


Motocykl: VT 500C '85
Wiek: 55
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 1297
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-28, 22:01   

aniol1988 napisał/a:
Dokladnie Kolego Dokladnie :D A ze ja dopiero w klimatach chopperowych poczatkujacy to niesmialy nieco :D w dodatku w spotkaniu z taka grupa:D


W sumie, to ten spot w sobotę też był moim pierwszym w takiej grupie. Ale kiedyś trzeba zacząć.. :-D



aniol1988 napisał/a:
.. A co apropo tych pustych wydechow? moje raczej super pelne niesa:) mam na nich napis ze w niektorych stanach USA sa niedopuszczone do ruchu :) ale chcialbym zeby moje moto bylo jeszcze glosniejsze:D


Nie wiem jak w vt 1100, ale u mnie w kolektorze wydechów, od dołu są trzy śruby.

Poprzednia właścicielka mojego moto jeździła bez nich, żeby mieć głośniejszy wydech.

Może u ciebie też tak można...

Pozdr
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2007-05-28, 22:23   

Shadok napisał/a:


Nie wyobrażam sobie jeżdżenia bez szyby przy tej sylwetce na motocyklu - szkoda walki, a sądząc po oporze który czyje się na ciele powyżej 120 mozna założyć, że szyba spełnia role spojlera i spalanie obniża. W ubiegłu weekend zrobiłem prawie 400km i wyszło mi ciut ponad 5 l/100 km. Jeździłem z szybą oczywiście ponad 180 i zero problemów - spokojnie mogłem sobie oglądać mijane samochody :mrgreen: .

Ważne jest żeby dorobić dodatkowe mocowanie - te szyby mają mocowanie dwupunktowe i niestety "telepią sie" okrutnie...







Moja zrobiła w niedzielę 330km i mnie miło zaskoczyła wyszło mi spalanie poniżej 4,5l/100km. Aż zaczynałem się zastanawiać czy mi czasem kontrolka od rezerwy się nie spaliła i zjechałem w końcu na stację żeby tanknąć i się okazało że na 140mil poszło 9.5l wachy. :mrgreen:

Ale szyba to podstawa. Cała flora na niej zostaje. :lol: Tym bardziej że moja jest duża i cały się za nią chowam.

Postaram się niedługo pokazać na zdjęciach moje moto. Co prawda mam go dopiero od tego roku i jeszcze go nie dopieściłem ale tak jak na zdjęciu z mojego podpisu wyglądał w chwili zakupu.
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
aniol1988
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-28, 22:42   

Musze looknac za tymi srobami a jak nie to jako koncowe wstawie jakies puszeczki :) i zobaczymy jak motor bedzie sie zachowywal .. uwielbiam jak maszyna ryczy :) Wczensiej jezdzilem DR750 z pustym wydechem :D poezja:) .. Shadok skad dorwales te dodatkowe mocowania do szyby .. gdybym takie mial to skusilbym sie ...330 zl ale skoro mowicie ze to taki duzy komfort to chyba sie skusze.. ?
 
 
Shadok 
Administrator


Motocykl: VT 1100 '85,'86,'07
Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 1953
Skąd: Dziecinów
Wysłany: 2007-05-29, 09:17   

aniol1988 napisał/a:
.. Shadok skad dorwales te dodatkowe mocowania do szyby .. gdybym takie mial to skusilbym sie ...330 zl ale skoro mowicie ze to taki duzy komfort to chyba sie skusze.. ?




Dodatkowe mocowania zostały mi się po pierwszej szybie... Ale kolega ma w identycznej szybce zrobione mocowania do śrub lampy z pasków nierdzewnej blachy i też jest OK.



A ja fabryczne tłumiki zostawiam... Lubię taki głosik jak jest... Ale może kiedyś... :mrgreen:
 
 
 
Leniu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-17, 16:10   

Shadok napisał/a:




Na allegro bywają dwa rodzaje tych szyb - mniejsza i większa. Mam większą. Mniejszą miałem...





Ja mam tę mniejszą i niestety ale wydaje mi się że jest za mała, chyba zapoluje na coś wiekszego

aha rzeczywiście telepie se trochę za mocno, często trzeba ją dokręcać
Ostatnio zmieniony przez Shadok 2007-07-17, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM