/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
mocowanie gmoli do shadow vt 1100 c2 ACE 99r
Autor Wiadomość
henio23
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-08, 17:19   mocowanie gmoli do shadow vt 1100 c2 ACE 99r

Witam.

Mam problem. Kupilem gmole do maszyny tj. jak w temacie i nie wiem jak je zamontowac. postaram sie zrobic zdjecia i motocyklu i gmoli i umiescic na forum w najblizszym casie. Jesli ktos ma jakies propozycje jak to zalozyz bez zdjec to prosze o pomoc.

Z gory dziekuje
 
 
Złoty 


Motocykl: VT 1100 C2 ACE '96
Wiek: 40
Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 527
Skąd: Jelcz-Laskowice
Wysłany: 2009-07-08, 21:18   

ciezko miec propozycje, skoro nie widac jak te gmole wygladaja.

Ja kupilem gmole, ktore sie calkowice inaczej niz łoryginał montowalo i dalo rade... wrzuc foty, to cos poradzimy.
_________________
...
 
 
 
Piotr 75 
burAS


Motocykl: VT 1100 C2 ACE -96, FLHTC 88"
Wiek: 48
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 287
Skąd: Krosno
Wysłany: 2009-07-09, 22:32   

Dzwoń do sprzedającego niech Ci da instrukcję montażu z punktami mocowania gmola do motoru.Możesz u mnie podglądnąć gdzie umieściłem mocowania,ale ja sam robiłem swojego gmola i zamocowałem gdzie według mnie było dobrze. Dawaj zdjęcia gmola to coś wymyślimy.
_________________
MOTOR FACH SERWIS MOTOCYKLI
https://www.facebook.com/...admin_todo_tour

Moje pomysły - http://chomikuj.pl/Piotrb1975 ,możesz też to mieć ;).
 
 
henio23
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-11, 10:55   

Dobra umieszczam zdjecia gmola i motocykla z bliska:







 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-07-11, 11:38   

No i w czym problem? Tą górna poprzeczkę z tymi uszami z drutu, mocujesz do ramy, jak się nie mylę to między chłodnica a ramą, zawieszasz na niej gmole, i same Ci pokażą pod które śruby na dole idą mocowania. :lol: Z lewej strony na dole ramy przy tym wygięciu, masz dwie takie śruby wkręcone w ramę, mocowanie idzie pod jedną z nich, nie wiem góra czy dół, ale to samo Ci pokaże. Z prawej strony moto, na dole ramy, trochę zasłonięta kolankiem wydechowym, też jest śruba. :lol: :chytrusek:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
Złoty 


Motocykl: VT 1100 C2 ACE '96
Wiek: 40
Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 527
Skąd: Jelcz-Laskowice
Wysłany: 2009-07-13, 23:44   

identyczne jak moje..... alez ja sie naw...pienialem jak montowalem te poprzeczke za chlodnica. Srednio mile dojscie tam jest. W kazdym razie gmol latwy w montazu, jak nie wiem co :-P
_________________
...
 
 
 
henio23
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-14, 12:35   

Złoty napisał/a:
identyczne jak moje..... alez ja sie naw...pienialem jak montowalem te poprzeczke za chlodnica. Srednio mile dojscie tam jest. W kazdym razie gmol latwy w montazu, jak nie wiem co :-P


To należy ściągnąć chłodnice ? Żeby założyć ? te gmole :)
 
 
henio23
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-14, 19:04   

Dalej nie moge zalozyc tych gmoli. Prosze o pomoc. Gdzie dol juz zalozylem i prawdopodobnie pasuje to gore za cholere nie wiem jak :/
 
 
Lucjano 
Lucjan


Motocykl: VT 1100 C2 98
Wiek: 45
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 171
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2009-07-14, 19:46   

Henio, opisz w czym problem. Wg mnie jak piszę Todek to ucho ma złapać rurę ramy, na oko i czuja wydaje sie że to powinno być pod tym trójkątnymn zastrzałem, około wysokości góry cylindra. W to prostokątne wcięcie prawdopodobnie chowa sie chłodnica, stad pewnie trzeba zdjąc chłodnicę, zakręcic gmola i znów założyc chłodnicę. Powodzenia!
 
 
heat 


Motocykl: vt 1100 c2
Wiek: 49
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 38
Skąd: Śrem / Poznań
Wysłany: 2009-08-02, 14:17   

Witam,



Czy ktoś używa takich gmoli w C2? Będą pasowały? Teoretycznie są do C3.







Ewentualnie takich crash barów? Czy wystają poza obrys silnika, ochronią wydech w okolicy silnika i pokrywę silnika przy szmacie parkingowej?









Pozdrawiam
 
 
Lucjano 
Lucjan


Motocykl: VT 1100 C2 98
Wiek: 45
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 171
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2009-08-26, 10:33   

Wydaje sie że do C2 bedą pasowały. Ja mam w C2 ACE gmole firmy roadstyler i jestem zadowolony. Co do gmoli o które pytasz. Oferuje je moto-akcesoria.pl, rozwarzałem zakup ale drogo za to jaką ochronę zapewniają. Górny gmol nie wygląda solidnie, dolny to sam nie wiem co chroni bo na pewno nie pokrywy boczne, nie wspominając innych bardziej wystających elementach. Szukaj gmoli co mają kształt pełnego, elipticznego pałąka, takie dają pewną ochronę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM