/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stacyjka
Autor Wiadomość
radziok16 
HAKER


Motocykl: VN 1500 Classic Fi
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 337
Skąd: Kępno
Wysłany: 2009-08-12, 15:04   Stacyjka

Drażni mnie już przywiązywanie kluczyka, ponieważ po przekręceniu stacyjki idzie go wyjąć i boje się że kiedyś mi wypadnie podczas jazdy, chciałem dziś rozebrać stacyjke i zawieść w pewne miejsce do zrobienia niestety po odkreceniu oslony ktorą trzyma jedna śrubka dalej nic nie moge zrobić. Nie wiem czy jest zabunktowana czy gdzieś dalej jest przymocowana może ktoś już z was wykręcał ją z moto i wie jak to zrobić ?

pozdro
 
 
 
AJK 
Klucznik-Andrzej


Motocykl: VT 750 C4 04; VF750S 86
Wiek: 68
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 4666
Skąd: Wrocław-Rancho AJK
Wysłany: 2009-08-12, 15:12   

Od spodu są dwie śróbki co trzymają całą stacyjke.Trzeba trochę pod nia wybebeszyć kilka maneli to je zobaczysz.Albo podjedż w Kępnie jest Dorabianie Kluczy - to mój kolega,powinien z tym sobie poradzic.
 
 
 
radziok16 
HAKER


Motocykl: VN 1500 Classic Fi
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 337
Skąd: Kępno
Wysłany: 2009-08-12, 19:14   

AJK gdzie dokładnie jest te dorabianie kluczy ja tylko znam na Sienkiewicza tam chciałem jechać ale do 18 zamknięte, podaj ulice i nazwisko jeśli możesz, a co dokładnie trzeba wykręcić bo patrząc na to wnioskuje ze z pod siedzenia musiałbym wykręcić nawet centralny amortyzator, wygląda to tak jakby od środka były jakieś śruby





pozdro
 
 
 
AJK 
Klucznik-Andrzej


Motocykl: VT 750 C4 04; VF750S 86
Wiek: 68
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 4666
Skąd: Wrocław-Rancho AJK
Wysłany: 2009-08-13, 09:04   

Nazywa się Kasprzak JózeF...i prawdopodobnie jest na urlopie ( nie odbiera tel.)a gdzie ma zaklad to nie wiem , bo nie byłem u niego.

Stacyjka z regóły jest tak zamontowana , aby osoba niepowołana ( np. złodziej )nie mógł jej szybko zdemontować.Jak dokładnie jest w 600-ce - nie wiem ( nie demontowałem ).Pewne jest że musisz dostac sie do śrób mocujacych i wszystko co przeszkadza , trzeba poodkręcać.
 
 
 
radziok16 
HAKER


Motocykl: VN 1500 Classic Fi
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 337
Skąd: Kępno
Wysłany: 2009-08-13, 09:39   

dokładnie do tej osoby miałem zamiar się wybrać... tyle że do 18-stego zakład nieczynny, w książce jest pokazane że stacyjke trzymają dwie śruby, niestety ja zamiast nich mam coś podobnego do nitów jak i z jednej tak i z drugiej strony więc jeśli nie uda mi się zrobić to podjade tam motorem.



dzięki

pozdro ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM