/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zastanawiam się czy nie kupić VT500?
Autor Wiadomość
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2007-11-15, 22:49   Zastanawiam się czy nie kupić VT500?

Jak co po niektórym wiadomo... bede chciał zabrać sie za remont silnika mojej VT500C. Koniec dolewania oleju :)

Chciałbym przede wszystkim zrobić głowice (gniazda zaworowe, uszczelniacze, planowanie), prawdopodobnie mam do wymiany dźwigienki zaworowe (bo są powybijane) i nie można ustawić luzu zaworowego (jak należy).

Reasumując całkowite koszta naprawy, a chcę mieć ja w stanie wzorowym, może być znaczny :/

I oto zobaczyłem na allegro ostatnimi czasy tą oto:

http://moto.allegro.pl/it...shadow_500.html

Spodobała mi się i zastanawiam sie nad kupnem. Na zdjęciach brakuje klamki sprzęgła ale już jest wymieniona na nową bo stara była pęknięta, dodatkowo brak chromowanej obwolutki wokół klaksonu (ale to nie problem). Przełożył bym z mojej spacerówki, gmole, szybę i sakwy.... JEŚLI SILNIK BYŁBY ZDROWY... To nawet by mi sie to opłacało, sprzedać moja kochaną VT... :(

Jeden natomiast jest problem, oprócz oczywiście ewentualnego sprawdzenia na miejscu góry silnika....

Otóż motocykl został sprowadzony z Holandi "tu łiks egoł"... i ma 60 tys. MIL przebiegu..

Czyli ok. 100 tys. km...

Sporo.. ;/

Co o tym myślicie?

Cezar
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Bushi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 23:20   

Poszukaj jeszcze na allegro bo ja widzialem ze jest troche wiecej ich tam, ta wyglada zdrowo i ladnie ale ten przebieg troche spory, no ale prawdopopodobnie licznik nie cofany :P ale popatrz moze cos jeszcze znajdziesz, jakas lepsza oferte a obecna 500 komus sprzedaz za podobna cene wiec nie stracisz:P

Pozdrawiam
 
 
Kaczors18
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 01:55   

Jak wiadomo VT500 mają już swoje lata... więc czy jest sens kupować kolejną licząc na jej lepszy stan?? Teraz wiesz chociaż na czym siedzisz, a jak zrobisz sam wszystko co potrzebne to na pewno dłuuugo jej nie zmienisz.
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2007-11-17, 23:18   

Popieram przedmówcę.

Tu wiesz co masz i nawet wsadzić do niej 1000 czy 2 i masz sprzęt jak nowy.

A to weźmiesz i nie wiesz czy za rok nie będzie to samo, albo gorzej ewentualnie jak Ci wyskoczy coś w połowie sezonu i zostaniesz uziemiony?
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM