/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ślimak, ale niekompletny
Autor Wiadomość
bachus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 18:49   ślimak, ale niekompletny

Ludzie Cienia... przestał mi działac liczcznik, odkreciłem koło, ślimak był niekompletny, a bynajmniej niesprawny, wyleciały mi dwie czesci które po złozeniu dałyby prawie okrąg oraz dwa jakies juz zniekształcone elementy metalowe i domyslam sie iz powinna byc to swego rodzaju nakładka z wypustkami które powodowałby obrót slimaka. zrobiłem zdjecie ale nie umie go załaczyc :(:( gdzie moge dostac taką czesc ? wiecie moze?
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-08, 19:09   

Co do problemu ze ślimakiem to mogę Ci pomóc jedynie w kwestii załączenia zdjęcia ;-) Wejdź sobie, np. Tu i potem "przeglądaj" szukasz danego zdjęcia na twardzielu, potem "Click here to start uploading" i czekasz aż Ci się załaduje, potem po udanej operacji wyskoczy Ci okienko w którym będziesz miał link, do zuploadowanego zdjęcia... najeżdżasz na niego myszką, NIE MUSISZ ZAZNACZAĆ, wystarczy, że tylko na niego najedziesz, potem naciskasz Ctrl+c, wchodzisz z tym na SOCP (obecne forum) i klikasz Ctrl+V. To tak z grubsza :-D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Todek 
Lone Rider


Motocykl: VTX 1800 C 03 XL 650 V 04
Wiek: 56
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 9496
Skąd: Kostry/Parczew/LPA
Wysłany: 2009-03-08, 19:16   

Poszukaj na Allegro. Jest tam sporo części, lub motocykli rozsprzedawanych na części. :lol:

Jeżeli nie, to pozostaje serwis.

Trybik w ślimaku to taki plastikowy wieniec zębaty, z ukośnym uzębieniem, i takimi dwoma wypustkami. Napędzany jest przez taka metalową blaszkę w kształcie koła, która ma dwie wypustki na obwodzie, i takie dwa prostopadłe występy. Jeżeli wyjmiesz obudowę ślimaka, to ta blaszka powinna pozostać za uszczelniaczem. :lol:
_________________
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
 
 
 
bachus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-08, 19:35   

kurcze byc moze sie udało :



http://www.speedyshare.com/669984942.html



jesli sie udało to są te elementy które mi "zostały"



czy format w jakim jest fotka jest istotny??
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2009-03-08, 19:48   

Wszystko dobrze zrobiłeś :-D jeżeli ktoś miałby problemy ze zdjęciem oto bezpośredni link: ZDJĘCIE P.S. format zdjęcia nie jest istotny w tym przypadku ;-)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
Piotr 75 
burAS


Motocykl: VT 1100 C2 ACE -96, FLHTC 88"
Wiek: 48
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 287
Skąd: Krosno
Wysłany: 2009-03-08, 22:46   

U mnie w vt500 też się kiedyś zepsuł napęd licznika.Linka ok 2 cm od napedu się rozplątała i zablokowała w pancerzu.Koło ciągło cały mechanizm i zmieliło plastikową ślimacznicę.Wtedy kupiłem na allegro za ok 80zł używany cały napęd,wrazie "W" to posiadam co mi pozostało ze starego- obudowa i metalowy ślimak .Szukaj na allegro kompletu(w zestawie powinny być podkładki dystansujące plastikową ślimacznicę z obudową).
 
 
bachus
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-16, 09:29   

zamówiłem drugiego slimaka, własnie przyszedł ale ten tez nie ma nieszczesnej podkładki z wypuistkami która zamykałaby slimaka, macie cos takiego moze na zbyciu lub posiadacie informacje kto mi to zrobi ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM