Motor dusi się przy większej prędkości
Odpowiedz do tematu

: Motor dusi się przy większej prędkości
Wczoraj dołączyłem do grona właścicieli shadowek, motor z forum - a jakże :mrgreen:
Generalnie jestem zadowolony, ale wczoraj w trasie niestety wyszedł problem:
Na niskich prędkościach i obrotach wszystko idzie całkiem elegancko, jednak gdy przychodzi co do czego (wyższe biegi, prędkość około 70~ kmh) motor zaczyna się krztusić. Po odpuszczeniu manetki wszystko wraca w miare do normy i całkiem normalnie jedzie. Niestety czasem wypada jechać szybciej niż te 70 więc coś pasuje z tym zrobić.

Jakieś jasnowidzkie wskazówki? :) Moja pierwsza myśl to świece, lub niewyregulowany dobrze gaźnik, ale ja się kompletnie nie znam :oops:

Jakie moto?
Cytat:
Model VT600C
Version VLX DELUXE
Model Year 1997


edit. byłem się jeszcze teraz przejechać i problem występuje przy wysokich obrotach.

:
Wymień filtr powietrza i sprawdź.
Jeśli nie pomoże -> świece. Następnie filtr paliwa.

Jeśli kupiłeś moto to wymienił bym powyższe + olej i filtr oleju.

:
Jutro po pracy pewnie to posprawdzam, a filtr i olej chyba już zamówię. Dzięki za rade :)

W oczekiwaniu na wiosnę...
:
mialem podobnie jak u Ciebie, moze to cos pomoze:
http://www.shadow.org.pl/...pic.php?t=11557

ale tak jak przedmowcy pisza: filtr, swiece, zobacz czy paliwo dochodzi do gaznika, to mozna sprawdzic dosyc szybko i bez kosztow, pozniej chyba gazniki

:
Sprawdziłem dotychczas filtr powietrza, zmieniłem dwie świece (do pozostałych dwóch sie moim kiepskim kluczem nie dostane) i to nie to. W sobotę oddaje do speca żeby się temu przyjrzał. Ale z tego co opisujesz to analogiczne objawy miałeś, będe się pewnie sugerował Twoim przypadkiem - dzięki za info :)

W oczekiwaniu na wiosnę...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group