/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o ocenę stanu mojej Hondy
Autor Wiadomość
Szemrany
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 19:26   Prośba o ocenę stanu mojej Hondy

Witam.Mam prośbę do forumowiczów z Warszawy lub okolic.Chciałbym,żeby któryś z Was obejrzał moją Hondę,posłuchał i ewentualnie doradził co w niej jest do zrobienia.Pozdrawiam i czekam na odzew. :thx:
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-05-04, 21:21   Re: Prośba o ocenę stanu mojej Hondy

Szemrany napisał/a:
Witam.Mam prośbę do forumowiczów z Warszawy lub okolic.Chciałbym,żeby któryś z Was obejrzał moją Hondę,posłuchał i ewentualnie doradził co w niej jest do zrobienia.Pozdrawiam i czekam na odzew. :thx:




W sumie nie wiele się znam, ale mogę oblukać, posłuchać i pogadać.. w sumie motocykl mam od niedawna ale w zimę robiłem generalkę tego silnika więc coś tam widziałem i mam porównanie
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Szemrany
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 21:42   Re: Prośba o ocenę stanu mojej Hondy

Cezar napisał/a:
Szemrany napisał/a:
Witam.Mam prośbę do forumowiczów z Warszawy lub okolic.Chciałbym,żeby któryś z Was obejrzał moją Hondę,posłuchał i ewentualnie doradził co w niej jest do zrobienia.Pozdrawiam i czekam na odzew. :thx:




W sumie nie wiele się znam, ale mogę oblukać, posłuchać i pogadać.. w sumie motocykl mam od niedawna ale w zimę robiłem generalkę tego silnika więc coś tam widziałem i mam porównanie




Dzięki za szybką odpowiedź.Jak moglibyśmy się umówić?Do Otwocka nie mam aż tak daleko,mógłbym któregoś popołudnia podjechać(mogłoby to być nawet jutro).
 
 
Cezar 
Ride Safe Ride Free


Motocykl: VT 500 C 85
Wiek: 39
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2472
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-05-04, 22:04   

Spoko.. Podjedziesz to posłuchamy. Tylko nie jutro.. Dopiero z Sanoka wróciłem i jeszcze nie wiem jaki mam plan na tydzień.. wiem tylko że jutro zajęty jestem z rana uczelnią, później pracą.. także dam znać jutro oka?
_________________
Jadę jadę na motorze...
 
 
 
Szemrany
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 22:10   

Cezar napisał/a:
Spoko.. Podjedziesz to posłuchamy. Tylko nie jutro.. Dopiero z Sanoka wróciłem i jeszcze nie wiem jaki mam plan na tydzień.. wiem tylko że jutro zajęty jestem z rana uczelnią, później pracą.. także dam znać jutro oka?






Oki.Do jutra.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM