/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaźnik
Autor Wiadomość
Tomek G
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-09, 09:28   Gaźnik

Mam mały problem otóż gdy jade moją shadołką z prędkością powyżej 100 km/h to zaczyna mi się dławić tak jakby nie dostawała paliwa.Do 100km/h jest wszystko ok.Nieraz też gaśnie na wolnych obrotach.Motocykl długo stał nie robiłem synchronizacji gażników ani też ich nie czyściłem.podejrzewam że przyzyna leży w gaźniku.Może ktoś miał podobny problem.

Jaka jest cena za synchronizacje gażników i czy to długo trwa?
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-04-09, 09:42   Re: Gaźnik

Tomek G napisał/a:
Mam mały problem otóż gdy jade moją shadołką z prędkością powyżej 100 km/h to zaczyna mi się dławić tak jakby nie dostawała paliwa.Do 100km/h jest wszystko ok.Nieraz też gaśnie na wolnych obrotach.Motocykl długo stał nie robiłem synchronizacji gażników ani też ich nie czyściłem.podejrzewam że przyzyna leży w gaźniku.Może ktoś miał podobny problem.

Jaka jest cena za synchronizacje gażników i czy to długo trwa?


Czyszczenie i synchro gaźników, dokładne sprawdzenie stanu membran w gaźniku i w kraniku paliwa (!!!), dokładne sprawdzenie - a najlepiej wymiana - przewodów paliwowych. Sprawdź, czy nie spadł lub nie poluzował sie któryś z wężyków. Co do ceny - jeszcze nie wiem - u mnie oprócz synchronizacji i czyszczenia będzie wymiana dysz na dyno :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM