/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślizgające sprzęgło
Autor Wiadomość
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-14, 12:40   

KrisZbro napisał/a:
Z ciekawości Skipol Kuba jakie macie przebiegi w motorkach aby porównać mniej więcej kiedy mnie to czeka.




Sorry Kris, że tak późno, ale w związku z zakupem i przystosowaniem domu mam CHOLERNY zamęt i dni świra (kojarzę tylko poranny budzik, a później zapierdal, zapierdal, zapierdal i... znowu rano ta menda dzwoni :-( ). Pierwsze objawy "jakby" wyczułem pod koniec zeszłego sezonu (ok.30tys. mil). Zimą podczyściłem Ją trochę, dałem filtr K&N i moto faktycznie stało się nieco żwawsze, ale też intensywniej wyczułem poślizg. Teraz ma 32tys mil (ponad 500 już zrobiłem w tym sezonie) i sprzęgło nie ślizga się przy normalnej, spokojnej jeździe. Gwałtowne dodanie gazu kończy się "jękiem" silnika i niemrawym przyspieszaniem :-| . Choć nadal spokojnie rozwija 140 km/h i więcej to nie chcę Niuni skatować i kupiłem nowe sprzęgło. Koszt 7 tarcz sprzęgłowych zwykłych+2 tarcz zewnętrznych, 8 przekładek, 5 sprężyn i uszczelki pokrywy wyniósł 1001 zł. Z rabatem zapłaciłem za całość 900zł. Sprężyny, 7 tarcz i przekładki są made in JAPAN, dwie zewnętrzne tarcze-orginał honda, ale robione na Filipinach :-/ . W piątek mam go zawieść do mechaniora i myślę, że znów będzie dylała bez uślizgów i przynajmniej następne 32tys. mil :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM