/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Instrukcja Obsługi VT 1100 C3
Autor Wiadomość
intruz 

Motocykl: Sabre 1100
Wiek: 49
Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 204
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-04-02, 11:04   

ja do Sabry kupilem instrukcje na amerykanskim Ebayu za 10 $, drugie 10 kosztowała przesyłka, wiec calośc wyszła niecale 60 zl...Jakby ktos potrzebowal, to moge pozyczyc do kserowania...
 
 
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-04, 08:20   

mariioo napisał/a:
ja do swojej sabry znalazłem za free instrukcję taką którą daje się do motocykla na tej stronie

http://hrca.honda.com/

zalogowałem się tam, wpisałem nr ramy swojego moto co utworzyło mi tam jakby konto (już dokładnie nie pamiętam całej procedury), i akurat do mojej hani była opcja pobrania owner manuala.......spróbuj może akurat też Ci się uda, pozdro


Zalogowałem się i dalej to już się pogubiłem, gdzie ten nr VIN wpisać... :cry:
 
 
mariioo 
Marcin

Motocykl: V-STROM 650XT
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2010-04-04, 10:32   

Witam, ze strony tego oficjalnego amerykańskiego klubu hondy jest link do takiej strony

OWNER LINK



https://www.ahm-ownerlink.com/login.asp?logout=1



zalogowałem się na tej stronie i tam jest odnośnik add vehicle, pyta o VIN, wiec kiedy mu wpisałem to chciał tam jeszcze inne "pierdoł" które można pominąc klikając "submit", i po całym procesie na środku strony w okienku pojawia się obrazek moto na podstawie VIN i po prawej stronie jak i pod spodem są różne odnośniki, wszedłem w Service/Maintenance, potem w podtytuł Maintenance Procedures i w tekście który się pojawi jest odnośnik do Owner's Manual. u mnie jest to plik pdf. zajmuje 2,7 Mb.

powodzenia ;-)
 
 
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 21:51   

mariioo napisał/a:
Witam, ze strony tego oficjalnego amerykańskiego klubu hondy jest link do takiej strony

OWNER LINK



https://www.ahm-ownerlink.com/login.asp?logout=1



zalogowałem się na tej stronie i tam jest odnośnik add vehicle, pyta o VIN, wiec kiedy mu wpisałem to chciał tam jeszcze inne "pierdoł" które można pominąc klikając "submit", i po całym procesie na środku strony w okienku pojawia się obrazek moto na podstawie VIN i po prawej stronie jak i pod spodem są różne odnośniki, wszedłem w Service/Maintenance, potem w podtytuł Maintenance Procedures i w tekście który się pojawi jest odnośnik do Owner's Manual. u mnie jest to plik pdf. zajmuje 2,7 Mb.

powodzenia ;-)




Dzięki :thx: - muszę to sprawdzić, ale jestem tak zalatany, że motam się jak wata w kroku i nie mam na nic czasu. I na dodatek sprzęgło mi klęka w Dziuni :cry: :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM