/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Globi
2010-03-03, 20:47
spalanie
Autor Wiadomość
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 17:51   

rufi napisał/a:
kuba1100 napisał/a:
Dużo zależy od prędkości. Mnie na trasce z prędkością 90-120 pali ok 5,2-5,6l, w mieście w zależności od korków i kręcenia manetki 5,6-7,5 a nawet kole 8. Na autostradzie ze stałą prędkością powyżej 120 (ok130-150km/h) pali powyżej 10l, a odkręcona prawie na maxa (powyżej 160 km/h) to mi spaliła pełny bak w niecałe 100km.


U mnie też coś kole tego żłopie, W przeciwieństwie do Kuby nie sprawdzałem jedynie jak ekstremalnie szybko mogę opróżnić bak ;-)




Hej Rufi :thx: . Już myślałem, że Cię jakieś baboki zjadły bo się słowem nie odzywasz :mrgreen: Tak błyskawiczne spalanie osiągnął mój lakiernik, gdy mu pożyczyłem moją honDziunię 2 lata temu jak jechali na Mazury (a ja zapierdzielałem w pracy). Na autostradzie się rozbujali na maxa i myśleli, że tak sobie na same Mazury zajadą. Pierwsza staneła moja C3 (na autostradzie!!!), a 1 km dalej Suzuki VS 1400 Intruder. Ponieważ nie miała pełnego po korek baku to do stacji nie dojechała, ale i tak wychlała ponad 15l/100km. Teraz honDZIUNIA jest odrestaurowana i już nikomu Jej nie daję coby mi nie zamęczyli.
 
 
kuba1100
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 16:11   

rufi napisał/a:
Kuba jestem i daje słowo że baboki mnie nie nadgryzają :-D Co jak co ale mnie chyba dasz się kulnąć twoją dziunią ? ;-)




No pewnie. I może wreszcie się zdecydujesz na danie pełnego oddechu swoim tłumikom, gdy usłyszysz basowe dźwięki mojej Dziuni.

P.S. Kiedy się zjawisz na piwie u Szkieleta?!? Zaraz będzie wiosna to jeżdżąc moturem już się piwa nie ożłopiemy. No i Twoje Maleństwo by trzeba oblać coby się zdrowo i motocyklowo howało!!!!!
 
 
zibi63
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-02, 07:58   

mam hondzie sabre vt 1100 lecielismy w tamtym roku do Czarnogory obwodnica Budapesztu w pewnym momenie pomyslalerm ze cos dzieje sie z moim moto bo zaczol przerywac. A tu zaczelo brakowac paliwa.reasumijac trudno powiedziec ile moto z ta pojemnoscia pala bo uzaleznione jest to tylko od tchniki i szybkosci jazdy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM