To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - VT-750 sprzęgło

powolny - 2021-06-16, 11:07
Temat postu: VT-750 sprzęgło
Hejka , wczoraj jadąc moją Hanką ,coś tak specyficznie szarpnęło i jadę i się zastanawiam :ride: ,co to mogło być i wymyśliłem ,że może sprzęgło . Później już wszystko było OK ,ale zagwozdka została i stąd moje pytanie . Ile tak ,mniej więcej ,wiem że to baaardzo indywidualna sprawa ,udało się Wam zrobić km na oryginalnym sprzęgle ??? Tak samo prośba do tych ,którzy już wymieniali ( tarcze ,sprężyny etc) o napisanie co i jak ,a będzie w razie ... skąd czerpać wiedzę .Motocykl z 2004 i 52k nawinięte z czego połowa przeze mnie .
Todek - 2021-06-16, 11:26

W VT 1100 C Shadow Spirit miałem około 50 000 mil i sprzęgło było nie ruszane. W VTX 1800 jest już prawie 60 000 mil i sprzęgło jest oryginalne.
valmark - 2021-06-19, 11:01
Temat postu: Re: VT-750 sprzęgło
powolny napisał/a:
Hejka , wczoraj jadąc moją Hanką ,coś tak specyficznie szarpnęło i jadę i się zastanawiam :ride: ,co to mogło być i wymyśliłem ,że może sprzęgło . Później już wszystko było OK ,ale zagwozdka została i stąd moje pytanie . Ile tak ,mniej więcej ,wiem że to baaardzo indywidualna sprawa ,udało się Wam zrobić km na oryginalnym sprzęgle ??? Tak samo prośba do tych ,którzy już wymieniali ( tarcze ,sprężyny etc) o napisanie co i jak ,a będzie w razie ... skąd czerpać wiedzę .Motocykl z 2004 i 52k nawinięte z czego połowa przeze mnie .


Cześć, zużycie sprzęgła zależy od wielu czynników. 1. Przebieg. 2. Wymiana oleju- czy na czas i czy porządny. 3. Czy latacz w mieście czy na trasie. 4. Od techniki jazdy. 5. Jazda z pasażerem i związane z tym większe obciążenia. 6. Od regulacji linki.
Tu chyba nikt Ci precyzyjnie nie odpowie. Można tylko podać przykłady ze swojego sprzętu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group