To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Shadow vt700c 85' - problem z odpaleniem

szafir1991 - 2020-09-16, 20:31
Temat postu: Shadow vt700c 85' - problem z odpaleniem
Witam.

Niedawno nabyłem motocykl i pojawił się problem. Mianowicie podczas przejażdżki została mi tylko jedynka. Poszukałem poczytałem i naprawiłem. Motocykl na prawy bok, poluzowanie kopułki, wyjęcie zaślepki i poprawienie ząbkowego wybieraka. Złożyłem i oczywiście próbny przejazd. Biegi działają, pojawił się kolejny problem, mianowicie zgasł. Po próbach odpalenia padł aku (jest do wymiany, zamówiony już nowy). Podepchnąłem do znajomego, podłączyłem pod rozruch, niestety nic. Po namyśle odkręciłem wężyk idący z baku rezerwy do pompki paliwa, dmuchnąłem w niego, w baku zabulgotało, znów rozruch - odpalił. Dojechałem do domu i do garażu. Dziś planowałem przejażdżkę, więc po powrocie z pracy odpaliłem żeby trochę się rozgrzał aż tu spadł z obrotów i po chwili zgasł. Potem udało mi się go raz jeszcze odpalić ale jak dałem gazu to kichnął w rurę i znów zgasł. Nie udało mi się już odpalić - zrobiło się ciemno aku znów padło. Pompa paliwa przy przekręcaniu kluczyka cyknie. Paliwo z wężyka doprowadzającego paliwo do pompki leci. Jakieś sugestie od czego zacząć, w czym może tkwić przyczyna? Dziekuje za każdą odpowiedź, mam nadzieje że w miare jasno opisałem problem. Pozdrawiam

robo1971 - 2020-09-17, 21:01

szafir1991, Mysle ze gazniki do regulacji.Ale sprawdz wszystko zwiazane z pradem swiece ,moduly i kostki w Cieniu kostki to dramat . U mnie gasl jeden gar podczas jazdy czyszczenie stykow pomoglo i pamietaj o filtrze powietrza gdzies na forum wyczytalem ze ten piankowy ma byc nasaczony olejem przekladniowym.Ja uzylem oleju do dyfra SAE80W90 .U mnie to dziala,pozdrawiam i powodzenia
mamamuszi - 2020-09-17, 22:38

https://allegro.pl/kategoria/plyny-eksploatacyjne-oleje-filtrow-powietrza-253226?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-aut-1-4-0903


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group