/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Shadow vt700c 85' - problem z odpaleniem
Autor Wiadomość
szafir1991 

Motocykl: Honda VT700C Shadow
Wiek: 32
Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 3
Skąd: Kobyłka
Wysłany: 2020-09-16, 19:31   Shadow vt700c 85' - problem z odpaleniem

Witam.

Niedawno nabyłem motocykl i pojawił się problem. Mianowicie podczas przejażdżki została mi tylko jedynka. Poszukałem poczytałem i naprawiłem. Motocykl na prawy bok, poluzowanie kopułki, wyjęcie zaślepki i poprawienie ząbkowego wybieraka. Złożyłem i oczywiście próbny przejazd. Biegi działają, pojawił się kolejny problem, mianowicie zgasł. Po próbach odpalenia padł aku (jest do wymiany, zamówiony już nowy). Podepchnąłem do znajomego, podłączyłem pod rozruch, niestety nic. Po namyśle odkręciłem wężyk idący z baku rezerwy do pompki paliwa, dmuchnąłem w niego, w baku zabulgotało, znów rozruch - odpalił. Dojechałem do domu i do garażu. Dziś planowałem przejażdżkę, więc po powrocie z pracy odpaliłem żeby trochę się rozgrzał aż tu spadł z obrotów i po chwili zgasł. Potem udało mi się go raz jeszcze odpalić ale jak dałem gazu to kichnął w rurę i znów zgasł. Nie udało mi się już odpalić - zrobiło się ciemno aku znów padło. Pompa paliwa przy przekręcaniu kluczyka cyknie. Paliwo z wężyka doprowadzającego paliwo do pompki leci. Jakieś sugestie od czego zacząć, w czym może tkwić przyczyna? Dziekuje za każdą odpowiedź, mam nadzieje że w miare jasno opisałem problem. Pozdrawiam
 
 
robo1971 

Motocykl: Honda shadow 700
Wiek: 52
Dołączył: 27 Kwi 2018
Posty: 4
Skąd: holandia
Wysłany: 2020-09-17, 20:01   

szafir1991, Mysle ze gazniki do regulacji.Ale sprawdz wszystko zwiazane z pradem swiece ,moduly i kostki w Cieniu kostki to dramat . U mnie gasl jeden gar podczas jazdy czyszczenie stykow pomoglo i pamietaj o filtrze powietrza gdzies na forum wyczytalem ze ten piankowy ma byc nasaczony olejem przekladniowym.Ja uzylem oleju do dyfra SAE80W90 .U mnie to dziala,pozdrawiam i powodzenia
_________________
robert
 
 
mamamuszi 


Motocykl: honda vt 500 c 87
Wiek: 65
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 330
Skąd: Czarnków
Wysłany: 2020-09-17, 21:38   

https://allegro.pl/kategoria/plyny-eksploatacyjne-oleje-filtrow-powietrza-253226?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-aut-1-4-0903
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM