To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - kicha w gaznik przy większych obrotach

Anonymous - 2009-03-19, 20:56
Temat postu: kicha w gaznik przy większych obrotach
Witam Szanownych Kolegów. Na wstępie powiem że jestem nowy na tym forum i CIENIA mam od 7 miesięcy i mam problem, mianowicie na wolnych obrotach chodzi ciut nie równo i jak lekko doda się gazu to kicha w gaźnik. chcę zaznaczyć że świece i filtr powietrza jest nowy co prawda filtra paliwa nie wymieniłem ale już jest kupiony i będę go montował. Motocykl został przywieziony z USA i tam latał nim 68letni Pan i tak myślę że gaźniki nigdy nie były synchronizowane bo po zdjęciu baku wszystkie śrubki są zaznaczone żółtą farbą i nie widać oznak regulacji. Może po czyszczeniu i zsynchronizowaniu gaźników Cień przestanie kichać?to Mój CIeńhttp://www.youtube.com/wa...re=channel_page [/quote]



Proszę używać polskich znaków i poprawnej ortografii. Jeśli są problemy proszę uruchomić opcję sprawdzania pisowni, lub używać np. Mozilli do pisania na forum. Dziękuje :-) . MOD

Krzysztof7712 - 2009-03-19, 21:09

Podstawa regulacja i czyszczenie gażników i zobaczysz jak bedzie chodził.............
Anonymous - 2009-03-20, 09:43

witaj fajnie chodzi są tacy co by chcieli żeby tak "zasysała" moja przy zamknięciu gazu strzela z wydechu i jest spoko nic z tym nie robię :mrgreen:
Todek - 2009-03-20, 18:54

Moja tez przy zamknięciu manetki gazu, postrzeliwuje w rurki, i mi się to bardzo podoba. :lol: :lol: :chytrusek:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group