To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

Opony - opony

zeza - 2009-01-16, 19:07

Już niedawno coś było o oponach ;-)
AJK - 2009-01-18, 19:38

zeza napisał/a:
Tu coś masz. Opona DUNLOP z białym bokiem też podobno są.




Bardzo dobre opony :roll:

pawels - 2009-01-22, 12:02

znalazłem z 30% upustem w Inter Carsie :)
zeza - 2009-01-22, 12:24

Znalazłem PORÓWNYWARKĘ CEN
Todek - 2009-01-26, 19:19

Może tak przypomnę temat. :-D

Czy ktoś z was koledzy jeździł, lub jeżdzi na oponach f-my HAIDENAU :?: :?:



Proszę o wszelkie opinie, i te dobre i te złe. :chytrusek: Będę wdzięczny. :thx



Trafiły mi się takie opony (nowe) w dobrej cenie, i się zastanawiam nad zakupem. :lol: :lol: [/b]

Sowa - 2009-01-26, 19:46

Todek napisał/a:
Może tak przypomnę temat. :-D

Czy ktoś z was koledzy jeździł, lub jeżdzi na oponach f-my HAIDENAU :?: :?:



Proszę o wszelkie opinie, i te dobre i te złe. :chytrusek: Będę wdzięczny. :thx



Trafiły mi się takie opony (nowe) w dobrej cenie, i się zastanawiam nad zakupem. :lol: :lol: [/b]




Kaczan latał w Marauderze na Haidenaukach , twarde jak mówił ,ale 2 sezony przejeździł ,a nowy właściciel dalej na nich lata .W 80% lataliśmy wspólnie i nie zauważyłem by źle się zachowywały ,a wolno to raczej ciężko nam się jeździ. wytrzymały nawet wypadzik na rumunię a ich stan to masz na zdjęciach w temacie rumunia :mrgreen: :mrgreen:

Dziubek - 2009-01-26, 20:24

Ja mam na przodzie.

2 sezony ok 14000 km wygląda jak nowa.

ogólnie jestem zadowolony mysle ze ten sezon jeszcze przelatam.

sagattic - 2009-01-27, 16:26

Dużo dobrego słyszałem o METZELER ME 880 Marathon MBS

http://www.oponymotocyklo...uct&prod_id=342



a zna ktoś METZELER Perfect ME 77 :?:

http://www.oponymotocyklo...uct&prod_id=341

ciekawe czym się różnią, bo w cenie różnica jest całkiem niezła...

Todek - 2009-01-27, 20:35

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że ta druga to po prostu opona dętkowa, i dlatego jest taka różnica w cenie. :chytrusek: :chytrusek:
waffen.sch - 2009-03-17, 09:39

Witam

A to takie do was zapytanie mam:

Podczas zakupu moto, gość dorzucił oponkę tylną , tylko... ona jest 150/90-15, a powinna być w mojej hondzi 170/80-15. No właśnie... - czy założenie tej 150/90 będzie jakimś wielkim dramatem? Może nie jest nuFka, ale chyba zupełnie nie jeżdżona (bynajmniej nie widać specjalnych śladów użytkowania). Co z tym fantem?

waff

GhoustDragon - 2009-03-17, 18:42

waffen.sch napisał/a:
Witam

A to takie do was zapytanie mam:

Podczas zakupu moto, gość dorzucił oponkę tylną , tylko... ona jest 150/90-15, a powinna być w mojej hondzi 170/80-15. No właśnie... - czy założenie tej 150/90 będzie jakimś wielkim dramatem? Może nie jest nuFka, ale chyba zupełnie nie jeżdżona (bynajmniej nie widać specjalnych śladów użytkowania). Co z tym fantem?

waff




Moim zdaniem za wąska; a poza tym piszesz że nie nuwka ale nie używana. Guma się starzeje i nie polecam zakładania czegoś co ma 4lata tym bardziej, że rozmiar nie ten.



W zeszłym sezonie wymieniałem oponki- tył 170/08R15 SHINKO nie miałem zaufania ale po sezonie wygląda na nie ruszoną, trzyma na sucho i mokro i po winklach lata słodko :mrgreen: więc się przekonałem. Przód DUNLOP 90/90R19. Oczywiście przy wymianie "gumek" zmieniłem też dętki(obie METZELER) i skończyły się problemy z kapciami i uchodzeniem wiatru.

waffen.sch - 2009-03-17, 21:57

Tiaa... I tak kupuję nową Shinko, więc to moje pytanie, to w zasadzie tylko wyraz ciekawości - czy można taką oponę założyć, czy nie? Opinia mego brata - b.doświadczonego samochodziarza, mechanika - sugeruje, że właściwie dramatu by nie było. Bo przecież nie jeżdżę szlifierą, nie ma extremalnych prędkości, pochyleń, itp. ;)
ticky - 2009-03-17, 21:58

waffen.sch napisał/a:
Witam

A to takie do was zapytanie mam:

Podczas zakupu moto, gość dorzucił oponkę tylną , tylko... ona jest 150/90-15, a powinna być w mojej hondzi 170/80-15. No właśnie... - czy założenie tej 150/90 będzie jakimś wielkim dramatem? Może nie jest nuFka, ale chyba zupełnie nie jeżdżona (bynajmniej nie widać specjalnych śladów użytkowania). Co z tym fantem?

waff






Przede wszystkim sprawdzić z którego roku jest oponka, wtedy można się zastanawiać;]



Osobiście bym nie zakładał. Węższa, czyli gorsze trzymanie. Grubsza, czyli guma bardziej się odkształca na ostrych zakrętach.



Jeśli dobry rocznik to wystawić na sprzedaż;]



pozdrawiam

Licho - 2009-03-18, 12:17

zeza napisał/a:
Znalazłem PORÓWNYWARKĘ CEN




Kupowałem u nich oponkę. Trafiłem do nich z polecenia kolegów. Ranking nie klamie. W takim samym dotyczacym obsługi równieć powinni być na 1 miejscu. Tak jak mnie tak i ja szczerze polecam ten sklep.





Sprostowanie - chodzi o netcar.pl

maly_tomi - 2009-03-19, 22:39

Założył ktoś może w tym sezonie na tył nowego Dunlopa K555?

Może ktoś dla mnie zmierzyć jaką głębokość bieżnika ma nówka bo chciał bym się zorientować przed wyprawa na Norwegię w jakim stanie zużycia jest ta co mam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group