/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Honda rzuciła palenie .
Autor Wiadomość
markiz70 


Motocykl: VT750 DCB 2003 Spirit ,WSK M06B3 1972 awo S
Wiek: 54
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 4158
Skąd: Sztum-Malbork
Wysłany: 2010-10-05, 20:39   

Derry :mrgreen: Teraz ciesz się pogodą i jazdą.Odreaguj stresik :chytrusek: Todek,jak zwykle pomogłeś :thx:
_________________
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
 
 
 
renegade 
Handlarz gumek :-)


Motocykl: BRAK :-( było VT 700 C 85
Wiek: 45
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 2433
Skąd: Lipsko
Wysłany: 2010-10-05, 21:02   

z doświadczenia podpowiem jeszcze że pomału zacznij szukać nowego. U mnie czyszczenie pomogło na parę tygodni. I na dodatek nie mogłem znaleść do swojego modelu więc kupiłem mniejszy(gabarytowo) od jakiejś Yamachy i śmiga już 2 sezony.
_________________
...a ósmego dnia Bóg stworzył Shadowa...
http://www.shadow.org.pl/...p=256254#256254
wydechy własnej konstrukcji
http://g.co/maps/t9uzt
 
 
 
adam3911 


Motocykl: xl 1000 03
Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 2113
Skąd: warszawa
Wysłany: 2010-10-05, 21:28   

renegade napisał/a:
z doświadczenia podpowiem jeszcze że pomału zacznij szukać nowego. U mnie czyszczenie pomogło na parę tygodni. I na dodatek nie mogłem znaleść do swojego modelu więc kupiłem mniejszy(gabarytowo) od jakiejś Yamachy i śmiga już 2 sezony.




Z tym się zgodze. Wszelakiego rodzaju przekaźniki styki mają pokryte srebrem (tlenkiem srebra, lub cuś takiego) a czyszczenie wypalonego pozbawia tej warstwy. Szybko robią się wzery i problem powraca.
 
 
Splinq 

Motocykl: Honda Shadow 700c 86r
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 19
Skąd: Cieszyna\Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 13:33   

U mnie też Hania (700 r86) nie chciała palić :( Po przyciśnięciu startera nic się nie działo. Łapała tylko od czasu do czasu. A na pych wszystko było ok. Awaria tkwiła w rozruszniku. Trzeba było przeczyścić komudator i wymienić szczotki bo niestety rozrusznik się zacinał. Może to zrobić każdy elektryk. Ktoś miał podobny problem? Bo mam nadzieję, że problem nie wróci i nie trzeba będzie szukać nowego rozrusznika :/
 
 
maka 
Krzysiek


Motocykl: był VT 700 C 85 ; XL 1000 V, VT 1100 C 88
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 751
Skąd: Kurów //LPU
Wysłany: 2010-11-02, 14:04   

Splinq napisał/a:
U mnie też Hania (700 r86) nie chciała palić :( Po przyciśnięciu startera nic się nie działo. Łapała tylko od czasu do czasu. A na pych wszystko było ok. Awaria tkwiła w rozruszniku. Trzeba było przeczyścić komudator i wymienić szczotki bo niestety rozrusznik się zacinał. Może to zrobić każdy elektryk. Ktoś miał podobny problem? Bo mam nadzieję, że problem nie wróci i nie trzeba będzie szukać nowego rozrusznika :/




No szczotki jak to szczotki, zużywają się. Normalna sprawa. Komutator też trzeba nieraz przetoczyć jak jest nierówny.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM