/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Gniazdo zapalniczki w VT600
Autor Wiadomość
Maniek G
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-31, 08:33   

Adamko napisał/a:
Witek napisał/a:
Dzięki za podpowiedzi - chyba skuszę się na tzw. "zestaw rowerowy" jednak, ta szyba hmm chyba najlepszy kąt patrzenia ale ja cały czas miałbym jednak obawy że odpadnie.


Masz złe założenie. Tak naprawdę kąt patrzenia jest bez znaczenia. Ja mam do "mojego zestawu" słuchawki douszne (fotki nie pokaże jakie bo zaraz ktoś znajdzie tańsze :-P ). Na GPSa nie patrzę praktycznie wcale. Przy dużym słońcu to w ogóle jest niemożliwe. Na moto pozostaje jedynie audio i komunikaty z manewrami. I gwarantuje Ci że to w zupełności wystarczy. A tym co z "klasycznej mapy" nie wyszli proponuję przejazd przez Budapeszt w kierunku np.Grecji. Oprócz tego że im się skończy kręgosłup (i zacznie się ... na pewno czarna... d.) to i przy okazji paliwo. :mrgreen:


Ta racja. Jak jadę puszką z GPS-em to w zasadzie wystarczy mi sam Hołowczyc. W związku z tym nie widzę sensu mocowania zestawu na moto. Można urządzenie trzymać w kieszeni kurtki i jechać na słuchawkach. :-)8
 
 
MCY 
Marcin


Motocykl: VT600C-93 JAWA350-82 VTX1300S-06
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2199
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-07-31, 09:02   

Maniek G napisał/a:


Jak jadę puszką z GPS-em to w zasadzie wystarczy mi sam Hołowczyc. W związku z tym nie widzę sensu mocowania zestawu na moto. Można urządzenie trzymać w kieszeni kurtki i jechać na słuchawkach. :-)8
Tak też jeździłem, jednak często załączało się menu.
_________________
Marcin
 
 
Maniek G
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-31, 09:04   

MCY napisał/a:
Maniek G napisał/a:


Jak jadę puszką z GPS-em to w zasadzie wystarczy mi sam Hołowczyc. W związku z tym nie widzę sensu mocowania zestawu na moto. Można urządzenie trzymać w kieszeni kurtki i jechać na słuchawkach. :-)8
Tak też jeździłem, jednak często załączało się menu.


No jasne, a może wystarczy zabezpieczyć ekran dotykowy :!:
 
 
zeza 
morderca żelazaiopon


Motocykl: VT 750 C5 05 i F6C 97
Wiek: 55
Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1055
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2010-07-31, 10:22   

My dostaliśmy nawigacje w prezencie ;-) , bez możliwości podłączenia słuchawek :-/ Musiałem polegać na ekranie. Trzeba było wykonac specjalny daszek do zacienienia obrazu. Zdarzało się, że w krótkim momencie "kierunki" i wersje trasy zmieniały sie, co było widać na ekranie. I dobrze , że nie musiałem tego słuchać.

Widziałem takie uchwyty na przegubie, które można było regulować, gdy świeciło na niego słońce. Ale dobry daszek też spełnia swoje zadanie.



A zobaczcie jak ludziska sobie radzą z uchwytami ;-)
_________________
Podobno żadna praca nie hańbi - oprócz fizycznej.
 
 
 
MCY 
Marcin


Motocykl: VT600C-93 JAWA350-82 VTX1300S-06
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2199
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-07-31, 11:25   

Maniek G napisał/a:


No jasne, a może wystarczy zabezpieczyć ekran dotykowy :!:




Do tego dochodziło jeszcze bolące ucho i jak milczała, to się zastanawiałem czy przypadkiem nie wyłączyła się. Jednak wolę widzieć niż słyszeć.
_________________
Marcin
 
 
Divastion 
Dawid


Motocykl: GS 11
Wiek: 34
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 1239
Skąd: Jeżowe
Wysłany: 2010-08-01, 11:38   

Adamko napisał/a:


Nie pisałem że tam dokładnie kupowałem. Nie tego dotyczy temat :-? Tylko jaki sprzęt a nie za ile. Ilustracje są uzupełnieniem. Mogłem napisać w sumie uniwersalny uchwyt na kierownicę do motocykla lub motoru i pokrowiec nieprzemakalny firmy Hama do GPS. Pewnie byłoby jaśniej. A tak temat schodzi na zupełnie inne kwestie.



... (fotki nie pokaże jakie bo zaraz ktoś znajdzie tańsze :-P )...




No to przepraszam Adamko, jeżeli poczułeś się w jakiś sposób urażony; nie zrobiłem tego specjalnie, jakoś na złość Tobie, po prostu chciałem tylko pomóc wybrać komuś, kto zdecyduje się akurat na ten sprzęt znaleźć go w jak najlepszej cenie, bo o to zapewne nikt nie zapyta, a ogólnie warto mieć kilka złotych w kieszeni na paliwo :-D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ziOEOFDQ51o


Come on!
 
 
 
sniegu71 

Motocykl: VT 600 C 99
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Miedzyrzecz
Wysłany: 2010-08-01, 20:15   

Gniazdo zapalniczki mam zamocowane obok kranika nad stacyjką przymocowane blachowkrętami do palstiku. Jak zrobię fotę to wkleję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM