/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
lightbary do C2
Autor Wiadomość
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 11:21   lightbary do C2

Witam!! Mam pytanie; czy widział ktoś taki stelaż pod lightbary do VT 750 C2......w który nie wymagałby przróbki kierunków i w założeniu lamp nie przeszkadzałaby szyba ( taka zakładana na lagi- customwings) Kupiłem wczoraj stelaż ( przez net ) taki przykręcany tam gdzie kierunki ......i bieda.......jego założenie wymagałoby zmiany mocowania kierunków.......a w przykręceniu lamp przeszkadzałaby szyba........mogę go zwrócić to nie problem.....ale nie o to biega.....chcę poprostu mieć lightbary :-P
 
 
Carlos
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 11:34   

Miałem ten sam problem z lightbarami do C4. Nie dość, że się naszukałem (doC2 łatwiej znaleść), to potem szyba okazała się problemem nie do przejścia. Pozostaje chyba zrobić je samemu :shock:
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2008-01-31, 14:46   Re: lightbary do C2

Hawk napisał/a:
Witam!! Mam pytanie; czy widział ktoś taki stelaż pod lightbary do VT 750 C2......w który nie wymagałby przróbki kierunków i w założeniu lamp nie przeszkadzałaby szyba ( taka zakładana na lagi- customwings) Kupiłem wczoraj stelaż ( przez net ) taki przykręcany tam gdzie kierunki ......i bieda.......jego założenie wymagałoby zmiany mocowania kierunków.......a w przykręceniu lamp przeszkadzałaby szyba........mogę go zwrócić to nie problem.....ale nie o to biega.....chcę poprostu mieć lightbary :-P


Strzel jakąś fotę, zobaczymy co się da wykombinować ... może jakoś inaczej założyć lampy
 
 
maly_tomi 
dr inż. Klapek


Motocykl: VT 1100 C3 99
Wiek: 39
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 1165
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-01-31, 15:58   

Przerobic mocowanie szyby.

Jesli szybe masz mocowana podobnie jak moja to miedzy mocowaniem na lagach a szyba masz kawalek prostej blaszki w dziwnym ksztalcie z 4 otworami. Wystarczy dorobic sobie inne blaszki ustawiajac szybe w innym polozeniu.

Je bede dorabial do siebie takie cos bo nie pasuje mi kat pod jakim jest ustawiona szyba.
_________________
Honda Shadow VT1100 C3X Aero - Tarantella
BMW F800GS 2008 - Apache
MW750 - Kaśka
Dr650

Podróże. Te małe i te duże - Galactic Adventure
 
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 17:51   

Wiem wiem.....wszystko można przerobić.......

Ale chodzi właśnie o to......aby założyć lightbary i nic nie przerabiać......i raczej takiego rozwiązania szukam......

Strzelenie foty raczej nic tu nie da........oglądałem to dzisiaj dokładnie z kolesiem......i wniosek nasunął nam się taki........że albo szyba albo lightbary.......albo stelaż wg własnego projektu......
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 17:53   

Albo założyć lampy na gmole.......ale to wg mnie bez sensu...
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2008-01-31, 19:31   

Hawk napisał/a:
Albo założyć lampy na gmole.......ale to wg mnie bez sensu...


dlaczego uważasz ,że lampy na gmolach są bez sensu? ja mam tak założone i muszę powiedzieć ze nic to nie przeszkadza .Uniknąłem przeróbki kierunków szyba pasuje i miejsce na piórnik sie tez znalazło :mrgreen: u mnie to tak wyglada http://picasaweb.google.c...hadowVT750C298R
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
Ostatnio zmieniony przez lelumboss 2008-01-31, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sowa 
SOWA


Motocykl: GS 1150 ADV -dr 650 SE
Wiek: 50
Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1288
Skąd: warszawa\suwałki
Wysłany: 2008-01-31, 22:53   

a ja mam szybę i dodatkowe oświetlenie :mrgreen: , jeśli masz stelaż pod lampy to wstaw wstawkę 3-4 cm pod mocowanie lamp, i pójdą do przodu i będzie i szyba i :mrgreen: . lampy .Mocowania szyby nie tykaj-zbyt wiele problemów ;-)
_________________
nie kasa , nie maszyna , ale ludzie wokół ciebie są twoją miarą

ważne by człowiek był człowiekiem a nie dupą z uszami
 
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 07:54   

Rozwiązanie, które przedstawił Lelumboss........OK, wcześniej widziałem lightbary na gmolach lecz założone troszkę inaczej ( pod gmolem) ! Ale póki co będę się upierał aby założyć je tradycyjnie.......na stronie RoadStyler'a są fotki C2 z szybą i lightbarami , inny sprzedawca ( z allegro) podaje dokładne wymiary takiego stelaża ( jak w ofercie RoadStyler) więc w sobotę zrobię dokładne obmiary.....jeżeli będzie pasował to OK!! A jak nie.......pójdą na gmol....



Mam pytanie do Lelumbossa.....

Czy te lampy mają normalne mocowanie i tylko dokupuje się objemki na gmol.....czy raczej różnią się od typowych lamp z dolnym mocowaniem?????
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 07:59   

Podczas poszukiwań stelaża pod lightbary do C2 znalazłem stelaż do C4 w wersji z szybą ( to do wiadomości Carlosa) ........ www.mopedshop.de
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2008-02-01, 09:15   

hej. tu masz lampki jakie mam zamocowane (wyjście dolne , no i wielkość lampy jest rożna w zależności czy chcesz mieć długie czy przeciwmgielne albo zamontowane w nich stroboskopy) http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=306133094

a do gmola zamocowane są czymś takim musisz tylko znać średnice gmola

http://www.moto-akcesoria...3e114bce72de13a
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 09:40   

Dzięki!!!! Jak już nie będzie innego wyjścia :-) .......to napewno wykorzystam Twoje informacje!!!

Jak będziesz w sezonie w Strzlecach.......to może się umówimy na jakąś jazdę.....daleko do siebie nie mamy!!!
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2008-02-01, 09:51   

Hawk napisał/a:
Dzięki!!!! Jak już nie będzie innego wyjścia :-) .......to napewno wykorzystam Twoje informacje!!!

Jak będziesz w sezonie w Strzlecach.......to może się umówimy na jakąś jazdę.....daleko do siebie nie mamy!!!


Oki nie ma sprawy moze wybiorę sie w tym roku na zlot " Góra św. Anny " bo w zeszłym roku przegapiłem :mrgreen: ponoć trochu luda sie tam zjeżdża. Zgadamy sie na forum jesio parę "cieni " jest z naszej okolicy (mały wypad nad jeziorko Turawskie, Otmuchowskie, Nyskie albo do Czech blisko mamy :mrgreen: )
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
Hawk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-01, 09:53   

O tak .....jest gdzie pojeździć!!!

Jestem jednym z organizatorów trzeciego w tym roku zlotu w Prudniku......jak nie byłeś wcześniej......to żałuj......
 
 
lelumboss 
<lelum>


Motocykl: nie mam bo jestem biedakiem materialnym
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 1014
Skąd: StrzelceOp-Warszawa
Wysłany: 2008-02-01, 10:01   

Hawk napisał/a:
O tak .....jest gdzie pojeździć!!!

Jestem jednym z organizatorów trzeciego w tym roku zlotu w Prudniku......jak nie byłeś wcześniej......to żałuj......


No to już czuje sie zaproszony :mrgreen:
_________________
Dlaczego niektórzy mają tak wyj.....e ???
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM