/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Złącze żeńskie, płaskie 3-pin do lightbarów
Autor Wiadomość
nimnod
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-17, 09:54   Złącze żeńskie, płaskie 3-pin do lightbarów

Witam,

w moim modelu w kloszu lampy głównej znajduje się jedno wolne 3-pinowe gniazdko żeńskie, opisane na schemacie jako "Optional fog lamp". Jest to płaskie złącze, koloru białego. Posiada takie jakby podwójne skrzydełka po bokach. Z tego co wyszukałem na vtxoa.com oryginalne lightbary Hondy posiadają złącze męskie pasujące do tego, mi potrzebne jest samo złącze. Ktoś wie co to za standard? Przeszukałem online'owe sklepy z cześciami elektronicznymi - nie znalazłem nic podobnego.

Oznaczenie "mini 3p" ze schematu jest zbyt ogólne, nie opisuje jednoznacznie standardu złącza. Pomożecie?
 
 
R0bi 


Motocykl: XL 1000 VA 07
Wiek: 57
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 2127
Skąd: Koluszki
Wysłany: 2010-02-17, 10:10   

Według mnie najprościej i najtaniej (co nie znaczy, że nieprofesjonalnie) będzie, jak wymienisz to złącze na jakiekolwiek inne typowe, które kupisz w obojętnie jakim sklepie elektronicznym lub motoryzacyjnym.
_________________


Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2010-02-17, 10:10   Re: Złącze żeńskie, płaskie 3-pin do lightbarów

nimnod napisał/a:
Witam,

w moim modelu w kloszu lampy głównej znajduje się jedno wolne 3-pinowe gniazdko żeńskie, opisane na schemacie jako "Optional fog lamp". Jest to płaskie złącze, koloru białego. Posiada takie jakby podwójne skrzydełka po bokach. Z tego co wyszukałem na vtxoa.com oryginalne lightbary Hondy posiadają złącze męskie pasujące do tego, mi potrzebne jest samo złącze. Ktoś wie co to za standard? Przeszukałem online'owe sklepy z cześciami elektronicznymi - nie znalazłem nic podobnego.

Oznaczenie "mini 3p" ze schematu jest zbyt ogólne, nie opisuje jednoznacznie standardu złącza. Pomożecie?


Daj fotkę złącza - łatwiej będzie znaleźć.

Ale niestety podejrzewam, że to standard "hondowski". Ale ...
 
 
nimnod
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-17, 20:40   

Oto ona...

 
 
Mateusz 
Prospect


Motocykl: VT 750 C '83
Wiek: 45
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 3085
Skąd: Jaktorów
Wysłany: 2010-02-18, 07:34   

nimnod napisał/a:
Oto ona...

Obrazek


No niestety, złącze typu "wydumka made in honda" :-) Odetnij ją i załóż molexa albo dowolne złącze 3 pin - bylebyś miał gniazdo i wtyk.
 
 
Yashiek
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-09-02, 22:12   

Rozpiąłem, podłączyłem przez przekaźnik, (+,- z aku), lightbar działa znakomicie kilka lat. Schemat mogę przesłać. Pozdrawiam! :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM