/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam nowy z VT600
Autor Wiadomość
mariioo 
Marcin

Motocykl: V-STROM 650XT
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-12-11, 20:39   

wiertło zrobiłem dospawując do zwykłego wiertła prosty stalowy pręt, oczywiście oś wiertła musi się w miarę dobrze pokrywac z osią pręta ( żeby bicie było jak najmniejsze bo inaczej np wiertło możesz złamac) wierciłem jeden otwór wzdłuż tłumika, oczywiście wierciłem wkładając wiertło w "rurkę wylotową" z tłumika, nie wierciłem już potem żadnych otworów w tej ostatniej tylnej przegrodzie do której owa rurka jest wspawana.
 
 
glowago 
głowa


Motocykl: VT 1100 C3 99
Wiek: 43
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 265
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-12-11, 23:18   

Mam u siebie zamontowany dokładnie taki sam wydech jak z aukcji, którą podałeś. Kupowałem od gościa z allegro, który sprowadzał z Włoch. Powiem, ze jestem zadowolony. Podaj adres to podeśle Ci fotki i krótki filmik.
 
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2009-12-13, 16:02   

Moja Hondka po drobnych modyfikacjach brzmi tak:



http://www.youtube.com/watch?v=gSrCGDRuPTg



I mnie się podoba :mrgreen:
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2009-12-13, 17:09   

Genialny bas w tym wydechu, mógłbyś napisać jakie modyfikacje zastosowałeś ? Przerabiałeś sam czy może ktoś ci w tym pomagał albo komuś to zleciłeś? Czy one są całkowicie wybebeszone ? A czy miałbyś może jakiego filmika podczas jazdy tak żeby usłyszeć go w akcji?

Jednym słowem WYPAS
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2009-12-13, 17:17   

stereo_06 napisał/a:
Genialny bas w tym wydechu, mógłbyś napisać jakie modyfikacje zastosowałeś ? Przerabiałeś sam czy może ktoś ci w tym pomagał albo komuś to zleciłeś? Czy one są całkowicie wybebeszone ? A czy miałbyś może jakiego filmika podczas jazdy tak żeby usłyszeć go w akcji?

Jednym słowem WYPAS


NIE NIE POWIEM :-P :mrgreen: :-)8



A tak szczerze to kupiłem już z tak przerobionym wydechem i nie mam pojęcie kto i co w nim zrobił... niemniej brzmi... pezja :mrgreen: :-)8 :mrgreen:



Co do filmiku z jazdy to teraz nie dam rady — moto już zimuje :mrgreen:
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Ostatnio zmieniony przez GhoustDragon 2009-12-13, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2009-12-13, 17:34   

Żebym tylko wiedział skąd ten gościu jest "odpowiedzialny" za ten wydech :), to bym na piechtę do niego nawet poszedł, żeby tylko założyć takiego bajera u siebie. Jak na razie to pozostaje mi tylko zgrać dźwięk z filmika i wrzucić na radio w samochodzie, choć zdaje sobie sprawę że może nie być to do końca normalne zachowanie : )
 
 
GhoustDragon 
Samotny Wilk


Motocykl: Była VT 1100 C3 '98 i VT 600C jest NT650V
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4188
Skąd: Zawiercie/SZA/
Wysłany: 2009-12-13, 17:40   

stereo_06 napisał/a:
Żebym tylko wiedział skąd ten gościu jest "odpowiedzialny" za ten wydech :), to bym na piechtę do niego nawet poszedł, żeby tylko założyć takiego bajera u siebie. Jak na razie to pozostaje mi tylko zgrać dźwięk z filmika i wrzucić na radio w samochodzie, choć zdaje sobie sprawę że może nie być to do końca normalne zachowanie : )




No napewno... a prawa autorskie :mrgreen: :-)8 :mrgreen:
_________________
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
 
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2009-12-13, 18:36   

Z tym nie ma problemu chętnie wpłacę 5 polskich złotych (zamiast przysłowiowych 3-ch groszy) na konto GHOUST & DRAGON RECORDS : ) tylko proszę o trochę dłuższego sampla. Tak czy inaczej :thx: wydech kozak.
 
 
mariioo 
Marcin

Motocykl: V-STROM 650XT
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2009-12-13, 20:00   

Poproś ładnie Ghoustdragona żeby zrobił zdjęcie środka wydechu z tyłu i będziesz wiedział co było zrobione, tzn jeśli usunięto całą tylną ściankę i jakiś bebech to będzie widać, natomiast jeśli tylna ścianka jest na swoim miejscu i nie widać aby była na nowo wspawana w warunkach domowych to pewnie jest tylko przewiercone tak jak ja miałem, pozdro
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2009-12-15, 00:46   

Dzwoniłem dziś do zakładu w chybach no i cenowo od 800 do 1400 mniej więcej gościo mi powiedział. Kurcze interesująca opcja bo można konsultować wyniki modyfikacji z nimi znaczy jaki dźwięk się chce uzyskać. Z drugiej strony okazało się że kumpel ma konto na ebayu i wychodzi 950 zamówienie z przesyłką http://cgi.ebay.pl/Honda-...=item35a49b486c tego typu. Skusze się więc chyba na nie, tym bardziej że jeden z Cieni :) ma coś pod ten typ i nie ma kompletnie powodów do narzekań.

Ok to sprawa wydechu już mniej więcej za nami.

W ciągu dalszym pozostaje tylko pytanie w dolnośląskim POLECANE przez Was: serwisy , forumowicze-mechanicy-złote rączki, sklepy z ciuchami (tanio i wypaśnie).

A do tego wszystkiego to już tylko frytki i cola : )
 
 
Faith
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-26, 23:15   

A moja po rozwiercieniu brzmi tak:

http://www.youtube.com/watch?v=4DKjbtJO-YE

http://www.youtube.com/watch?v=BKxlZ3vhXOM



i też mi się podoba :-)
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2010-01-27, 22:05   

Kurcze moto 1-a klasa. Przyszły mi już i czekają na zamontowanie te włoskie wydechy dragpipes z ebaya, więc czekam tylko na montaż i efekt. Oczywiście jak już będzie zrobione zamieszczę oryginalny, archiwalny materiał filmowy. Kurcze a masz może filmik podczas jazdy jakiś, jak one brzmią w akcji ??

Ale jeszcze lepsze pytanko bo podoba mi się u Ciebie w motorze tablica rejestracyjna z boku ile kosztuje taka przyjemność (tylko w domyśle nad nią chciałbym światło stopu) i odsłonięty dzięki temu tylny laczek też daje fajny efekt.
 
 
Zibi665 
dVa gary


Motocykl: VTX-1800 F '06
Wiek: 68
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 2458
Skąd: Libiąż, KCH
Wysłany: 2010-01-27, 23:23   

Witaj.

Do wszystkiego dojdziesz, tylko pomalutku.

Z drugiej strony, jak tu opanować emocje jak taka maszyna w garage stoi.
_________________
To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
 
 
Faith
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 08:50   

Co do filmiku "z drogi" to nie mam ale słyszałem ją jak mechanik jeździł na niej testując swoją robotę i byłem w szoku. Z siedzenia jednak ma się inne wrażenie i jak widziałem jak ktoś inny na niej jechał to z daleka był słychać i ładny dźwięk to był.

Co do rejestracji to nie pomogę, taka już przyjechała z niemiec, poszukaj, na pewno z znajdziesz takie mocowanie.



Koniecznie się odezwij jak zamontujesz te wydechy, jestem ciekaw. Które kupiłeś proste czy wave? Mi się te wave podobają bo by mi do designu moto pasowały.

Miałeś jakieś problemy z tym dostawcą z włoch? Jak płaciłeś ? PayPal?
 
 
stereo_06 

Motocykl: VT 600
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 98
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2010-01-28, 12:44   

Juz zapodaje linka do aukcji http://cgi.ebay.pl/Honda-...%3D5%26ps%3D63.

Tak więc typ WAVE liczę że po zamontowaniu da to ciekawy efekt.

Transakcja przeprowadzona wzorowo. Zapłacone paypalem. Czas dostawy około półtora tygodnia Nie byłem pewien sprzedającego, najpierw zadałem mu kilka pytań mailem odpowiadał dosłownie "po chwili". Koszt 230 euro z przesyłką więc całkiem nieźle jak na dźwięk jaki mam docelowo uzyskać(z tego filmika co jest na aukcji).

Nie jestem znawcą ale sprawiają wrażenie dość solidnych (śmiało można je wziąć ze sobą na mecza :).

Myster użytkownik glowago ma wydech tego typu i jest z nich też zadowolony.

Czekam tylko na odpowiednią temperaturę (mówie tu o +5 chociaż) i drogi bez śniegu żeby wreszcie nakręcić filmika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM