/
Forum SHOC.PL


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Globi
2008-03-19, 16:46
Honda VT 700 Shadow '84. Opinie, rady, wskazowki ...
Autor Wiadomość
igner 
Łukasz Beskitos :)

Motocykl: był VT 500 C 84 a teraz śmigło
Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 501
Skąd: Brześć Kujawski
Wysłany: 2007-12-16, 11:15   

Kicia jak możesz to podaj namiary na tą firmę w której kupowałeś stalowy oplot?

cena atrakcyjna jak widzę i może się przydać niedługo



Pzdr.
 
 
grasser
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 17:22   

jeszcze jedno pytanie odnosnie kranika. ... o ile to kranik;) niema podpisanych pozycji ... i ma tylko 2 pozycje ??:/ a gdzie rezerwa ? moge ustawic pionowo albo poziomo ;) ktora pozycja co oznacza ?
 
 
Globi 


Motocykl: VT 500C '85
Wiek: 55
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 1297
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-12-16, 17:56   

Poziomo - zamknięte, pionowo - otwarte

Nie można go "dwukrotnie" ustawić w pionie? Tzn. gałeczką do góry albo gałeczką do dołu?
 
 
grasser
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 21:14   

ha ! no wydaje mi sie ze nie... sprawdze przy nastepnej okazji ... ale wyglada na to ze motocykl zostawilem na otwartym kraniku ;] (tak zreszta bylo jak go kupilem i niezwrocilem uwagi czy wlasciciel cos tam grzebal ;] ) musze gdzies to w servisowce znalezc ....



a teraz inne pytanko...



akumulator wzialem na podladowanie do domu ... ladowal sie niby 6 h i przestal ... myslalem ze cos z tego bedzie ale jednak dupa ... rozrusznik obrocil ze 2 razy, bendix odrazu puscil, pozniej juz bylo tylko slychac dziwne tykanie z pod kanapy i przygasaly swiatla (coto? to normalne zachowanie ?)



wiec jednak nowy akumulator bedzie niezbedny ... gdzie mozna dostac taki shadowowy aku ? ma dosc nietypowy ksztalt i jak patrze po allegro/sklepach z aku, raczej niewiele jest 12V16Ah. i zadnego w takim ksztalcie a chcialbym kupic dokladnie taki jak byl wmontowany (krztalt podobny do litery T z mocno zachwianymi proporcjami.) coby uniknac pozniejszych problemow z mocowaniem (ten pasuje idealnie "na wcisk").



podrzuccie jakies linki, namairy na sklepy gdzie wy zaopatrywaliscie sie w akumulatory.



z gory dzieki za pomoc.



btw. niespodziewalem sie ze komus starczy cierpliwosci i checi na odpisywanie na te banalne pytania ;) mila niespodzianka ... na forum motocyklistow juz dawno by mnie zbyli, z****li albo ciul wie co jeszcze ;) a tu widze biezace, rzetelne zrodlo informacji w postaci ludzi o "nieco" wiekszym doswiadczeniu. jeszcze raz dzieki :D
 
 
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 21:33   

Allegro



http://moto.allegro.pl/it...nda_shadow.html



Taki potrzebujesz - 209 zł - chyba taniej nie dostaniesz - mój kosztował ( wg sprzedającego motocykl) 300 zł



Jeśli chodzi o kranik, to jestem początkującym posiadaczem 700-ki, ale Ktoś mi wspominał, że są tylko 2 pozycje ( jakiś elektromagnetyczny zawór) - więc w pozycję poziomą daje się na dłuższy postój, a rezerwa sama się załącza - drugi zbiornik ( podobno)...
 
 
grasser
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 21:35   

hmm co do aku;) u mnie byla wstawiona YUASA ;) znalazlem taka za 315 ;/ troche duzo ... a ten viper ... to jakas znana firma ? bo w zyciu o niej nieslyszalem :D



a co powiecie na taki ? firma bardziej znana i ma dobra opinie

http://www.moto-akcesoria...roducts_id=6900

tylko ten akumulator jakis taki ... ciut inny krztalt ma ... a wzor ten sam co YUASA czyli

HYB16A-A
 
 
Dziubek 


Motocykl: VT 1100 C 86 AVO Sport `57 Pannonia TLF'61
Wiek: 48
Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 613
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2007-12-16, 22:26   

Yuasa to ok 300,bardzo dobre.Jakbyś chciał coś tańszego jakiś MOTO POWER 150-170zł.Jedne i drugie posiada Matek w niezłych cenach. Matek części Mateusz Gąsior

Katowice-Szopienice, ul. Morawa 47

tel. (032) 204 97 77

tel. kom. 0 601 142 678
 
 
 
grasser
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-17, 12:49   

hmm chybabjednak zostane przy czyms tanszym ... przynajmniej na ten sezon bo koszty rosna i rosna a kasy dalej niewiele... wole oszczedzic na aku a nie np na oponach albo przewodach hamulcowych:)

co powiecie o MotoPower albo mLine ? opba w cenie w miare ...

motoPower 190, mline 180 ... o moto power slyszalem i mam taki w WFM(ale tam motocykl i gbez aku odpali :P ) ;) ale mline ? co byscie z tych 2 doradzili ?
 
 
Lbzdz 
zasadniczo - Kicia


Motocykl: CB600F4 Hornet
Wiek: 44
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 813
Skąd: Bukowiec (Łódź)
Wysłany: 2007-12-17, 13:55   

Ja nie mam wyrobionego zdania.

Brałbym najtańszy. Aku to raczej nie filozofia i chyba więcej jak 2 sezony nie pojeździ więc nie ma co inwestować (Mogę się oczywiście mylić, ale ja max co 2 sezony zmieniam, może dlatego że dotychczas nie miałem "opiekunki").



Poprzednio kupiłem jakiś żelowy za ponad 200 i przetrwał 1 sezon. Teraz mam jakieś MotoPower kwasowy i chyba 3 jego sezon będzie w przysłym roku.
_________________
Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
 
 
 
Lbzdz 
zasadniczo - Kicia


Motocykl: CB600F4 Hornet
Wiek: 44
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 813
Skąd: Bukowiec (Łódź)
Wysłany: 2007-12-17, 13:57   

igner napisał/a:
Kicia jak możesz to podaj namiary na tą firmę w której kupowałeś stalowy oplot?

cena atrakcyjna jak widzę i może się przydać niedługo



Pzdr.




Oj postaram się coś odpowiedzieć, ale na MotoBajzlu kupowałem więć niepamiętam, muszę poszukać ewentualnie jakiejś ich wizytówki jeśli się uchowała.
_________________
Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
 
 
 
grasser
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-17, 13:57   

ja opiekunke juz mam :D T4X.
 
 
igner 
Łukasz Beskitos :)

Motocykl: był VT 500 C 84 a teraz śmigło
Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 501
Skąd: Brześć Kujawski
Wysłany: 2007-12-17, 21:10   

na MotoBajzlu powiadasz?no to trzeba będzie zmierzyć ile potrzebuję i spotkamy się na Bajzlu i mi pokażesz kolesia od którego kupowałeś :mrgreen:

bo nie omieszkam być w styczniu :mrgreen:
 
 
yanucha 


Motocykl: VF 750 C 97
Wiek: 59
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2780
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-12-17, 21:21   

grasser napisał/a:


btw. niespodziewalem sie ze komus starczy cierpliwosci i checi na odpisywanie na te banalne pytania ;) mila niespodzianka ... na forum motocyklistow juz dawno by mnie zbyli, z****li albo ciul wie co jeszcze ;) a tu widze biezace, rzetelne zrodlo informacji w postaci ludzi o "nieco" wiekszym doswiadczeniu. jeszcze raz dzieki :D




Włąśnie tym się różni SHOC PL :thx: od Forum Motocyklistów :-x
_________________
Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
 
 
Dziubek 


Motocykl: VT 1100 C 86 AVO Sport `57 Pannonia TLF'61
Wiek: 48
Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 613
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2007-12-17, 21:40   

Jak byś chciał to moge miec EXIDE za ok 140,00. Wsadziłem znajomemu do 1100 i już 2 sezony śmiga.
 
 
 
Lbzdz 
zasadniczo - Kicia


Motocykl: CB600F4 Hornet
Wiek: 44
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 813
Skąd: Bukowiec (Łódź)
Wysłany: 2007-12-17, 23:25   

To w styczniu jest MotoBajzel?

Faktycznie... ale na Hali.

Ja kupowałem na Starcie, tam przynajmniej wiedziałem który zielony namiot. Tak będzie trudniej, ale na pewno się przewody znajdą.
_________________
Live FREE or DIE !!!



www.horseteam.info
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM